Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Melyik hajhosszabítási, hajdúsitási metódus, ami nem bántja a saját hajat és jó? fórum

Melyik hajhosszabítási, hajdúsitási metódus, ami nem bántja a saját hajat és jó? (tudásbázis kérdés)


1 2
2016. jan. 15. 18:00
sziasztok. nincs valakinek elado haj ? :D
2014. szept. 6. 23:38
Segítségeteket szeretném kérni..:) kb 3hete rakattam hőillesztéses szőke hajat,nem kevés pénzért..az első mosásig szép is volt de már nem olyan szép szálas és selymes..rákérdeztem az illetőre aki csinálta de két mondattal lerázott használjak olajat meg pakolást és ,hogy ő minőségi hajat rakott fel..szóval tanácsot tőle nem kell várnom viszont nem szeretném ha hamar tönkre menne a haj ..szóval aki tud segítsen mit és hogyan használjak mitől lesz megint olyan mint mikor felrakták?! Köszi előre is a válaszokat :)
2013. aug. 16. 12:08
SZiasztok, a Mikrogyürüs hajhosszabbítással kapcsolatosan van valakinek tapasztalata?
45. vikee22 (válaszként erre: 43. - 80dcb9bbe3)
2012. okt. 16. 13:09
Szia!Nekem több mint 1 hónapja van fent,a hajam.Az első 4 nap bevallom nem volt a legjobb mivel szorosan a fejbőrhöz csomózzák. kell pár nap mire megszokod.Utána semmi bajom nem volt vele,észre sem veszem hogy fentvan.. :)
44. Krisen
2012. aug. 16. 08:58
Sziasztok! Ti elképzelhetőnek tartjátok vagy éppen tapasztaltátok már hogy a keratinos hajfelrakástól nem viszket a fejbőrötök? Nekem már nem ez az első hogy van Haj felrakva de addig még ilyet nem tapasztaltam mint most úgy viszket a fejbőröm, hogy az hihetetlen. Írjatok lécci Köszönöm!! puszi nektek szép napot!
2012. jún. 7. 15:53

Sziasztok!A hajamat mikrocsomózásos technikával szeretném hosszabbítattni,de előtte szeretnék utána járni,hogy kinek mi a tapasztalat ezzel a módszerrel!Mennyire kényelmes viselet?

Előre is köszi a kommenteket!

Üdv:Timi

2012. máj. 6. 19:18

Sziasztok! Rákerestem a hajhosszabbítás-hajfelvarrás szavakra, és rábukkantam erre az oldalra, jó lenne ha valaki tudna pár szót mondani erről :) Légyszíves segítsetek!

Szóval én olvastam az európai, indiai, ázsiai hajakról. Az utóbbi kettő a vélemények szerint, nem jó, mert összegubancolódik. Az európai hajjal mi a helyzet? Meg, ha felvarratnék vagy 3-4sor hajat, hogyan kéne ápolni? Vegyek hozzá külön szereket? Vagy jó a sima hajsampon-hajbalzsam??

Segítsetek :)

41. pötyi841 (válaszként erre: 4. - Kriszta1973)
2012. márc. 25. 13:38
az én hajam is hőillesztve van már több mint egy éve nagyon jó 15000ft ért csinálja hozott hajból de nála is lehet venni hajat én is ott vettem garanciát is vállal ha tőle veszed a hajat 06707756019
40. pötyi841 (válaszként erre: 30. - Csutkababa)
2012. márc. 25. 13:29
nekem a hőillesztést 15.000ft ért teszi fel a hajasom ha gondolod?....varrva is volt de azt én nem javaslom mert nagyon fecskefészek lesz 2-3hónap alatt mire újra visszavarratod. könnyebb ápolni a hőillesztésest06707756019 a száma
39. pötyi841 (válaszként erre: 30. - Csutkababa)
2012. márc. 25. 13:29
nekem a hőillesztést 15.000ft ért teszi fel a hajasom ha gondolod?....varrva is volt de azt én nem javaslom mert nagyon fecskefészek lesz 2-3hónap alatt mire újra visszavarratod. könnyebb ápolni a hőillesztésest
38. pötyi841 (válaszként erre: 36. - Marica0517)
2012. márc. 25. 13:24
nekem van egy hajasom Marica 0517 akihez én is járok ez a száma 06707756019
2011. aug. 31. 14:37

Sziasztok! Tudnátok ajánlani varrásra és hőillesztésrevalakit? 2 sort kellene bevarrni,oldalra pedig ragasztani.

Köszönöm

2010. okt. 22. 14:07
Szeretnék hajat felvarratni aki tud csepelen olcsót és jót Írjon egy emailt.
2010. febr. 6. 22:45

Sziasztok!

Hajhosszabítást vállalok, hőillesztéssel. Akit érdekel, dobjon rám egy e-mailt (:

2009. ápr. 19. 09:40
nah...túl vagyok rajt:) most még fáj és húz, de állítólag majd megszokom. Annyira furcsa hogy tiszta haj vagyok:D az pedig, hogy "gazdaságtalan", rákérdeztem és összvissz max 4 cm fog lejönni a hajból, ez pedig szinte észre sem vehető:) meg ha belegondolsz, 3-4 havonta szokott menni az ember egy amolyan "egészségügyi vágásra" is, ahol kb ugyanúgy 1 centit vágnak le a hajból:) nekem megéri mert észrevehetetlen és szép:)
33. d3b95f45ba (válaszként erre: 29. - Ba892c9f6f)
2009. ápr. 9. 12:02
A te hajadról az oldószerrel lejön a ragasztó.De a póthaj végén rajta marad és ezt kell levágni,mert nem ragszthatod újra a régi ragasztót,mert azt már porlasztja az oldószer és nagy az esélye,hogy szépen elhullajtod mikor újra rakják,ezért kell levágni.De a mikrogyűrűs és a csomózásos módszernél nem kell levágni a haj végét!
32. pagi82
2009. ápr. 6. 12:05
Én nem szoktam levágni az újraragasztáskor a hajból. Viszont az biztos,hogy előbb utóbb elhasználódik a haj, mert töredezik, és hullik. Tehát nem örök élet.
31. pagi82 (válaszként erre: 22. - Szilvia....)
2009. ápr. 6. 12:01

Szia, ne haragudj, hogy csak most válaszolok, de sok minden összejött mostanában, nem volt időm ide eljutni. Azóta már biztosan felvarrták a hajad, remélem, tetszik, és örömöd leled benne. A kezelésével kapcsolatban biztosan felvilágosított, aki felvarrta, de azért egy két tanács: Végül is ugyanúgy kell kezelni,m int a saját hajad, csak jobban kell ápolni, mert hamarabb kiszárad, töredezik, hisz a saját hajad a fejbőrödből jut tápanyagokhoz, ez a haj nem. Érdemes olyan sampont használni, amiben lehetőleg kevesebb vegy- és illatszer van (pl. babasampon), és mellé nem balzsam, hanem pakolás javasolt. A hajszárítót ne a legmagasabb fokozaton és ne túl közelről használd (de ez saját hajnál is így van). Érdemes a hosszú hajat éjszaka összefogni gumival, vagy befonni, hogy ne kócolódjon, súrlódjon nagyon.

Előfordulhat, hogy lecsúszik, főként, ha nem hozzáértő teszi fel a hajat. VAgy ha túl gyenge a fonat? nem is tudom, velem egyetlenegyszer fordult elő, azért mert nagyon rövid volt az illető haja, és ráadásul előtt mosta meg. De a mai napig nem tudom, hogy miért, mert három sorból csak egy csúszott le (de nem teljesen, csak egy-két centit,mintha lenőtt volna)

Hát hogy a mikrogyűrű milyen károkat okozhatott, nem tudom. Nekem egy vendég volt, aki fémallergiás volt (még a nemesfémre is). Nála feltettünk egy-két próbatincset egy hónapra, és mivel nem okozott problémát, azóta is gyűrűzzük a haját. Valószínűleg nem korpásodik a hajad, hanem a tincs vége keratinozva van, és az folyamatosan oldódik fel, viszont kimosni nehéz a hajból, mivel ragad, ez néz ki úgy,m intha korpásodna, vagy hámlana. VAgy sok esetben tényleg a nem megfelelő öblítés miatt a hajtőnél maradt sampon, vagy pakolás okozhatja még ezt. Ilyenkor viszkethet is a fejbőr. De mint írtad, jól kiöblítetted.

Remélem, tudtam segíteni.

2009. ápr. 6. 11:51

sziasztok, erdekelne,mennyibe kerul egy ilyen "akcio" :DD

marmint a hajfelvarras..vagy ragaszatas, vannak kulombsegek arban??

abszolutt hulye vagyok hozza...

29. ba892c9f6f (válaszként erre: 28. - D3b95f45ba)
2009. ápr. 6. 11:47
én tudom azt, hogy minden újrarakáskor vágnak a hajból, de csak most gondoltam bele igazán:S és miért kell vágni egyébként a hajból? mert lényegében akkor az eredeti hajból is vágni kellene mert arra is kerül a kreatinbol meg az oldoszerből is. Jaj most teljesen elbizonytalanítottál:S akkor mi értelme az egésznek? Hosszú hajat szeretnék...és a végére rövid lesz belőle? ah..
28. d3b95f45ba (válaszként erre: 27. - Ba892c9f6f)
2009. ápr. 5. 11:50
Igen,jó módszer,de gazdaságtalan!Hogy miért?Ezt sokan nem mondják el a vendégnek!A leszedése oldószerrel történik,ezért lekell vágni a régi ragasztót a póthajról,ezáltal mindig rövidebb lesz a póthaj!Én ezért európai hajnál inkább a mikrogyűrűt vagy a csomózást szoktam ajánlani,ha a varrott haj nem tetszik a vendégnek!
2009. ápr. 4. 20:30
Szerintem a leginkább hajkímélő módszer a kreatinos. Mivel a köröm is tartalmaz kreatint, így nem roncsolja a hajat mert nem idegen anyag. Másrészt sokkal szebb és észrevehetetlenebb mint pl. a hajfelvarrás. És valóban, ha időben "újra van rakva" akkor nem károsítja a hajat. Nekem 17én fogják megcsinálni a hajam kreatinos módszerrel, nagyon várom:)
2009. ápr. 4. 17:50
Ha időbe le van szedve,akkor egyik módszer sem bántja a hajat!
2009. ápr. 2. 22:25
sziasztok fututa hajat szeretnek venni tud valaki errol mondani valamit? mien es hogyan lehet kezelni.udv. ani.
24. pamela76 (válaszként erre: 18. - Kriszi78)
2009. ápr. 2. 22:23
szio mennyiert adod a hajat??udv.
2009. márc. 12. 17:08
Sziasztok! Nem érdekelne valaki indiai tresszelt haj? nyugodtan írjon üzit!!:)
22. Szilvia.... (válaszként erre: 21. - Pagi82)
2009. márc. 1. 16:05

Szia Pagi82!

Nekem jövő hét csütörtökön fogják felvarrni a hajat amit pár napja vettem. Tudsz kezelésével kapcsolatban egy pár tanácsot adni? Tényleg van olyan, hogy lecsúszik?

Ill. szilikonos mikrogyűrűvel volt futura próbaként felrakva, de fémérzékeny vagyok és állandóan viszketett a fejem. Milyen károkat okozhatott, mire rájöttem, hogy attól van? Egyenlőre nem vettem észre, hogy kihullt volna, de erősen bekorpásodott vagy hámlik? -nem is tudom. Abban biztos vagyok, hogy az öblítéssel nem lehetett gond!

Köszönöm.

21. pagi82
2009. márc. 1. 14:55
Sziasztok! Én hajhosszabbítással, dúsítással foglalkozom (foglalkoztam, de terhes vagyok,most szüneteltetem). A legstabilabb a felvarrás, viszont hátránya, hogy inkább csak hátra, ill. oldalra lehet feltenni, fentebb a fejtetőre nem. Illetve én rengeteg elrontott munkával találkoztam (nem csak varrásnál), ami azt eredményezheti, hogy kényelmetlen lesz a viselet, hullhat a haj, és még sok minden más, de nagyon ijesztő dolgokat nem akarok írni. Szóval meg kell nézni, ki csinálja. Hőillesztésnél (keratinos) nagyon szépen meg lehet csinálni, viszont hátránya, hogy akkor sem tesz jót a hajnak a forró (mert ezzel érintkezik, akárki akármit mond), vigyázni kell, mert vannak olyan samponok, szerek amik oldják, a hő szintén oldja, ezért a hajszárítóval, búrával, hajcsavaró, simítóval óvatosan. A másik még a leszedése, ami ha jól fel van téve, akkor nem is egyszerű leszedni, mert hiába van oldószere, azzal sem jön le teljesen. (persze van, aki olyan mikrotincsre teszi fel, ami 6-8 hajszálból áll, az meg félő, hogy miután gyengül a tincsecske a póthaj súlya kitépi a többit is). Én a legkímélőbbnek és legjobbnak a mikrogyűrűzést tartom. Sokan idegenkednek tőle,mert azt hiszik látszódik. Ez egy nagy baromság, eddig akárkinek tettem fel, mindenki imádta. Egyáltalán nem roncsol, annyi a hátránya, hogy előfordulhat, hogy egy-két tincs kiesik (na, de nem kell megijedni, nem az utcán, hanem hajmosás után fordul elő,ha piszkálva van a haj). A csomózás is jó módszer, bár én nem csinálom,mert sokkal több ideig tart,mint bármelyik másik módszer. (kivéve az afrofonást). Remélem, tudtam segíteni, kérdezzetek nyugodtan. A póttincs is jó megoldás, ha valaki nem állandóra szeretné. Viszont ha szintetikus anyagból van, akkor óvatosan kell vele bánni, csak fésülni és hideg-langyos vízben lehet mosni. Semmi mást! Hőtől, súrlódástól védeni kell!
20. bszsz
2009. febr. 26. 13:59
Asszem megtaláltam az optimális megoldást hajdúsítás/hosszabbításra számomra. Felcsatolható haj, amit igaz, hogy inkább alkalomszerűen viselel, de hetente 1-szer hordva néhány óra alatt nem tesz kárt a hajamban. Ráadásul ebből lehet műanyagot is kapni, ami annyira életszerű hatása van, hogy nem lehet észrevenni. Még csak néhány alkalommal csatoltam fel így copfot vagy kontyot, de nagyon jó, olcsó, egészséges és egyszerű.
2009. febr. 23. 13:29

Sziasztok!


Vett-e már valaki a hajkertől (bp.XIV ker)hajat?

Ha igen, milyen minőségű? Szép?


Köszönöm.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook