Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Foggal álmodni, mindenképp rosszat jelent? fórum

Foggal álmodni, mindenképp rosszat jelent? (tudásbázis kérdés)

20. Handy777 (válaszként erre: 14. - Camelot77)
márc. 14. 19:45
Szia.Történt utána valami rossz 😔?
19. Lau_Ra
2022. márc. 13. 07:57
Pár éve történt, hogy rövid időn belül 2 fogamat is kihúztak. Akkoriban állandóan a fogaimmal álmodtam, a való életben nem történt semmi rossz.
2022. márc. 13. 07:55
Most lyukas foggal almodtam.
2011. jún. 14. 21:28

Foggal-körömmel igen!

De még rosszabb tűzzel-vassal:)

2011. jún. 13. 19:24
Nem! :)
2011. jún. 13. 17:26
nem
2011. jún. 13. 16:40

Elgondolkodtató:Igaz történet!!!!!!

Egy ismerősömnek nap közben fájt a foga ,majd éjszaka azt álmodta kiesik az a foga.Rá 3 hétre édesapja meghalt.Én fogorvhoz jártam rendbe rakatni a fogaimat egyik éjszaka azt álmodtam hogy kiesik az egyik fogam annak tudtam be hogy fogorvoshoz járok és hát ki szeretni a fogorvost e körül jár a gondolatom biztos azért álmodok ezzel.A történtek után 3 héttel édesapám meghalt. ez 2003-ban történ.Most:Pár nappal ez előtt megint foggal álmodtam de most az egyiket kihúzta a fogorvos fájt is a másik magától kihullott és ez mind egy álomban szerepelt.

Próbálom elhitetni magammal hogy a valós életben nem lesz ismét halál a vége.

2010. jún. 4. 12:13
Nem rossz vicc. :))))))))))
2010. jún. 4. 11:22
én rendszeresen azt álmodom hogy kiesik a koronám vagy a fogam:D ilyenkor felugrok álmomból és megnézem meg vannak-e a fogaim:D Hülyén nézhetek ki:D
2010. jún. 4. 10:22
nem hülyeség,csak te vagy hitetlen!
10. Rochlitz Szilveszterné (válaszként erre: 8. - 4030faed10)
2010. jún. 4. 09:58

Szerintem is úgy van, hogy ha nappal valami nagyon foglalkoztat, akkor éjjel is álmodom arról. Pl. egy rokonom beteg volt, róla álmodtam, azt, hogy leukémiája van. -

Nem hiszek abban, amit az Álmoskönyv leír, szerintem butaság.

Segíts, kérlek, ha én akarok valamit kérdezni itt a többiektől, hogy kezdjem el? Mellesleg a téma: borravaló a szerelőnek ...

2010. jún. 4. 08:37

Egy álmoskönyv szerint a fog: Szexuális szimbólum.

Fogfájás: Váratlan kiadások miatt pénzhiány.

Rossz fogakat látunk: Előnytelen ismeretség

Kihulló fogak:Betegség, baj.

Foghúzás:más baja közelről érint

Szépek a fogaink:kedvező kilátások

Mások szép fogait látni:jómódú barátok, ismerősök


stb...

2010. jún. 4. 08:32
Én már több hete foggal álmodom, sőt fogakkal,mert több hete járok fogorvoshoz, és sokszor foglalkoztat gondolatban a fogaim állapota.Mivel félek is a fogorvosnál, így mégjobban erre koncentrálok.Szerintem ami napközben foglalkoztat bennünket, sokszor az jelenik meg álmainkban,néha eltorzított formában. Úgyhogy nem hinném, hogy ha foggal álmodsz, az csak nagyon rosszat jelenthet. Ha így lenne, már senki sem élne körülöttem...
2010. ápr. 23. 21:52

a fog emócionális jelentése:agresszió,szexualitás

elnyomása,hiánya,túlzott mértéke stb..

6. misz
2010. ápr. 23. 20:37

Én úgy hallottam, hogyha álmodban kiesik a fogad, akkor valaki meghal, akit ismersz. Ha fáj is akkor közel áll a szívedhez az illető.


De én ezt csak érdekességnek tarom, nem hiszek benne.

2010. ápr. 22. 12:23

Azt tudom, hogyha álmodba kiesik egy fogad akkor az "nagyon rosszat jelent". Ha le is nyeled akkor pedig közeli hozzátartozó.

Anyukámnak ez eddig mindig így volt. Én még nem álmodtam foggal.

2010. ápr. 22. 12:22
Esőt is jelenthet,nem kell egyből rosszra gondolni:)
2010. ápr. 22. 12:19
Csak akkor van jelentősége az álmodnak, ha visszatérő. Egyébként ne foglalkozz vele.
2010. ápr. 22. 12:19
Ha nem fáj akkor jót jelent.
2010. ápr. 22. 12:18
Foggal álmodni, mindenképp rosszat jelent?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook