Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hypoxi trainer fórum

Hypoxi trainer (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
217. Marika1023 (válaszként erre: 216. - Toscanabavagyom)
2022. szept. 29. 11:22

Szia!

A kalóriaGuru.hu nagyon jó segítség, ha van kedved vezetni táplálkozási naplót és számolni a bevitt kalória mennyiséget. Ha ezt nem szeretnéd, akkor arra figyelj, hogy egyél sok zöldséget fehérjével, kevés zsiradékkal és szénhidráttal. Napi hányszor étkezel?

216. toscanabavagyom (válaszként erre: 215. - Testtudat)
2022. szept. 28. 12:30

Sziasztok!

Lehet, nem is fogja már senki ennyi év után olvasni amit írok, de azért teszek egy próbát.

Elkezdtem a tekerést, végre teszek magamért valamit.

1 éve leszoktam a dohányzásról, 10 kg plussz jött rám, mert ugye az evés lett az öröm forrásom a cigi helyett.


Olvasgattam a hozzászólásokat, és az érdekelne, hogy a sok folyadék mellett milyen diéta lenne hatásos?

7. alkalommal megyek ma tekerni és eddig 2 kg-val vagyok kevesebb az otthoni mérleg szerint, a szalonban ma fognak méréseket végezni rajtam.


Köszönöm a válaszokat! :)

215. testtudat (válaszként erre: 214. - Dusters)
2014. jún. 10. 12:15

Kedves Dusters,


Mi a budai oldalon dolgozunk és van tőbb 90 feletti vendégünk is. Szépen fogy mindenki ráadásul a bőre is szépül. Őszintén ajánlom a hypoxi kezeléseket, napi 30 perc, heti 3 alkalommal és sok folyadék / víz / + a hypoxi diéta. Ha érdekel bővebben írj :)


szép napokat :)

214. dusters
2014. máj. 30. 23:14

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem,hogy nagyobb túlsúly esetén is ajánlott a hypoxi training? Csak jót halottam és a környezetemben is sok látványos fogyást láttam ezáltal.98 kg vagyok,belevágjak?belevághatok ekkora súllyal? Már diétázom,de így nem sok megy le,szeretnék valami mozgást is és ez elég szimpatikus.

Köszönöm a válaszokat előre is!

213. 9c57fd10dc (válaszként erre: 212. - F1konok)
2014. máj. 20. 18:51

Hála itt nincs cenzúra, hogy a negatív tapasztalatomat ne osszam meg ... ugye?!


Senki kedvét nem veszem el, én is azért csináltam végig mert tenni akartam valamit, tettem is, nem jött be, nem kell titkolni ha a pénzünkért cserébe nem a megfelelő szolgáltatást kapjuk ...

212. f1konok (válaszként erre: 211. - 9c57fd10dc)
2014. máj. 19. 15:20

Nomen est omen, neked nem való a Hypoxi mert nem tartod be az utasításokat, ill.nem szakember volt

akinél jártál! Viszont ne vedd el a kedvét azoknak

akik tenni akarnak valamit - magukért!

10 éves tapasztalatunk van benne. Méregtelenít-

narancsbőrt pusztít zsírtalanít a perifériás részeken!

2014. márc. 27. 20:12
Hát, én lejártam a 12 alkalmas bérletet ... kár volt adni a bérletért ennyi pénzt, öt forintot nem ért a dolog ... egy centi sem ment le.
210. Zsuvesz
2014. márc. 27. 11:02
Sziasztok, én ma kezdtem újra a Hypoxit és nekem azt mondták, hogy a tekerés után kb 2 óráig tartózkodjak a "hőmérséklet ingadozástól" vagyis ha lehet ne menjek ki a hideg levegőre, illetve ne fürödjek mert az is hőmérsékletváltozàssal jár.
209. Chelsey (válaszként erre: 207. - 9c57fd10dc)
2014. márc. 10. 14:44

Akartam, mert szerintem nagyon jó (egy sima bringázáshoz képest), de amit a közelben találtam egy ócska gép volt, ráadásul egy fodrász mosókonyhának kialakított pár négyzetméteres, miniablakos, leginkább mellékhelyiségre hajazó szobájában volt. Annyira lehangolónak találtam, amikor megnéztem, hogy nem is mentem vissza.


Másfél-két órát meg nem vagyok hajlandó autókázni emiatt, túl sok idő, meg ugye az ára is elég húzós lenne a benzinárát hozzáadva.


Amit írtam a zuhanyzással kapcsolatban, az mindenre igaz, amikor felpörög a keringésed és izzadsz (mindegy, hogy milyen edzés vagy szauna vagy mi az oka).

2014. márc. 10. 13:31
Sziasztok, nagyon eltérő véleményeket hallok ,kérlek benneteket,hogy osszátok meg a Hypoxi tapasztalataitokat, eredményeiteket velem. Köszönöm szépen :)
207. 9c57fd10dc (válaszként erre: 206. - Chelsey)
2014. márc. 10. 13:10

Szió!

Valami olyasmi dumcsit toltak le, hogy az aktív vérkeringés fenntartása érdekében ...

Te jártál ilyen kezelésekre? :o)

206. Chelsey (válaszként erre: 202. - 9c57fd10dc)
2014. márc. 10. 06:51

Szerintem hülyeség. Inkább az lehet igaz, hogy nem ajánlott mindenféle kemikáliát használni zuhanyzás közben és után, mert a kitágult pórusokon át még könnyebben bejutnak a toxikus anyagok. Magyarul vagy sima víz vagy natúr kozmetikumok ajánlottak.


Megjegyzem, ha nem zuhanyzol le és törléssel se távolítod el a bőröd felszínéről az izzadtságot, akkor ugyanaz történik, mintha "műanyag" tisztálkodószert vagy testápolót használnál, azaz a felszabadult mérgező anyagok ismét visszajutnak a felpuhult bőrödbe.


Kíváncsi lennék az ő magyarázatukra, mert nem igazán tudom elképzelni, hogy elfogadhatót tudnának produkálni.

2014. márc. 10. 04:12
ilyenrol sosem hallottam.
204. grizus
2014. márc. 10. 03:01
Az a kérdésem, hogy egy tíz alkalmas bérlettel mit lehet elérni? Rám hirtelen jött fel 15 kiló, és makacsul tartja magát.
2014. márc. 5. 14:29
én voltam egy 18 alkalmas hipoxy edzésen. nagyon szép feneket formált :) és nagyon jó méregtelenítő. de diétázni kell mellette, h fogyjunk is tőle.
2014. febr. 18. 19:20

Sziasztok!

Egy érdekes dologgal találkoztam.

Az egyik szalonban azt mondták, hogy hypoxi edzés után min. 2 óráig nem kéne zuhanyozni. Nem ajánlott.

Ez nálatok is így van?

Ma voltam először egy ilyen "kezelésen", és hát elég gáz volt, úgy kimenni az utcára, hogy konkrétan majdnem vizes a hajam ... azért legalább egy hajszárítás jól esett volna ...

Előre is köszönöm válaszaitokat! :o)

201. testtudat (válaszként erre: 200. - F1konok)
2013. okt. 1. 12:08

Tisztelt F1konok,


Miután a Hypoxi ismereteim, tapasztalataim szerint az egyik legtermészetesebb és leginkább testbarát fogyasztó módszer - természetes - hogy a sok téves hozzászólás okán élek én is lehetőséggel és hozzáférhetővé teszem - segítő céllal- a véleményemet.


Szeretnék néhány ponton helyesbíteni: a HYPOXI így íródik. ww.hypoxi.hu itt minden adat megtalálható a forgalmazóé is.


Mint az autóknál így a szépségipari gépeknél is a fejlesztés mindig egy jobb, okosabb modelt eredményez. Ezért ha gondolod, szeretettel várlak a stúdióban, hogy megismerd az új Hypoxi gépek jótékony hatását. Szép napokat, jó egészséget és vidámságot :)

200. f1konok
2013. szept. 22. 18:48

Tisztlet testtudat!

Az látszik a hözzászólásaidból hogy a Hipoxy forgalmazók érdekeit tartod szem elött vagy magad is az vagy. Ezért érthető, hogy az új gépeket ajánlod, ami most annyiba kerül mint a régiek új korukba. Ezek nem kopnak el!

Persze arról nem tudtál tájékozódni-mert ez fizika- hogy ha a vacumot 30%-al növelik nem lesz nehezebb a benne ülő 30%al, mivel a vacum NEM a gravitációs erőt növeli!!!!!

Az általad "lesajnált" Automatic gép mintájára

készült a legújabb L120-as gép.

CsÓkoltatom a Szalai Zita forgalmazót!!!

2013. júl. 3. 10:51

kedves Mimoka01.


Valamiért nem tudok hosszabb üzenetet küldeni, az inetrneten megtalálod a stúdiót, szeretettel várlak személyesen a XII. kerületben. Azért még próbálkozom és az S120-as nagyon jó gép, de a cellulitre jobba túlnyomás és az alacsonyabb vákuum, valamint nagyon jó a 30 perc. Szép napot

2013. júl. 3. 10:47

Kedves Mimoka01,


A narancsbőrre az S120-as gépben jobb a túlnyomás, mint a vákuum, különösen ha vékony is vagy vagyis nem akarsz igazán fogyni, csak rehabilitálod - feljavítod - a bőrödet keringésedet. A 30 perc teljesen megfelelő, gondolom mérik is a combhőmérsékletedet. Látatlanba nehéz megmondani milyen program kell Neked, szívesen segíteka ha megkeresel az a XII kerületi stúdióban, intermeten megtalálod. Az ismerőseid edzési ideje nagyon rosszul hangzik, mertz a 40

2013. jún. 25. 14:26

Kedves Testtudat! :)

Lenne pár kérdésem Hozzád:)

Vettem bérletet (12 alk.), 3 alkalmat voltam idáig,SL120-as gépen, 28 éves vagyok, sportos, vékonyabb típus, viszont kicsi narancsbőröm van.. Mekkora ellenálláson tekerjek? Én 20-as vácumot használok, az jó?

Többi barátnőim máshova járnak és Ők 40 percet bicikliznek, de ahova én járok ott 30-at kell. Ez "normális"? nagyon szépen köszönöm a segítséged!!! :) Üdv,

196. testtudat (válaszként erre: 190. - Testtudat)
2013. jún. 4. 08:04

Kedves Zsuzsi86ka,


XII. kerület, az interneten megtalálod. Szép napokat :)

195. testtudat (válaszként erre: 191. - Szmeli49)
2013. máj. 31. 23:16

Kedves Szmeli49,


Az edzések minden másnap javasoltak, minden napos edzések csak orvosi felügyelettel ajánlottak, különösen akkor ha előtte nem ismerted ezt az edzésformát. Keress olyan stúdiót ahol nem az a fontos, hogy fizess, hanem az is hogy eredményt érj el a szervezeted egészségére vigyázó, körültekintő tempóban. Azok a kilók amelyek 5-10 vagy még több év alatt rakódnak le, nem jó ha 1-2-3 hónsp alatt mennek le. Nagyon nagy megterhelés a kiválasztó szerveknek, step by step magyarul mértékkel. A mértékkel szerzett eredmény mindig tartósabb, mert minden sejtednek jó. Szép napokat

194. testtudat (válaszként erre: 192. - Oneil)
2013. máj. 31. 23:11

Kedves Oneil,


Ismernem kellene az életkorodat, alkatodat, a bőröd és az izmok minőségét, valamint egy 2 és fél oldalas állapotfelmérőben szereplő kérdésekre adott válaszaid is érdekelnének ahhoz, hogy a mostani kérdéseidre azt mondjam igen jól vagy rosszul csinálják a kezeléseket.A gyár által szakmailag elfogadott Autorizált stúdiót keress. Ez az embléma a bejáratnál megtalálható. Azt ilyen emblémával ellátott stúdiókban képzett Hypoxi coachok kezelik a vendégeket. A weboldalon megtalálod az ajánlott stúdiókat. Szép napokat,

193. testtudat (válaszként erre: 189. - Zsuzsi86ka)
2013. máj. 31. 23:06

kedves Zsuzsi86ka,


Ajánlom, hogy a gyártó által szakmailag elismert autorizált stúdiót keress, mert itt képzett Hypoxi-coachok segítik hogy a lehető legjobb eredményt érd el az edzésekkel. Keresd a honlapon :) Szép napokat,

192. Oneil
2013. máj. 23. 15:08

Kedves Testtudat!


A héten vettem egy 20 alkalmas hypoxi bérletet, de most hogy olvasom ezt a fórumot elbizonytalanodtam. Amelyik terembe járok nem volt étkezési tanácsadás, mérés vagy bármi ilyen jellegű. A gépet (amelyről nem tudták megmondani milyen típusú) 65-ös wattra állították, és 60-70 között kellett tartanom a tempót. A vákum erősségét nem tudom hányason volt. 30 percet kellett tekerni. Kicsit izzadtam meg és egyáltalán nem éreztem olyan nehéznek a tekerést. 100-110 volt a pulzusom. A kérdésem az lenne, hogy véleményed szerint nem kellene-e a Watt számot emelni? Ők azt mondják nem, mert az kg függő. Illetve ne kérjek-e emelést a 60-70 közé beállított sebességre?


Köszönöm előre is válaszod.

2013. máj. 17. 09:18

Sziasztok


èn is új vagyok itt, most vettem egy 12 alkalmas bérletet, mert bár nagyjából rendszeresnek mondható, hogy mozgok, de sajnos narancsbör szinten eléggé gáz a helyzet. A szokásos, comb-fenék és a hason is van. Mivel júni 5én megyünk nyaralni úgy gondoltam hogy jó ötlet lenyomni egy kúrát. Végigolvastam a fórumot és teljesen meglepödtem, mert ahogy írjátok, nem ajánlott heti négy alkalommal többször menni. Itt Dubaiban telefonon keresztül minden napra beírtak kezelésre, ami heti 6 alkalmat jelent :S, hogy lejárjam mind a 12öt júni 5ig. Most akkor ez gáz? Azt se tudom még hogy milyen gépek vannak, vagy hogy mennyire szakemberrel fogok együtt tekerni, de ebböl már nem az jön le hogy tudja mit csinál.. Viszont más hypoxi cégek weboldalán is láttam 5 alkalmat írni per hét.. Viszont mivel sportolni szeretek, nem akarom hogy úgy teljen el 2 hét, hogy az edzöterembe nem mehetek el. Hány órával edzehtnék esetleg a hypoxi elött vagy után? Aznap akkor nem is lehet infraszaunázni? Köszi a segítséget elöre is, és bocs ha valami triviális dolgot kérdeztem volna, amire már volt válasz adva a fórumon.

190. testtudat (válaszként erre: 189. - Zsuzsi86ka)
2013. ápr. 16. 17:03

Szia Zsuzsi86ka,


Melyik környéken vagy hányadik kerület idealis?


szép napot :)

2013. ápr. 15. 20:39

Sziasztok!


Segítségeteket kérném!

Budapesten hol találok hypoxi kapszulával rendelkező fitness termet és milyen árakon vannak bérletek?

188. testtudat (válaszként erre: 183. - Szedon)
2013. ápr. 7. 21:52

Kedves Szedon,


Sajnos legközelebb, csak Debrecenben és az is csak az első 1998-as modell, Automatic. Szívem szerint az új modelleket ajánlanám,jobb, kényelmesebb a testnek és az eredmények is nagyon szépek.

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook