Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Felépülés szülés után fórum

Felépülés szülés után (beszélgetős fórum)


2008. febr. 18. 22:09

Nekem nagyon nehezen ment.


Talán mert öreg vagyok.

6. mandy (válaszként erre: 5. - Masaharina)
2007. jún. 12. 08:13

Bocsi, csak most látom a kérdést :)

Nem olyan régen, max két hete. De még csak pár napja játszik vele úgy igazán, eleinte csak véletlenül fogta meg, amit odanyújtottunk, aztán 'elfelejtette' elengedni.

Ne foglalkozz ezzel szerintem, hogy mit mikor csinál. Bálint pl sokkal később kezdte el hason kinyomni magát, mint ahogy ez a 'nagy könyvben' le van írva. Más ütemben fejlődnek egyes dolgokban ;-)

5. masaharina (válaszként erre: 4. - Mandy)
2007. jún. 9. 21:10

Köszönöm. Kipróbálom!

Néztem Bálint képeit. Mióta játszik tárgyakkal? Az én kis Manókám még nem foglalkozik ilyesmivel.

4. mandy (válaszként erre: 3. - Masaharina)
2007. jún. 8. 14:19

Mi is márciusiak vagyunk. Sajnos elég nehezen indult be a tejem - azt hittem, nem is fog -, ezért volt pár nehéz nap az elején, de kb két hét alatt minden rendbejött.

Testileg hamar rendbejöttem, igaz, szerencsére könnyű szülésem is volt nagyon (hüvelyi szülés, gátvédelemmel).

Masaharina, a nődokim azt mondta, pisiljek úgy, hogy közben többször 'elzárom a csapot', majd pár másodperc múlva újra engedem. Ez tényleg segít!

3. masaharina (válaszként erre: 2. - Jucus77)
2007. jún. 7. 23:40
Nekem sem volt szülés utáni depresszióm, csak mérhetetlen boldogságot éreztem. Fájdalmat kb 4 hét után nem is éreztem, pedig állítólag nem volt könnyü szülés (én nem vettem észre, vagy csak az emlékek szépülnek :-) ). A kisbabám márciusi és nekem igazán csak az a problémám, hogy ha elkezdek pisilni nem tudom abbahagyni, de gondolom ez idővel elmúlik.
2. Jucus77 (válaszként erre: 1. - Masaharina)
2007. jún. 4. 09:37

Szia!

Az én kicsi fiam februári, nem tudom ki hogy van vele, de én úgy érzem elég hamar regenerálódtam. Gondolom a testi és nem a lelki része érdekel... A hathetes orvosi vizsgálaton azt mondta a dokim, hogy belül teljesen úgy néz ki minden, mintha nem is szültem volna.Pedig állitólag nehéz szülésem volt és jó nagy vágásom... Jó érzés volt ezt hallani. Egyébként nagyrészt ekkorra már így is éreztem magam. Varratok szépen elgyógyultak! A legnagyobb gondot az aranyerem okozta és a katéterezés utáni furcsa érzés. De ezek is hamarosan elmúltak. Mára úgy érzem a régi vagyok. Párom is ezt mondja és nem hiszem hogy füllentene :-))! A lelki része más!! Nem volt szülés utáni depresszióm, de jóval érzékenyebb lettem, mint azelőtt. Gondolom ez így is fog már maradni. Nem bánom. Szóval rosszabbra számítottam.

2007. jún. 2. 21:11

Márciusban született meg a kisfiam.

Kiváncsi vagyok mások tapasztalatára. Mennyi idő kellet a teljes regenerálódáshoz?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook