Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kiderült, hogy nincs peteérésed. Mit csinált a doki, hogyan kezelt, mikorra lett eredménye, stb...? fórum

Kiderült, hogy nincs peteérésed. Mit csinált a doki, hogyan kezelt, mikorra lett eredménye, stb...? (beszélgetős fórum)


1 2 3
61. much
2014. jan. 24. 08:19
Hát én úgy jártam, hogy elmentem az sima nőgyógyászatra, ott mindenféle vizsgálat nélkül- csak a véreredményt nézték- lóadagban felírták a Clostit, egyből 3 dobozzal, és mondták hogy fél év múlva menjek vissza! Gondoltam hogy ez így nem jó, mert utánaolvastam a gyógyszernek, rendszeres kontroll mellett kell szedni, és nem ilyen adagolásban ahogy kaptam. Úgyhogy 1 havi adagot szedtem csak be, és felkerestem egy magánrendelőt. Az ottani doki mondta, hogy a meddőségi kivizsgálásnak nem ez a módja, itt rögtön a közepébe dobtak, mert a gyógyszeres kezelés nem az első lépések közé tartozik. Ráadásul lóadagban kaptam a gyógyszert, ezért Ő leállította. Kiderült, a gyógyszertől lett peteérésem, csak akkor sem így kellett volna ezt szedni. Tehát ha 1 havitól lett p.é., akkor nem tudom mi lett volna, ha féléven keresztül szedem.
60. pethoevi (válaszként erre: 59. - Sankyka)
2010. ápr. 30. 20:34

Én is azért is kezdtem el,h majd amikor már meglesz a babó,jó lesz visszaemlékezni,h mi hogy is volt... :-)

Köszi,aranyos vagy.Nem egy regény az életem,de hátha valaki okul belőlem is...

Puszi :-)

59. Sankyka (válaszként erre: 58. - Pethoevi)
2010. ápr. 29. 22:10

Eleinte vezettem naplót,de csak egy barátnőm miatt,aki külföldön él,aztán kicsit hülyén éreztem magam,hisz leirhatom neki privát levélben is,hogy mizu velem...de sztem elkezdem,aztán jó lesz esetleg évek múltán visszaolvasni:)

A naplódat már kedvencnek jelöltem,uhogy olvasgatni foglak:)

puszi:)

2010. ápr. 29. 18:35

Még nem néztem ezt az oldalt,de majd ránézek!Én is azt érzem,h lesz babánk,csak még várnunk kell rá picit.De egyre nagyobb a remény,h most a mensim is normalizálódik! :-) És ha elkezdem a vitaminokat...akkoraztán!!!

A párom csak 1 maca-t kap egy nap,mert azt olvastam,h 180%-kal növeli a libidót.És erre neki nincs szüksége...nekem sem... :-))) Viszont nekem a termékenység és a ciklus miatt kell majd a napi 2x2.Aztán majd meglátjuk,mi lesz.De lehet,h csak napi 2x1et fogok szedni.Majd meglátjuk.

Igen,egy idősek vagyunk!Én is néztem! :-)

Szerintem ha írnád a naplódban,h mikre jutottál a dokival,sokan elolvasnák ám!!!Köztük én is!De persze ha nincs kedved,nem vagy az a tipus,akkor nem kell.De jól jönnek a tapasztalatok!

Pussszka

57. Sankyka (válaszként erre: 51. - Pethoevi)
2010. ápr. 29. 11:26
Most olvastam utána a MACA-nak,akkor ezt a párod is fogja szedni?mert úgy olvastam h nekik(férfiaknak) is lehet!
56. Sankyka (válaszként erre: 55. - Pethoevi)
2010. ápr. 29. 10:55

miskolci vagyok,távol vagyunk sajnos egymástól:(

remélem azért sikerül egy jó dokit találnod!!!

találtam egy oldalt,bár lehet hogy nem új neked, de azért belinkelem:

[link]

szerintem tutkó össze fog jönni a babóca nektek nyáron,mert céltudatosan csinálod a dolgokat,sőt szerintem pozitív gondolkodással,vagy már csak azzal hogy elképzeled,hogy hamarosan terhes leszel,nagyon sokat tudsz segíteni magadon:)

én nagyon drukkolok nektek!!!

egyébként úgy látom egyidősek vagyunk:)

2010. ápr. 29. 10:41

én októberben tettem le a gyógyszert,és most van rendes mensim,ami még lehet,h most sem 100as,mert ma vagyok a 4. napon és alig van...De nem volt barna,és nagyon örülök ennek is.

Ügyes vagy,h előre gondolkozol!Sajnos mi már nagyon szeretnénk babót,de ez késlelteti...

megkérdezhetem,h hol laksz?ha nem akarod ide kiírni,jöhet priviben is.a doki miatt kérdezem...az én dokim sajnos elment külföldre,gy keresnem kell mást.azt hiszem,Karcagra fogok menni Debreczeni dokihoz,itt őt javasolták.

54. Sankyka (válaszként erre: 51. - Pethoevi)
2010. ápr. 29. 10:29
a barnázásom egy hétig tartott,most múlt el,viszont éjjeltől érzem a haskómat,mintha úgy kezdeni fájni-bár nem erősen-mint amikor meg akar jönni...hát nem tudom,de úgy örülnék,ha rendes vér lenne már végre,nem ez a barnás vmi...:(
53. Sankyka (válaszként erre: 52. - Pethoevi)
2010. ápr. 29. 10:27

még idén babát nem akarunk,de jövőre már szeretnénk:)a gyógyit azért hagytam abba,mert már sokáig szedtem,és nem akartam mérgezni magam.

viszont most ez az egész megijjesztett,mert nem akarom hogy akkor derüljön ki hogy nehézségeim vannak,amikor már élesben akarjuk a bébit...

egyébként én már akár ma szertném a picit,de még egy-két dolgot muszály rendezni addig,és utána jöhet!:)

én is ragaszkodni fogok a laborhoz,az tuti!

jövőhéten megyek a dokihoz,és akkor leírom mi volt!

én nála szeretnék szülni is,mert egy végtelenül kedves,megbízható,megnyugtató doki!

52. pethoevi (válaszként erre: 50. - Sankyka)
2010. ápr. 28. 23:10

olvastalak másik fórumon!Tuti a gyógyszertől van a barna,a hajad,a bőröd!Nálam is így volt.Nekem az első barnázás 7(!) napig tartott,utána 2-3 nap vérfoltozás.Szánalmas volt...Ez a barna lehet jele a magas prolaktinnak is.Nálam ez van...Te is,ha mész dokihoz,mindenképpen ragaszkodj a laborhoz!!!Én magamtól mentem el.Ti mióta próbálkoztok?

Leírod majd (akár priviben is),h mi volt a dokinál?

Minden tapasztalat jól jön! :-)

Köszi!

51. pethoevi (válaszként erre: 50. - Sankyka)
2010. ápr. 28. 22:58

nem,még csak márc 30- óta!Én is meglepődtem,mert ugyanezt olvastam,de lehet,h magamtól is alakulnék...ez lehet,h csak gyorsít.Ez az agnucaston volt,mostantól majd a zafírt szedem.Remélem,az is jó lesz.Meg persze a teákat sem felejtem el.És most megrendeltem a Maca-t is.Úgyhogy felfegyverkeztem természetes gyógymódból!

A párom szerint,ha így haladok,legkésőbb nyár végére babások leszünk! :-) Ámen!


És veled mizujs?Szeretnétek most babót?Rendetlenkedik a mensid?MIk a tüneteid?

50. Sankyka (válaszként erre: 49. - Pethoevi)
2010. ápr. 28. 21:51

a barátcserjéről sok jót olvastam én is!nekem jöv.hét kiderül mit mond a doki,de én sem szeretnék semmi gyógyit szedni...inkább ilyen természetes dolgokat tartom jónak.

És a barátcserjét szeded már 3hónapja?mert állitólag ennyi idő után fejti ki a hatását.

2010. ápr. 27. 09:32
ja,azt elfelejtettem,h a 9 év alatt mindig tartottam a 3év.3 hónap szünetet,amikor soha semmi baj nem volt,mindig pontosan jött meg,szépen,ahogy a gyógyi előtt.
2010. ápr. 27. 09:31

Halihó!

Most találtam rátok!Én 9 év fogigátló szedés után hagytam abba,úgy,h jöhet a baba.Persze ahogy abbahagytam,jött a barnázás.Volta laborban,magas a prolaktinom,de nem vészesen.De nem akartam még dokihoz menni,vagyis nem igaz,vacillálok...De szeretném megadni a testemnek a lehetőséget arra,h kemény gyógyik nélkül jöjjön helyre,inkább természetes vitaminokkal.Ezért szedek agnucastont (barátcserje).Most fogy el,és már nem volt barnázásom a vérzés előtt.Ennek ellenére folytatom,de most Zafír barátcserjével.Rendeltem még Maca-t,és iszom a cickafark,palástfűteát váltva.Egyenlőre ennyi.Ha 2 hónap múlva sem lesz semmi,akkor megyek dokihoz (de lehet,h 1 hó múlva).A closty-tól sokaknak lett cisztája,és tartok tőle kicsit.De a tapasztalatokra én is nagyon kíváncsi vagyok!

2010. ápr. 27. 08:42
szerintetek??
2010. ápr. 26. 21:42
beszéltem a dokival és választhatok, higy szedek ettől a ciklustól gyogyit, vagy pedig a 10. napon uh hátha a bal pfészekben érik pete...nem tudom :)
2010. ápr. 26. 13:11

tünetileg utána olvastam ennek a dolognak,és nagyon úgy tűnik,hogy ilyen esetekben nincs peteérés,és jobb esetben gyógyszeresen kezelik...

gondolom mehetek majd vérvizsgálatra,de majd megmondja úgyis a doki.

a jövőhét még olyan messze van...

2010. ápr. 25. 22:23
így is van :)
2010. ápr. 25. 16:37

oké,mindenképpen beszámolok róla,h mit mondott a doki!

és szerintem is maradjunk a témánál,nem erről kell hogy szóljon a topic...

2010. ápr. 25. 15:28

Maradhatunk a témánál? :)


Sankyka, javaslom a dokit, semmiképp nem jelent jót a barna, hisz alapvetően nem normális jelenség. :S Főleg, ha előtte nem volt jellemző rád.

41. bettiletti (válaszként erre: 40. - Bettiletti)
2010. ápr. 25. 15:26
Helytelent, bocsi.
2010. ápr. 25. 15:25
Nem a naplódra értem! :) De mindegy, én a kedvedért mellőzök minden helytelet a jelenlétedben. Ha nem vagy itt, nézd el, hogy lazulok kicsit. Van nekem épp elég "feszeskednivalóm" a melóban.
39. 3a92f8d690 (válaszként erre: 38. - Bettiletti)
2010. ápr. 25. 15:24
Hála az égnek:-))
2010. ápr. 25. 15:23

A rád hagyom külön írandó.

És ismétlem, nem csinálom folyton, és ha te megjelensz, mindig abbahagyom!!!

37. 3a92f8d690 (válaszként erre: 36. - Bettiletti)
2010. ápr. 25. 15:22
Így van itt fejezzük is be ! De nem muszáj olvasnod ám....remélem nem a naplómra érted mert az tök szupcsi!!!
2010. ápr. 25. 15:21
Én sem szólok bele a te írásstílusodba, pedig engem például marhára zavarnak bizonyos dolgok, de nem hiszem, hogy ez a megfelelő hely arra, hogy szóvá tegyem, hisz senki nem ezért van itt...
35. 3a92f8d690 (válaszként erre: 34. - Bettiletti)
2010. ápr. 25. 15:20
ok rádhagyom ha neked bejön ez a szupcsi tílus.....
2010. ápr. 25. 15:19

Figyelj, ne haragudj, de szerintem ELTE diplomával, és kismillió helyesírási verseny 1. helyével nem szükséges kioktatni engem a helyes beszédről, írásról, és nincs kedvem mesélni a fórumozási stílusomról sem. Néha csinálom, hogy rövidítgetek, nem írok ki mindent szépen, normálisan, hanem azt írom, hogy aszonnya, nem azt, hogy azt mondja, stb. Szerintem ez szuverén jogom, és hidd el, élő beszédben még egy aprócska hibácskát sem engedek meg magamnak, még itthon sem!

Nekem néha igenis jó érzés ilyeneket írni, éppen azért, mert a fórumon kívüli életemben mindig, mindenhol tökéleteset kell hozni... És igen, a valcsi = valószínű. :) Szerintem tök jó. :)

2010. ápr. 25. 15:18

jajj most már nagyon kombinálok én is....főleg azért mert nekem két hónapja rendes mensim sincs,csak barnás-véres vmi,ami egy hétig is eltart.

még babát nem akarunk,de így félek hogy mi van ha...

32. 3a92f8d690 (válaszként erre: 28. - Bettiletti)
2010. ápr. 25. 15:12
Hát igen valcsi...ez valószínű???biztos
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook