Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Alverde smink termékek fórum

Alverde smink termékek (beszélgetős fórum)


2017. jún. 6. 18:55

Alverde highlighterét használom(rose tinted)

Nagyon szép, visszafogott highlighter,szeretem és természetes alapú:)))

2010. szept. 22. 11:34

sziasztok!

Alverde pirosítót használt már valaki?Milyen?

Fehér bőrre milyen színű pirosítót ajánlotok?köszi!

5. tavaszilány (válaszként erre: 1. - Moncsi004)
2010. ápr. 22. 13:19
Szia, én Alvedre szinezett nappali krémet használok, nagyon elégedett vagyok vele! Szerintem 20 évesen ez neked is elég-én már 38 vagyok-, szépen fed, mégsem maszkszerű...és nem is vészes az ára!
2010. ápr. 22. 13:07
A krémes egyetlen hibájha volt, hogy gyorsan lekopott! Pirosítót, korrektort, púdert , szemfestéket, és szájfényt használok aleverdéből! Semmi bajom velük...sőt, voltam egy sminkbemutatón, (MAC)ahol azt mondta a sminkes csaj, hogy gyönyörűen nézek ki.:-)) Sőt az Mtv sminkese is azt mondta, hofy szép a sminkem!Szóval vegyél bátran, szerintem nem mindíg az ár dominál!Jó minőségűek a dm-es cuccok!
2010. ápr. 22. 13:04
szia, én már több mint 1 éve csak aleverde terméket használok! Nagyon meg vagyok elégedve, én használtam a krémes alapozót, most a kompaktra váltottam, az tökéletesen bevált.
2010. ápr. 22. 12:59
Van mar egy Alverdes forum,ott olvasgathatsz,keress ra. Nekem sok termekem van toluk,de a kremes alapozorol nem sok jot hallottam. Probald a Dr. Hauschkat en ezt hasznalom,draga,de az egyik "legtermeszetesebb" es legtisztabb termekcsalad. Nekem bevalt.
2010. ápr. 22. 12:47
Szijjasztok! Most szeretnék venni alapozót, és mivel még elég fiatal vagyok (20éves) szeretnék olyan terméket ami természetes...már vagy 7éve sminkelem magam de még mindig nem sikerült tökéletes alapozót találnom. Arra gondoltam h most kipróbálnám az alverde-s alapozót mert jó ára van és még természetes is és ráadásul szinte minden kozmetikumom dm márkás (Balea, Ebelin, Alverde) és ezekben még nem csalódtam. Vkinek tapasztalat ezzel az alapozóval kapcsolatban??

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook