Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 90 napos alatt hogyan vészelhető át a víznap? fórum

90 napos alatt hogyan vészelhető át a víznap? (tudásbázis kérdés)


2010. márc. 2. 18:40

Sziasztok!

Nektek mik a tapasztalaitok? Ki mennyit fogyott az első hónapban? Én valószínűleg valamit rosszul csinálok,mert még 1 árva kilót sem fogytam :S ma van az első víz napom .....

26. Rola
2008. szept. 29. 21:15

Én is csináltam a diétát befejezése után 4 hónappal sikerült visszaszedni 5 kg!!! /-15kg-ból/

a 20.nap után már nagyon könnyű volt a dolog.Nekem a legrémesebb a gyüminap volt.

25. supin (válaszként erre: 22. - -20kiló)
2008. máj. 14. 08:08
Ez szerintem is jónak tünik.
2008. máj. 14. 07:44
Simán tul lehet élni a 90 napos diétát.Nagyon sok kitartás és önfegyelem kell hozzá.Én 50 napja csinálom,de csak 6,5 kg ment le.Időnként leáll a fogyás akár 1,5 hétre is.Azért csinálom mert mással eddig még nemtudtam fogyni.
23. o.andi
2008. máj. 13. 15:12
Tul lehet élni a 9o napos diétát???
2008. máj. 13. 14:44
a lehető legrosszabb a víznap.ugyanis következő étkezéseknél a szervezet bekapcsolja magát "RAKTÁROZZ" üzemmódba,és minden zsirba fog lerakódni.a legegészségesebb módja a fogyinak az ha sokszor eszel keveset,mivel igy felpörgeted az anyagcserédet.én igy csinálom és nyugodtan eszek hizlaló,zsiros ételeket is !!néha!!!!nem rakódik le semmi mer szó szerint nincs ideje felszivódni a kalóriáknak.és ha lehet annyi C-Vitamint kell enni amennyi belénk fér,mert a C-vitamin nem engedi felszivódni a zsirokat.meg persze sok mozgás..:DDD
2008. ápr. 4. 18:20
Szerintem jó a 90napos diéta.
2008. márc. 29. 08:20

Sziasztok!

Én most kezdtem el a 90 napos diétát.Hány nap után megy le az első kg.Mindenki fogy evvel a diétával ? Gyümi napon mennyi gyümölcsöt lehet enni? Jó napot mindenkinek.

2008. febr. 1. 11:15
Ó,köszi! Ez lett volna a kérdésem...hogy a fenébe bírjam ki, ráadásul a gyüminap után :-(( Te mennyit fogytál? Én egy hónapja csinálom, de már egy hete megállt 5 kg.-nál. Mozogtál is?
18. igynogy (válaszként erre: 17. - Kriszy_ke)
2007. okt. 9. 13:57

Szia!

Abba lehet hagyni hamarabb, természetesen, de utána is vigyázni kell, az étkezésre. Én is 10 kilót adtam le vele, aztán abbahagytam, mert jött a bébi, ugyhogy azt nem tudom, hogy mennyit híztam volna, de a babával is 12 kilót szedtem fel, és mindent ettem. Egy kis odafigyeléssel szerintem tudod tartani a súlyodat. Maximum ha elszalad veled a ló, akkor tartsál egy gyümölcs vagy víznapot!

Sok sikert. :)

2007. okt. 9. 11:09
sziasztok! nekem az lenne a kérdésem, hogy összesen 11 kg-ot szeretnék fogyni a 90 napos diétával, most a 9. napon járok és -2,5 kg-nál tartok úgy hogy most pirosbetűs napok vannak. ha a 90 napnál hamarabb érem el az álomsúlyt és abbahagyom a diétát +90 nap gyümi reggeli + heti 3 torna, mennyi az esélye hogy visszaszaladnak a kilók?
2007. szept. 19. 15:20
Sziasztok! Ki tud nekem tanácsot adni? Mikor ehetek sütőtököt szerintetek?
15. Amena
2007. szept. 18. 14:50
Szénsavmentes ásványvizet ittam és gyümölcsteát. Ha nagyon nem bírtam, mert éppen piros napom volt, amikor nagyon éhes tudok lenni, akkor 100%-os gyümilevet. De nagyon-nagyon sokat igyál. Ha egy picit is éhesnek érzed magad. akkor igyál gyorsan egy nagy pohár vizet.
2007. márc. 21. 13:30
Nem tartottam víznapot és így is működött4
13. gkreka
2006. dec. 3. 22:23
én főleg gyógyteákat ittam és szénsavmentes ásványvízet. este, amikor már nehezen bírtam az éhezést korán lefeküdtem aludni, hogy ne essek kísértésbe.
2006. dec. 3. 10:37
Én már úgy álltam neki, hogy nem is fogok víznapot tartani, így is bejött!
11. Tompy
2006. dec. 2. 22:53
SAztem naon Cool imádok napokig vizen élni de aztán bepótolom...
10. mese
2006. okt. 26. 13:05
Számomra könnyű volt átvészelni, nekem a legnehezebb a gyümölcs nap volt.Mikor belekezdtem ebbe a kúrába, azt hittem, a víznap nagyon nehéz lesz, de kimondottan élveztem sok vizet ittam és jól esett érezni, hogy ez tisztít.(igzából a gondolat volt nagyon jó).Túl lehet hát élni, nem kell féni tőle, és egy hónapban csak egyszer kell víznapot tarani:)
2006. szept. 27. 14:14
Én nem bírtam ki, olyan ideges voltam, h muszály volt gyümölcsöt ennem:)
8. mily
2006. szept. 20. 13:10

Hát nekem még nem jött össze a víznap!

Vagy azért mert előre igazítottunk egy-egy családi ünnephez és akkor "nem jó" nap lett volna , vagy mert egyszerűen nem bírtam volna ki a napot az én kis manómmal. Olyankor én egyfolytában aludnék, meg gyenge vagyok kicsit türelmetlenebb is és ezt a lányom nem igazán tolerálja. Bár a gyüminap se sokkal másabb :)

2006. aug. 25. 12:06

Én simán vettem mindig. Tartottam tőle, de semmi vész nem volt, mégcsak fáradékony sem lettem :).


Sokkal nehezebb egy gyümölcsnap számomra, ugyanis gyakran az van, hogy eszem gyümölcsöt mondjuk reggel vagy még dél magasságában is, de aztán sehogy nem füllik a fogam hozzá. Néha úgy érzem inkább víznapot kéne gyüminap helyett tartanom, hisz elig eszem akkor. Bár igaz többnyire ananászt (mert magas a rost tartalma és imádom is) eszem gyümölcs napon :), kerülöm a banánt, mert attól éhesebb leszek.

2006. aug. 25. 10:31
Én mindig péntekre időzítettem, amikor még dolgoztam. Mert 14.00-ig dolgoztunk, utána meg nyomás haza, takarítás, stb. és eltereltem a figyelmemet, így észre sem vettem, hogy éhes lennék. Szerintem egyáltalán nem nehéz átvészelni.
2006. aug. 14. 10:50
Én még nem járok az első víznapomnál,de eléggé tartok tőle. Még a gyümölcsnapon is szenvedek, nem bírok gyümiből annyit enni, hogy kicsit is jóllakjak. Mi van, ha egyáltalán nem tart valaki víznapot?
4. Jay (válaszként erre: 3. - Aed3e137e4)
2006. márc. 2. 15:59

Nem vizet. :)))

Tea, ízesített víz (mondjuk:jana, v fonyódi, eseteleg san benedetto, a sima víz jóval olcsóbb azt azért hozzá kell tenni).

Ha nagyon rámtör a kajálhatnék akkor 100% gyümi lé vízzel higítva 50-50%-ban.

Már annyit fogyókúráztam, hogy a sima vizből, aminek víz íze van nem tudok meginni napi 1 L-nél többet.:))))

3. aed3e137e4 (válaszként erre: 2. - Jay)
2006. márc. 2. 15:53
Mit szoktál inni?
2. Jay
2006. márc. 2. 08:42
Nagyon könnyen, sokkal könnyebb mint a gyümi szerintem. Inni kell sokat, nekem 5-7 L az aznapi fogyasztásom. Igaz, hogy nem lehet csinálni, ha nincs mindig a közelben wc.
2006. márc. 1. 16:16
90 napos alatt hogyan vészelhető át a víznap?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook