Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Jézuska hozta Regit fórum

Jézuska hozta Regit (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Jézuska hozta Regit

2010. ápr. 27. 08:54

Szia!


Én is császárral szültem!

Nekem is repesztettek burkot, voltak fájásaim is de csak nem akart jönni Ákoskám.

Nekem az volt a leg nehezebb amikor nyomni kellett mert mint később a műtőben kiderült nem voltak tolófájásaim és Ákoskám sem akart még lejjebb jönni.

De megérte!

Gratulálok a Kislányodhoz!

Mamicsek

2010. ápr. 26. 22:08
Szia! Gratulálok a gyönyörű kislányodhoz! Nem semmi szenvedésen mentél keresztül..ráadásul a császárból még felépülni is nehezebb, fájdalmasabb. Egyébként nekem is Reginám van :o) aki 2009 dec. 14.-én született bár 22.-re voltam kiírva. Nagyon gyors és könnyű szülés volt - nekem ez volt a jutalom mert nagyon nehezen fogant (lombikbaba) és sokat voltam kórházban a terhesség alatt is...de megérte minden szenvedés és a sok várakozás, IMÁDOM!
9. ee7835cc73 (válaszként erre: 8. - Ca7d49f381)
2010. ápr. 26. 21:00

Igen nálunk is így lesz.Áron is külön kapja majd délelőtt a szülinapi ajándékot este meg a karácsonyit.

Egyébként ő 2 héttel előbb született,mert jan.6-ra voltam kiírva,de mindhárom gyerkőcöm előbb született egy kicsivel.

2010. ápr. 26. 18:28
Sziasztok.Köszönöm szépen mindenkinek aki gratulált a babámhoz,és aki elolvasta a cikkemet.Én is gratulálok minden anyukának aki világra segítette babáját mert csodálatos dolog a várandóság és a szülés egy nő számára és egyben hatalmas feladat is.És kitartást,reményt azoknak a pároknak akik akarnak babát de még nem jön!Karácsonyra és szülinapra megpróbáljuk két ajándékkal meglepni Regit.
7. ca7d49f381 (válaszként erre: 2. - 3cbd320f88)
2010. ápr. 26. 18:14
Szia.Köszönöm szépen.
2010. ápr. 26. 14:44

Szia


Az Én kislányom is Regina, Ő 2008 dec 25-re volt kiirva, de már a Mikulás elhozta dec 5-én.

Ami pedig a szülinapot illeti, Én is karácsonykor születtem, de nálunk mindig külön jött az angyal és külön kapom a szülinapi ajándékomat, a mai napig is, pedig mindjárt 40 vagyok.

Nagyon édes a kislányod, egészséget kivánok nektek.

Mesi

2010. ápr. 26. 11:29

Gratulálok a babához!!!



Csak szegény ha nagyobbacska lesz, biztos el lesz szontyolodva, hogy egy napra esik a Karácsony meg a szülinapja, és az ajándékok is így egybevonódnak. :-)))

2010. ápr. 26. 10:56
Gratulálok a kislányodért nagyon szép és igaz én még nem szülktem, de érdemes volt megszenvedned érte, mert megérkezése mindenért kárpótol téged
2010. ápr. 26. 10:13

Gratulálok a kicsi lányhoz!:)

Egy napon született az én fiammal:)))Áron is 2009.dec.24-én született csak ő 10:50-kor.

2010. ápr. 26. 10:09
Gratulálok a tündéri őszibarackhoz :) Gyönyörű kislány :)
2010. ápr. 26. 10:03
2009. december 24-e életem legboldogabb napja. Ez a nap egy ünnep, ilyenkor jár a Jézuska is. Nekünk egy gyönyörű kislányt, Reginát hozta. Ezen a napon sokat szenvedtem, de a végeredményért ezerszer megérte, és érte bármikor újra végigcsinálnám. 2009. április 18-án a teszt pozitív lett, nagyon boldog voltam...

Ugrás a teljes írásra: Jézuska hozta Regit

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook