Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Balatoni kempingek:) fórum

Balatoni kempingek:) (beszélgetős fórum)


2014. júl. 16. 17:56
Akinek van véleménye,tapasztalata,kérem szépen írja ide,melyik kempinget javasolja a Balaton körül :)
2012. júl. 26. 13:44
Érdeklődnék, közületek volt e alaki esetleg mostanában (2012) Siófokon az Aranypart kempingben?Megköszönném ha leírnátok a tapasztalatokat.
4. dc7b670717 (válaszként erre: 3. - Bobe2)
2010. ápr. 25. 21:08
köszi a választ:) Hát igen gondoltam, hogy a tisztasággal lesznek problémák..de ezt leszámítva 1-2 embertől már én is sok jót hallottam róla!előre is jó nyaralást:)
3. bobe2 (válaszként erre: 1. - Dc7b670717)
2010. ápr. 25. 20:09
Mi mindig az aranypart kempingbe megyünk , aki tud alkalmazkodni annak nagyon jo .A tisztaság hát....,mindennap 2 szer takaritják a közös mosdokat de már nagyon régi igy nem szép ,Nem olcso én neten szoktam rákeresni mindig mielött megyünk le lehet elöre is foglalni de mmindig van hely söt még a parcelákat is meglehet nézni hogy hova szeretnél menni.nekünk bevált nagyon szeretünk ide járni,idén is oda megyünk.
2010. ápr. 25. 10:53

Sziasztok!

A mi tervünk is, hogy nyáron barátokkal (négyen) elmennénk Balcsira pár napra, esetleg egy hétre... Ne legyen túlzsúfolt, olyan nyugis, kellemes helyet szeretnénk.. Olcsón szállást tudtok valamerre? Valami kempinghely tökéletesen megfelelne

2010. ápr. 25. 10:41

Sziasztok!

Azt szeretném megkérdezni,hogy van-e valamilyen tapasztalatotok a balatoni Aranypart kempingről vagy a Siófok-Sóstói Ifjúság kempingről?Mert nyáron szeretnék elmenni sátorozni, és ez a 2 szimpatikus!:) Kiváncsi vagyok kinek milyen tapasztalata van(pl.tisztaság, árak)előre is köszi a válaszokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook