Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Aszpartam az édes Olvasmány fórum

Aszpartam az édes Olvasmány (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Aszpartam az édes Olvasmány

2010. máj. 24. 09:54
Nem kellene butítani a népet...
2007. júl. 12. 18:48
én meg nem csinálok ügyet abból, hogy cukrot használok. szerencsére nem iszunk üdítőt, nem eszünk nyakló nélkül rágót, joghurtot, meg a többit. eszembe se jutna édesítőszert tenni a kajámba, italomba!
2007. jún. 27. 10:22
Megint valami, ami miatt a frászt akarják az emberre hozni. El se olvasom a cikket, mert minek? Annyi méreg van a szervezetünkben így is, amit egész egyszerűen lehetetlen kikerülni, hogy most pont emiatt nem fogom magam felhúzni. Megnéztem, az itthoni ice teában aszpartám van, na és? Ez most pont olyan, mint az a levél, amit tegnap kaptam. Felhívja a figyelmünket, hogy ne igyunk dobozos üdítőt vagy sört anélkül, hogy le ne mosnánk, mert valaki valahol meghalt amiatt, hogy rászáradt patkányhugy volt a dobozon.Elhiszem, hogy van ilyen, de nem jellemző, hogy egy dobozos kóla megivása után hulljanak az emberek, mint a légy. Nem lehet mindig lemosni a dobozt, mégha az lenne is a jó, és nem lehet sajnos mindig kikerülni a mérgeket.A bioboltokban sem a tömény egészséget árulják, nem kell azt hinni!
2007. jún. 27. 09:04

azt kell mondanom h jó pár hiba van a cikkben...utána nézett valaki mi az a fenil-alanin vagy aszparaginsav? Káros? Tényleg?

Ki kell hogy ábrándítsalak benneteket, mert nem az: mindkettő AMINOSAV!!vagyis a szervezet saját fehérjéit felépítő biológiailag fontos vegyületek!!!!!az előbbi még esszenciális is!!!metanol???miért van a májad? szerinted nem üríti a bekerült mérgeket? mert ha nem akkor valószínűleg te már kórházban vagy...olyan parányi mennyiségben jut be azzal a néhány cseppel amit használsz az édesítőből h azt a szervezet kb3-4 óra múlva ki is üríti...kipisiled...a lebomlása az igaz, de hogy jön ide a belégzés???ráadásul formaldehid belégzése, igaz halálos, de itt nem lélegzek koncentrált formaldehidet, ja és a szervezet tovább bontja hangyasavvá!!!tudod mi az???Na ezt a ténát boncolhatnánk napestig de szerintem ennyi elég lesz...én nem félek tőle...elmondanám még azt h a felsorolt tünetek egy egyszerű allergiagyógyszer mellékhatásainak is beillenek, ha megnézitek a tájékoztatót...napá

2007. jún. 16. 19:35
És lehet élni édes dolgok nélkül is.
2007. jún. 16. 19:28

Bio boltokban lehet természetes anyagokból készült édesítőszereket venni!!!

Állítólag nagyon jók

2007. jún. 6. 20:08
Kb másfél éve olvastuk a cikket. Azóta kerüljük a fogyasztását.
2007. jún. 6. 19:54
Erdemesebb fruktozt venni.
2007. jún. 6. 17:59

Az a baj ezekkel az adalékanyagokkal, hogy nem sokat tudunk róla. Az aszpartam csak csepp a tengerben....

Egy időben figyeltem, hogy melyik élelmiszerben, milyen adalékanyag van, de rájöttem, hogy az egyik része csak különböző szinezék, a másik része pedig olyan anyagok amik valóban ártalmas az egészségünkre. Végül is teljesen nem tudjuk kikerülni őket. Sajnos.

2007. jún. 2. 17:07
Az aszpartam-mérgezés a nyolcvanas évek óta jól őrzött titok. Számos kutatás és a tapasztalatok egyértelműen kimutatták mérgező és betegségeket előidéző hatását. Az aszpartam egy veszélyes adalékanyag, ami a testbe kerülve rákkeltő anyagokra bomlik, és elmegy modernkori horrornak, amit odabent művel. Vajon miért nem lehetett hallani erről eddig? A diéta-ipar egy dollármilliárdos üzlet. Az ember azt gondolná, hogy a könyvek szerzői, vagy az élelmiszeripari cégek húzzák a nagy hasznot belőle. És nem. Persze nekik sem megy rosszul, de a játszma igazi nyertese a gyógyszeripar. Hogy hogy jön a gyógyszer az aszpartamhoz? Egyszerű.

Ugrás a teljes írásra: Aszpartam az édes Olvasmány

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook