Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Külföldön élő és dolgozó ember külföldi biztositással, ha Mo-on megy el orvoshoz, mennyit kell fizetnie? fórum

Külföldön élő és dolgozó ember külföldi biztositással, ha Mo-on megy el orvoshoz, mennyit kell fizetnie? (tudásbázis kérdés)

2010. ápr. 25. 14:08
koszonom szepen van eus kartyank, de ugy tudom ez csak surgossegi ellatasra vonatkozik nem?
2010. ápr. 24. 21:52
ha eu-s orszagokrol van szo, akkor valtsatok ki az eu-s egeszsegbiztositast. Azzal kulfoldon ingyen latnak el.
4. 07c4794583 (válaszként erre: 2. - Ármin Márk Anyu)
2010. ápr. 24. 16:27

a 4500 ft-tal kapcsolatban: erre nincs lehetőség, én voltam az OEPnél személyesen, és magyarországon törvény tiltja a dupla biztosítást, magyarul, ha van külföldön betegbiztosítása valakinek, akkor otthon nem lehet.

miért nem külföldön megy orvoshoz, ha úgyis van biztosítása? (hacsak nem romániáról meg ilyenekről van szó)

a nyelv miatt?

3. 07c4794583 (válaszként erre: 2. - Ármin Márk Anyu)
2010. ápr. 24. 16:24

megvan mindennek az ára, mi csak ügyeleten voltunk, ráadásul életveszélyes állapottal, és 10 000 Ft volt


belgyógyászati vizsgálat=asztalra fektetés, has nyomkodása, lázmérés, vérnyomásmérés >> ennyi után közölték, hogy mentőt kell hívni.. de inkább bevittem a barátom kocsival). szóval csak ez volt egy tizes.


én is otthon járok orvoshoz, de csakis magánrendelésre. a magánklinikák honlapjain ott vannak az árak korrektül, nincs kecmec. szerintem neked az adott kórháztól kellene tájékoztatást kérned az árakról, pl próbáld meg felhívni őket.

2010. ápr. 24. 15:36
El kellene mennie paromnak Mo-on orvoshoz, de itt nincs ervenyes tb-je ugye, csak kulfoldi biztositasa.. kifizettetik vajon visszamenoleg vagy pl befizetjuk most a 4500 ft es mehet dokihoz? vagy nekunk kell a vizsgalat dijat ki kell fizetnunk?
2010. ápr. 24. 15:34
Kulfoldon elo es dolgozo ember kulfoldi biztositassal, ha Mo-on megy el orvoshoz, mennyit kell fizetnie?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook