Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Saját gyermekem haláláról álmodtam és temetéséről. Mit jelenthet? fórum

Saját gyermekem haláláról álmodtam és temetéséről. Mit jelenthet? (tudásbázis kérdés)


7. hancsalean (válaszként erre: 4. - Klára51)
2010. ápr. 22. 12:28
Hát Ő él, nem veszítettem el. Igaz a foga talán 2 héttel előtte esett ki és sokat agyaltam azon, hogy lezárult egy korszak, kezd "felnőni". Oké, tudom, csak fogváltás, mégis furcsa volt az első fogacskáját a kezemben tartani. Lehet ezzel kapcsolatosan álmodtam. Nagyon felkavart, nem kívánom senkinek azt az élethű érzést...
2010. ápr. 22. 12:27

Ez borzasztó lehetett.

Nem értek az álomfejtéshez, de mint ha az rémlene, hogy rosszat álmodni, jót jelent..

Mindenesetre nyugodj meg, ez csak álom volt.

5. hancsalean (válaszként erre: 3. - Ee4c27a1c3)
2010. ápr. 22. 12:26
Hát így legyen!!!
2010. ápr. 22. 12:26

Veszteség

Ha álmunkban valamit/valakit elveszítünk, az azt jelezheti, hogy valamit meg kell gyászolnunk, vagy életünk egy bizonyos korszakát le kell zárnunk. Ha temető képe jelenik meg, arra inthet minket, borítsunk fátylat a múltra és változtassunk életünkön. Ha elveszített személy jelenik meg álmunkban, csupán azt jelenti, tudatalattink próbálja feldolgozni a veszteséget.

2010. ápr. 22. 12:25
szerencsére ha a halállal álmodsz, akkor azt jelenti, h hosszú életű lesz, ha jól tudom :)
2010. ápr. 22. 12:25
Láttam valaki foggal álmodott, gondoltam megírom én is az álmom. Nagyon felkavart és annyira sírtam álmomban, hogy felébredtem rá. Még akkor is átmentem a másik szobába ellenőrizni, hogy tényleg nem halt meg.
2010. ápr. 22. 12:24
Saját gyermekem haláláról álmodtam és temetéséről. Mit jelenthet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook