Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Városi Legendák! fórum

Városi Legendák! (beszélgetős fórum)


2017. jan. 6. 00:52
Elhalt téma, de miért? Na! Valaki?
2007. aug. 23. 17:29

Sziasztok!


A városi legendákkal kapcsolatban ajánlanék 1 érdekes honlapot. Akit érdekel, itt sok városi legendát és azok esetleges magyarázatát is megtalálja: www.urbanlegends.hu

Ajánlom mindenkinek, akit érdekel a téma! Amiket eddig felsoroltatok, azok mind megtalálhatóak itt.

24. Alexx
2007. aug. 23. 16:01

A hazaküldött nagymama hamvairól jutott eszembe.


Volt egyszer egy (nanáhogy magyar!) házaspár, akik kinn éltek valahol Dél-Amerikában. Meghalt a férj, s a neje azt már nem tudom, hogy azért-e mert bonyolult lett volna, meg hosszadalmas procedúra a halott hazaszállíttatása, vagy azért, mert drága lett volna, a lényeg, hogy gondolt egyet és a megboldogult urának a maradványait beletette egy hordó rumba, s hazaküldte kis hazánkba.


A hordó meg éldegélt a tartalmával együtt a ház pincéjében évekig, mígnem a nej is eltávozott az élők sorából.


Jött a következő generáció, aki házfelújításra adta a fejét. A jó szakmunkások meg, akiket az építkezéshez elhívtak, megtalálták ám a hordó rumot a pincében és annak rendje-módja szerint be is nyakalták. Az utolsó korty azonban a torkukon akadt, amikor előkerültek a csontváz darabjai a hordó aljáról. Igaz vagy sem......

23. Alexx (válaszként erre: 19. - 754c7e07c3)
2007. aug. 23. 15:56

Olyan ez, mint a mondj egy szerszámot!


(kalapács)


Mondj egy színt!


(piros)


100-ból 100 embernél :))))

2007. júl. 7. 21:28
Köööszönőőm szépen:-)
21. 754c7e07c3 (válaszként erre: 20. - Ac1096844d)
2007. júl. 7. 21:27
Ezért gratuláltam. Van miért.
2007. júl. 7. 21:19

Komolyan? Ennek örülök. Szerintem egyértelmű, de hát ez van.

Hurrá

19. 754c7e07c3 (válaszként erre: 18. - Ac1096844d)
2007. júl. 7. 21:18
Eddig 100 embernek meséltem el. Mindenki az ötszázast mondta. Kivétel nélkül.
2007. júl. 7. 21:04
sem nem debreceni, színházas végképp. Logika? Nem tom, de adja magát a lekvá:-)
17. 754c7e07c3 (válaszként erre: 16. - Ac1096844d)
2007. júl. 7. 20:46
IGEN! Most vagy debreceni vagy, vagy színházas. Vagy jó a logikád. Gratula!
16. ac1096844d (válaszként erre: 14. - 754c7e07c3)
2007. júl. 7. 20:42

Lekvár?

:-)

2007. júl. 7. 20:39
Ebbe a varosba ahol mi elunk egy nap nyomtalanul eltunt egy tinedzser.Sok nyomozas egy gyors etkezdehez vezetett(Funny Boys).Holtestetet meg mindig nem talaltak a rendorok.De az egyik alkalmazott meselte,hogy a fonoke egy alkalommal INGYEN OSZTOGATTA a kebabot a szep lanyoknak....!!!
2007. júl. 7. 19:37
Azt hallottátok-e már, hogy autóval utaztak egy páran srácok, esett at eső, és megláttak egy stoppost. Felvették, mert megsajnálták. Akit felvettek elkezdte mesélni, hogy ő egy bűvész, és különféle dolgokat tud megcsinálni. Perszew nem akarták elhinni, így hogy bebizonyítsa, kért tőlük egy 500-t. Utaztak tovább, egyszer csak éhesek lettek, és megálltak egy útszéli büfében,. Mindenki fánkot kért, mert az friss volt. Kihozták a fánkot, kettétörték a srácok, és mi volt benne,.....?
2007. júl. 7. 15:48

nálunk a faluba ez megtörtént:

több év rossz házasság után egy asszony nem birta tovább férje állando részeges viselkedésèt,egy nap kiakadt,leütötte és kifözte szappanak!

ami a legrosszabb hogy volt akinek ajándékba is adott belöle!

2007. jún. 6. 14:04
Oks:)
11. 5a5c6c6a02 (válaszként erre: 10. - Freshlinda)
2007. jún. 6. 14:03
majd amikor visszajottem irok, most sietek! oksi :DD
10. freshlinda (válaszként erre: 8. - 5a5c6c6a02)
2007. jún. 6. 14:01
A tiédet viszont még én nem hallottam. Hátborzongató! Tudsz még?
9. 5ab2bc2fa0 (válaszként erre: 7. - Freshlinda)
2007. jún. 6. 13:52

Ezt én is hallottam, csak olyan köritésben, hogy a csomag tartalmát borsnak nézték és épp akkor volt disznótor, tehát belekeverték a hurkába, kolbászba, stb :DDDD

Aztán persze nem evett belőle senki, de az is lehet, hogy valaki megkóstolta :DDD

8. 5a5c6c6a02 (válaszként erre: 7. - Freshlinda)
2007. jún. 6. 13:48
ezt hallottam, de lehet igaz, bar nem tudom!ezert jo k a varosi legendak, en amit irtam, elhiszem valhol, mert meg nem talaltam rola bizonyitvanyt h legenda!es akinek en elmeseltem, az meg nem hallott rrola, sot az o ismeroseik sem!ki tudja!igy merj ismrekedni! :DD
2007. jún. 6. 13:46

Én azt olvastam, hogy valaki kapott Amerikából egy csomagot, aminek megörültek, mert egy nagy dobozban két kiló kakaó volt. Utólag kapták meg a levelet, hogy remélik, rendben megérkezett a halotti por. Elküldték a nagymama hamvait, mert az volt az utolsó kívánsága, hogy otthon temessék el:D

Állítólag az 56 után disszidált magyarok közül sokan kérték a haláluk után, hogy itthon temessék el őket. Te elhiszed?

2007. jún. 5. 14:31

story!ismerosom ismerosnoje kiment Angliaba, es megismert egy angol sracot!aznap elment vele ebedelni, vacsizni, meg kavezni, eljutottak a csokig , mire a srac mondta, h menjen fel hoza!a lany mondta h ez meg korai, majd legozelebb!elvaltak, hazament a lany, es lefekudt aludni!masnap felkelt a lany es gusztustalan kiutesei lettek, elment orvoshoz, megvizsgalta a doki, es azt mondta, h ne haragudjon, de ilyen csak akkorjon ki, ha valaki hullaval erintkezik!a lany megijedt, kihivta a zsarukat es elkuldte a srac lakasahoz ahol kiderult, h nem reg eltunt 2 lany es azoknak a hullai voltak a lakasan!


pl ilyet hallottal mar?elhiszed?lehet h igaz, nem tudni! :D

2007. jún. 3. 09:04
a harmadikat nem lattam!en ugy gondolom, h azert egy ket varos legendanak van igazsag alapja!
2007. jún. 3. 08:56

egyik kedvenc filmem (filmjeim) a Rémségek könyve (eredeti cím: Urban legends)

három része van, az első eszméletlen jó, nálam a számtalánszor megnézhető kategória, és a másik kettő se rossz

2007. jún. 3. 08:53
errol nem is tudtam, de koszi, h mondtad utana nezek a musornak! :D
2007. jún. 3. 08:21
valamelyik ismeretterjesztő csatornán szokott menni a mythbusters c. műsor, ott pont azzal foglalkoznak, hogy kiderítsék egyes városi legendákról hogy igazak-e. én nagyon szeretem a műsort, teljesen őrültek azok a fazonok, hogy miket ki nem próbálnak:)))))
2007. jún. 2. 19:51
Tudsz városi legendát?ha igen, miert nem hiszed el őket, esetleg le is írhatsz egy-kettőt!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook