Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hülyének néz a párom fórum

Hülyének néz a párom (beszélgetős fórum)


1 2
2010. ápr. 26. 20:36
a hazug emberekben nem lehet megbízni, a kapcsolat alapja pedig a bizalom. nos, mi következik ebből?
2010. ápr. 26. 20:36
jah,a legfontosabbat majd elfelejtettem.van aki tudatosan tetű.remélem a te embered sem olyan."csak beteges",ha van papirja ha nincs.a népesség 5-6%!! azt hogy ha "olyanfajta" akkor nem tudatosan bánt,csak épp rosszak a mechanizmusai.meg kell tanulnia hogyan fejezze ki magát,az érzelmeit,a bizalmát,hogyan kezelje a társát,mert "hibásan" müködik.
54. őszintelány (válaszként erre: 53. - Tamaryn)
2010. ápr. 26. 20:34
köszi a tanácsokat nagyon rendes vagy! Ezt a nagyon higgadt verziót megpróbálom majd és kíváncsi leszek mit reagál rá!:)
53. tamaryn (válaszként erre: 51. - Őszintelány)
2010. ápr. 26. 20:27

nem fog változni amig nincs rákényszeritve.ha megbocsátassz vagy ugy teszel mintha semmi nem történt volna akkor "bolond"lenne abbahagyni.keményen fel kell lépni és határt huzni neki vagy felkinálni azt hogy ha ő..akkor te..,valami pozitivat természetesen.ha odamondod és előveszed akkor ugyis tagadni fog,az egyetlen esélyed hogy viszonzásként ugy reagálj hogy feltünjön neki és ne legyen kedvére.persze pokoli higgadtan,sose borulj ki.akkor se ha észveszejtően idegesit.a higgadtság a halála lesz,és nem tudja majd hova tenni.ugy meglepi hogy támadni se tud.azt is próbálhatod hogy ha támad,egyszerüen faképnél hagyod abban a helyzetben,és ha nincs közönség akkor nincs kinek.egy másik amit ajánlani tudok,nekem legalábbis bejött,hogy ugy viselkedek vele ahogy ő velem,persze tudatosan-elképesztő a hatása.

de egyet tanulj meg mindenképp,ahhoz hogy megnyiljon és feltárja vagy valamelyest beismerje mi baja,hogy baja van,ahhoz rögös az ut,és erről beszélni nem lehet direkten.azt a pillanatot mikor erre fogékony vagy elkapod vagy nem.


szóval nehéz egy "ilyennel",gondold meg.én csak tudom..:)ésszerü hogy kilépj.de ha szereted és ha ő is szeret akkor hajrá,és csiszold meg őt!

52. Zeusz33 (válaszként erre: 51. - Őszintelány)
2010. ápr. 26. 20:21
Hogy lehet egy olyan embert szeretni aki hülyének néz?
51. őszintelány (válaszként erre: 37. - Tamaryn)
2010. ápr. 26. 19:52
Azért nehéz, mert ha mondom akkor letagadja, szóval ha nincsen bizonyíték a kezemben akkor hülyének néz és egyből támad! Többször mondta, hogy megváltozik, de mindig hülyének néz :( Annyira nehéz, mert annyira de annyira szeretem :(
50. Zeusz33 (válaszként erre: 46. - Monika0104)
2010. ápr. 26. 10:59
Nálunk az összes létezö rokonom utálja a párom ö is tiz ével idösebb.De nálunk másért is utálják a származasa mit.Az utobi években kezdtem rájönni igazuk van!Azota rengeteg dolog volt ami miat megkeseritette az életem.Nem az a lényeg,hogy gazdag e vagy sem.Rengetegen kezdték a nulárol.Az a fontos,hogy szeretititek,megértitek egymást.Az,hogy másoknak mi a véleménye ne érdekeljen fő a boldogság
49. syria (válaszként erre: 36. - Őszintelány)
2010. ápr. 26. 10:25

Vannak az életben alapvető értékek. Az őszinteség közéjük tartozik. Ha ez nincs meg emberben, főleg olyanban, akinek párja van (akit mások előtt ráadásul még rossz színben is tüntet fel), ott valami nagy gáz van.


Könyörgöm: annyi gondot, bajt, megoldandó problémát hoz az élet!

Muszáj neked önként felvállalni egy megrögzött hazudozó által okozottakat is?

2010. ápr. 26. 10:08

Te is nézd annak!!!!

Meg látod hogy,neki még sza****bb lesz!

És át fogja érezni a dolgokat...

47. monika0104 (válaszként erre: 45. - 6924121179)
2010. ápr. 26. 10:07
Én úgy érzem nem ver át.De ezt hiába ragozom akárkinek.
46. monika0104 (válaszként erre: 44. - Zeusz33)
2010. ápr. 26. 10:06

Idősebb nálam meg nincs pénze , ők egy pénzesebb és fiatalabb valakit képzelnének el mellém , ő szerintük nem tud eltartani, engem nem kell hogy eltartson .

Van már gyereke és ez a probléma, csak mi meg megértjük egymást , ők azt akarták, hogy kövessem a nővéremet Németbe lakik és nincs senkije, de nem vagyunk egyformák szerintem.

45. 6924121179 (válaszként erre: 43. - Monika0104)
2010. ápr. 26. 10:03
Benne van ez is a pakliban!! Az, hogy mi az igazság, csak Te tudhatod!Járj utána, mindenesetre, é kiderül!
44. Zeusz33 (válaszként erre: 43. - Monika0104)
2010. ápr. 26. 10:00
Sziasztok miért nem szeretik a párodat?
2010. ápr. 26. 09:51

sziasztok én is hasonló helyzetbe vagyok csak nekem a szüleim mondják folyamatosan hogy hülyének néz a párom és hogy hazudozik összevissza , azt hozzá kell tegyem a szüleim ki nem állhatják a párom nagyon utálják.

Szerintetek lehet csak azért mondják , hogy én is gyanakodjak, és elérjék azt amit már régóta akarnak, hogy szakítsak vele.

42. mimmo33 (válaszként erre: 20. - Őszintelány)
2010. ápr. 26. 08:10

Szerintem ezekkel a komoly tervezgetésekkel, csak próbálja a figyelmedet elterelni arról, hogy milyen is valójában...Hisz ilyenkor gondolom csak azt mondja amit hallani szeretnél.És ezt ő is nagyon jól tudja:(

Fiatal vagy ahhoz, hogy rá pocsékold az időd

41. Chen (válaszként erre: 39. - Tamaryn)
2010. ápr. 25. 21:47
hű. nem hangzik túl jól. :) bár én nem az vagyok, aki azért jön ide, hogy megnyugtassák, minden király úgy, ahogy van. Csak szeretném tudni, mit várhatok.
40. Chen
2010. ápr. 25. 21:46
Igen, ez talán segíthet, hogy szembesíted, s várod, mit csinál... Drukkolok! Az enyém rám tolta az egészet, a végén én voltam a hibás, kiabált és rám csapta az ajtót. Szebb reakciót. :)))
2010. ápr. 25. 21:45
tudod viszonylag járatos vagyok ebben.de nem szeretnélek elijeszteni:)
38. Chen
2010. ápr. 25. 21:45

Bocsánat, hogy beleszólok, csak sajnos érint a téma. Megértem, hogy megrengett benne a bizalmad. S ez változtatott benned vmilyen érzelmet az irányába? Vagy tudsz még rá ugyanúgy nézni?

Az én párom is hazudik néhány dologban, ráadásul másoknak is, állandó adósságai vannak, ezeket is tagadja, csak mindig rájövök, másoktól kér kölcsön, de erre is mindig rájöttem. Kemény menet. :(

Az a mondat nagyon jó volt, amit valamelyikőtök mondott, hogy képzeld el családapaként... Csak miért van az, hogy közel 3 évig láttam magunkat a jövőbeli esküvőnkön, most meg azt látom, ahogy ott vagyunk, s az összes rokonom összetett kézzel várja, hogy azt mondjam, hogy nem. Durva...

2010. ápr. 25. 21:44

szerintem próbálj következetes lenni és nem ráhagyni ha igy tesz!semmikor és semmit.tudatositsd hogy ne csinálja,adj szankciokat ha mégis.aztán vagy változik vagy indulatba jön ettől,nem tudom.de ha változik,akkor szeret és meg akar majd felelni.ha meg nem szeret annyira mint a saját kis világát,akkor ne fecsérelj időt rá.vagy kezeltetni kell.


lépek,későre jár.holnap benézek,irtál e.ha tudok szeretnék segiteni neked.szia.

2010. ápr. 25. 21:11
Sajnos nem tudom így megítélni, mert rajtam kívül nincsen még egy emberrel ennyire mély kapcsolatba! De pl olyan hazugságokról tudok, hogy másnak kitalált rólam valamit és így hazudott! Vagy más előtt se vállalta fel a tetteit: pl csak azt mondta el, hogy én mikor vagyok hibás, a saját hibáit nem fitoktatta!
2010. ápr. 25. 21:10
hmm.egyéb gond nincs vele?csak a hazugságok,amugy minden klapfol?
2010. ápr. 25. 21:09
ha csak veled,akkor ez valami társkapcsolati zür vele.de ha általában,akkor az komolyabb zürre utal.
2010. ápr. 25. 21:08
Tudok róla, hogy másnak is hazudott már, de nem mindenkinek!
2010. ápr. 25. 21:05
és ami még fontos,ez csak veled való kapcsolatát jellemzi vagy ugy általában véve a kapcsolataiban jelen van,családtaggal,munkatárssal,haverral stb?
2010. ápr. 25. 20:55
Nagyon megoszlik. Sajnos kis és nagy dolgokban egyaránt!
2010. ápr. 25. 20:52
és ezek sulyosak?vagyis olyanokban amik nagyon fontosak és ezzel kijátszik téged?vagy csak apró dolgokban füllentget?
29. őszintelány (válaszként erre: 28. - Tamaryn)
2010. ápr. 25. 20:49
Igen, és a hazugságok többnyire idővel derülnek ki, sokszor úgy hogy én jöttem rá, és még volt,hogy így is letagadta! :(
28. tamaryn (válaszként erre: 27. - Őszintelány)
2010. ápr. 25. 20:48
amikor ezt teszi,az arra megy ki hogy magát mentse kellemetlen helyzetből?hogy jól jöjjön ki és ne essen csorba azon amit tett vagy mondott,igy értem.
27. őszintelány (válaszként erre: 25. - Tamaryn)
2010. ápr. 25. 20:34
Nem értem én se bár elképzelhető, tudatosan szokott hazudni!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook