Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kisgyermeketek hagyott már el 'alvóállatkát'? Hogyan oldottad meg a helyzetet? fórum

Kisgyermeketek hagyott már el 'alvóállatkát'? Hogyan oldottad meg a helyzetet? (beszélgetős fórum)


2010. ápr. 23. 21:41

az én lányois odavan a "bújcitakarójiért". Merthogy kettő van, hál'istennek. Egy vastag takaró és egy vastag hálózsák, ami már rég nem jó neki. A gombos és a szőrös bujci. Kimosni én is csak csellel tudom, addig megkapja a tesójét, és ezt úgy adjuk elő, mint valami nagy szó. De ha mamához megyünk, és beteszem a szatyorba, már sír, hogy ne tegyem bele.


Próbáld meg elmondani neki azt,ami történt, no kamu, csak az igazat. És menjetek el együtt venni egy másikat. Én mindig elmondom neki, ha vizes, és meg is nézzük mindig együtt, hogy ez most vizes. 2 éves a gyerek.

2010. ápr. 23. 20:50

Jézusom, belegondoltam, mi lenne, ha a lányom elhagyná a maciját.. Azt hiszem vége lenne a világnak.:) Annyira hozzánőtt, hogy ha álmában ellopom kimosni, 10 percen belül felkel, tökmindegy hol volt, mennyire közel, és ő mióta alszik. :)

Szerencsére még emlékszem honnan volt, úgyhogy bizti megpróbálnék újat venni neki.

Úgy sajnálom! Kutakodj a neten, hátha találsz ugyanolyat!

2010. ápr. 23. 20:42

Hát nálunk tavaly volt hogy elhagyta a nyálmaciját.

Vettem helyette egy nyálpacit :) és azóta is imádja ezt ár perc alatt megszokta, pedig elötte már 2 éve a nyálmacija volt.Szóval mi így.

Mi a HÉV-en hagytuk el :(( habár azt a nyálmacit elhagytuk elötte a balcsin is a parton de reggel ott volt :D

Sajnálom remélem megynugszik :)

2010. ápr. 23. 20:42
Nekünk is van alvókutyusunk, teljesen megértem a helyzetet, talán egy másik kis plüss, de gondolom az nem léphet a helyére!:O(
2010. ápr. 23. 20:41
A barátnőm lánya hagyta el a félszemü maciját. Az egész lakótelep azt kereste és a kapualjakban is ki lett téve egy A/4-en ,hogy ha valaki látta ,hozza vissza mert életfontosságú társ :))))
2010. ápr. 23. 20:38

Ma elhagyta kislányom az 'alvókutyusát'..

Most jutott el a tudatáig, hogy nincs!

Megy a nagy sírás...:((

3 éve ezzel alszik, nem tudom mi lesz.. ráadásul mindenhová magával hurcolja.. (hurcolta..)


Kicsit mérges vagyok, mert egy tömött áruházban hagyta el, senki nem volt, aki szólt volna:((

2010. ápr. 23. 20:36
Kisgyermeketek hagyott már el 'alvóállatkát'? Hogyan oldottad meg a helyzetet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook