Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Debreceni nőgyógyász fórum

Debreceni nőgyógyász (beszélgetős fórum)


2010. okt. 4. 19:56
köszönöm hogy válaszoltatok nekem és meg fogom keresni öt sziasztok
2010. okt. 4. 09:18
őt ajánlanám én is.
21. misz (válaszként erre: 20. - Irénke28)
2010. okt. 3. 22:31

Szűcs Miklós


Azt hiszem van magánrendelése is a Nagyerdőn, meg a Kenézyben osztályvezető az urológián.


Sok szerencsét! :)

2010. okt. 3. 20:17
sziasztok ha valaki tud valami megoldást a párom bajára és pedig az a baj hogy a jobb heréjén van egy 25x8mm-es ciszta és az orvos azt monta hogy nem lehet meg műteni de én ebbe nem tudok bele nyugodni mert akkor így nehéz lesz a teherbe esés ha valaki tud valamilyen andróloghus ajálani az írjon
2010. ápr. 28. 07:46
Sziasztok! Nagyon aranyosak vagytok, de nem sima nőgyógyászt keresek, hanem aki habituális vetéléssel is foglalkozott/foglakozik. KÉt missed ab. után már nem mindegy, hogy egy nyugdot és gondtalan terhességet élsz végig egy orvosnál, vagy azon drukkolsz, hogy még egyszer ne történjen meg az, ami a 11. héten és a 9. héten, hogy nincs szívhang. Tehát nem általános nőgyógyászt keresek, hanem aki rendszeresen találkozik a mi problémánkal és segít. Várom azok jelzését, akik hasonlóképp jártak és jó dokijuk van. Lényegében meg vagyok elégedve a körzetimmel, de ha egy-két hónapon belül nem sikerül a gyermekáldás, akkor már túl leszek az egy év sikertelen próbálkozáson a missed ab után, és akkor másik dokihoz is megyek, aki odafigyelne. 32 éves vagyok, ha van valami gond, annak ki kéne derülnie...
2010. ápr. 27. 22:20

Szia Napzuhany!!


Én simán estem teherbe. Nekem is Szomolya volt az orvosom!!Nyugodt szívvel ajánlom Neked!! ÁLOMDOKI!!!Minden nőnek ilyen nőgyógyászt kivánok!!A kislányom most volt 7hónapos. 2008. szeptemberében levetettem a spirált,ahogy kiszámoltam dec 24.-én fogant meg a baba.Nagyon-nagyon jó orvos!!!!A szülésnél is kitett magáért. Ha tehetném még a lábnyomát is megcsókolnám!!Úgyhogy szerintem nyugodt szívvel keresd fel!!!


Majd ha tudsz tájékoztass légyszíves hogyan alakulnak a dolgok!!


Addig is kitartást és soha ne add fel!!


Üdv. Andi

2010. ápr. 27. 15:28
JA. ÉS SZOMOLYA IS NAGYON JÓ NŐDOKI!IGAZ EZ MOST NEM IDE TARTOZIKDE NEKEM A GYEREKEK ORVOSA, SZOMOLYA DOKTOR FELESÉGE ÉS Ő IS SZUPER GYEREK ORVOS.MINDKETTŐRŐL CSAK JÓT TUDOK MONDANI!!!
2010. ápr. 27. 15:23
SZIA! NEKEM MAJOR TAMÁS VOLT A DOKIM.MIND A KETTŐ GYERKŐCŐMET NÁLA SZÜLTEM.1998-TÓL JÁROK HOZZÁ,RÁKSZŰRÉSRE, STB.... A CSALÁDBAN ÉS EGY KÉT BARÁTNŐM IS SZÜLT NÁLA ÉS NAGYON MEG VOLTAK VELE ELÉGEDVE. VAN MAGÁNRENDELŐJE ÉS A KLINIKÁN DOLGOZIK.
2010. ápr. 25. 16:45
Azért szerencse, mert így érzem, hogy nem vagyok egyedül. Azért szerencsétlenség, mert most már nekem is szokásommá vált, hogy megnézem az eredményeket, utánaolvasok, rákérdezek, és mivel nem vagyunk orvosok, jártam már úgy, hogy egy vizsgálati eredménynél ott volt az endom. szó, és egyből rosszra gondoltam. Na itt kezdőik a baj.
14. napzuhany (válaszként erre: 13. - Misz)
2010. ápr. 25. 16:43
Hahóca! Igen, a győri történet ismerős, nem egy kedves barátnőm oda járt illetve jár. Viszont Győrben nem habituális vetélés miatt járnak, hanem akinek egyáltalán nem jön össze. Tudod engem is megnyugtatna, ha lenne otthon már kettő és esetleg a harmadikkal "bajlódnánk" így, de nincs. Nagyon sok párt ismerek és egyre nyilvánosabb lett szerencsére, vagy ellene ez a történet.
13. misz
2010. ápr. 25. 12:16

Tudom milyen nehéz. Mi is sokáig próbálkoztunk hiába.A körzeti doki azt mondta, ne legyek türelmetlen, fiatal vagyok, ráérek. De én nem akartam várni. Akkor mentem el 1. Szomolyához. Ő azt mondta, ha most akarok gyereket, akkor most vizsgál ki, miért nem jön össze. Ki is derült, volt műtét is. És utána azonnal teherbe estem a Kislányommal.

Sajnos az utána jövő 2 babát elveszítettük. Akkor Főorvos úr megcsináltatott minden létező vizsgálatot. A genetikán el akartak zavarni a Klinikán, hogy majd ha a 3. vetélésen is túl leszek, na akkor jöjjek vissza. (!) De a dokim odaszólt és utána mindent megcsináltak. És a világon mindent rendben találtak.

Az 1.-nél talán egy vírusfertőzés, a 2. -nál, meg a túl korai teherbeesés lehetett az ok.

Másfél évvel a 2. vetélés után megfogant a Kisfiam. Ő már jövő héten 10 hónapos lesz.


Nagyon szorítok, hogy sikerüljön. :)


Azt mondta Szomolya, hogy a praxisa kezdetén elég volt, ha apa ráült anya szoknyájának szélére és máris ott volt a baba, most meg minden5. párnál probléma van.

Nekem is van 3 barátnőm, akik évek óta próbálkoznak és a sokadik inszemináció és lombikprogram után sem sikerült még.


Ők most Győrbe járnak. Állítólag ott van valami Dr Hause féle doki, aki mindenkin segít.


Remélem neked hamarosan sikerülni fog. :)

2010. ápr. 24. 21:52
aztán meg sorra jöttek a gyermekek, valahol már a kistestvér is megvan azóta. Mi meg...Kicsit ijesztő, hogy két terhességen vagyok túl, de gyermek még nincs otthon. Néha nekem is eszembe jut, hogy most leszek 32 és az már egy jó év ahhoz, hogy anya legyek. A férjem is szeretne már apa lenni. Anyósom meg már várná. Anyukám már nem él. A sok viszontagság után épp ideje lenne egy babának a családban. Persze sajnos nem így dől el és nem ilyen könnyű. De minden hónapban reménykedem.
2010. ápr. 24. 21:50
Olyan szép gyermekeid vannak. Leginkább az foglalkoztat, hogy a baráti társaságban is rengeteg már a baba. Az elején még mások is szenvedtek, mint mi...
10. misz
2010. ápr. 24. 21:47

Elhiszem, hogy türelmetlen vagy. A bizonytalanság a legrosszabb.


Szomolyának nincs magánrendelése. A Kenézyben a nőgyógyászat épületében van a szakrendelésen, a magasföldszinten. A nőgyógyászatis ajtónál kell várni, amíg kijön egy asszisztens, személyit és Taj-kártyát odaadni neki. Aztán várni, amíg beszólítanak.


Remélem hamarosan kismama leszel. :)

2010. ápr. 24. 21:32
És hozzá hogy lehet bejutni? Mert még az otiba járok a körzetimhez, de ha ebben az évben nem leszek kismama, én tuti falnak megyek, előtte meg egy rendes magánorvoshoz:))) Mostanában elég keményen filózgatok, hogy nem kéne tovább húzni, derüljön már ki végre valami.
8. misz
2010. ápr. 23. 20:43

Nekem is 2 vetélésem volt. :( Az egyik missed ab.


Az én dokim Dr Szomolya Mihály volt a Kenézyben. Neki tuti a többezredik betege lennél, idősebb korosztály, főorvos, hatalmas szaktekintély és nagyon népszerű.

Velem olyan vizsgálatokat megcsinált, amit csak a 3. vetélés után szokás.


Még annyit, hogy van 2 egészséges és gyönyörű gyermekem. :)

2010. ápr. 23. 17:47
Nagyon köszönöm, utánanézek. :))
6. 2ed619333f (válaszként erre: 5. - Napzuhany)
2010. ápr. 23. 17:30

Anyukámnak Harsányi Ági volt. Ha jól tudom ő genetikus is, a hugom született időre, de halva...utána ment anyukám hozzá, és eztuán egészséges kislányt szült:)

Akkoriban mikor én szültem ő nem ügyelt már kórházban, hanem a Dózsa György utcán a régi fogászati épületben van az emeleten magánrendelője, vagyis volt..Azt nem tudom, hogy most van e vmelyik kórházban esetleg. 50 körüli nő, rengeteg problémás esete volt.És roppant aranyos, figyel rád, zsebbe dugi pénzt sem nagyon fogad el.

5. napzuhany (válaszként erre: 3. - 2ed619333f)
2010. ápr. 23. 11:15
Nekem olyan doki kellene, akinek nem én lennék a századik ilyen betege, hanem a többszázadik. Tehát a problémát már nem először járja végig, de mégis velünk foglalkozik. Tehát az elvárások azért nagyok, mert két missed ab után és egy év sikertelen próbálkozás után úgy van vele az ember, hogy olyan orvost keres, akiben megbízhat. Kipróbáljuk. Aztán jöhetne a baba :))))
4. napzuhany (válaszként erre: 2. - Csillu...)
2010. ápr. 23. 11:13
Köszönöm Csillu, ki is néztem Sápyt, őt más is ajánlotta. Oda megyek legközelebb.
2010. ápr. 22. 14:50
Kenézyben Dr Gáspár Sándor. Fiatal, vagyis 37 éves, borzasztó rendes, és nagyon jó keze és szaktudása van. Igaz most vmikor kimegy külföldre új technikákat, eljárásokat tanulni egy kórházban, pár hónapra, de nem tudom mikor..
2010. ápr. 22. 14:46

szia!:)

Nézd meg itt:


[link]

2010. ápr. 22. 14:35
Ti kit ajánlanátok két missed ab után, aki jó doki és volt már ilyen, vagy hasonló leendő kismamája? Debreceni területen keresek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook