Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Az unokatesómon rontás van, nem tud nyelni kb 20 éve csak minimális kaja megy belé és boszi lakik a szomszédban, mit lehet tenni? fórum

Az unokatesómon rontás van, nem tud nyelni kb 20 éve csak minimális kaja megy belé és boszi lakik a szomszédban, mit lehet tenni? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
2015. ápr. 6. 15:53

az alap hir 2010.04.22

bizti tul vagytok rajta

vagy meghalt a "banya"

VAGY ÉHENHALT az öccs

mert csak a hátso udvarban meg a mezön tud enni

ugye mert csak ott van rajta a rontás

sok sikert meg itt egy link

[link]


vegyétek nagyon komolyan ugy a család mint A- AZ Áldozat-páciens

102. 4c3a5e5783 (válaszként erre: 1. - Berbooo)
2015. ápr. 6. 14:03

Megoldodott a problema??

Netalan nyelocsoszukulet?

2011. okt. 27. 21:07

Sam és Dean Winchester segítenek, nekik ez a munkájuk! XDDDD


Boszi.....Ne már....gyerekek....

Ez egy komoly probléma nyilván, de azért boszikat hibáztatni....az ok a saját háza tájékán keresendő elsősorban mindenkinél....valami kiváltja, de boszi nélkül.

2011. okt. 27. 20:22
Nagyon sok "érdekes" fórumot írtál már ki.... Sztem ez az egész egy baromság,már bocs!!Rontás,meg boszorkányok.... Vetesd le a rontást a boszival,aztán máglyára a banyával... Áhh.... Ez a 21. század???????
2011. okt. 27. 18:20
dugja meg
98. 978d6e406c (válaszként erre: 1. - Berbooo)
2011. okt. 27. 13:36

Szerintem egy szakemberrel nézesd meg,hogy tényleg van-e rajta rontás.A betegsége nem feltétlenül egy átok,lehet hogy "csak" egy sima betegség.

Ha pedig bebizonyosodik,hogy meg van átkozva-akkor le tudják róla venni.

2011. okt. 7. 22:54
mit mondanak az orvosok?ha ezt megírod nekem utánna válaszolok.ugyanis lehet hogy semmi köze a szomszédnak hozzá.
2011. febr. 24. 14:09

Hát, szerintem a lényeg az, hogy valaki beteg.Az mindegy mit hisz miért beteg.Mindenképpen segítségre szorul

A nyelni ne tudás egy betegség, bármennyire is fura.Ismertősömet egy családtagja addig terrorizálta, amíg teljesen idegroncs lett. Évekkel ezelőtt aztán egyszer csak nem tudott nyelni -konkrét eseményből kifolyólag(ami nem volt pozítiv). Kórházban kezelték sokáig.

Mai napig furán eszik, folyadékot csak szívoszálon át tud inni.

Mindenképpen orvoshoz kell fordulni.

95. d199b27d40 (válaszként erre: 91. - Anyuci91)
2011. febr. 24. 12:18
orvosnál is jártak kólföldön belföldön , most egy , vagyis a legerősebb nyugtatot szedi , és ugy tud enni , de a nyugtato miat olyn mintaki folyton alszik , vagy félálomban van :S
94. ceci (válaszként erre: 93. - Globus)
2011. jan. 14. 10:25
Hát lehet hogy elég jól meg tudom fogalmazni,igen a kényszerbetegség egy fajtája,nekem egy pánik betegség és egy jó adag hipochonderkedés is bejátszott,de mert nagyon sokat foglalkoztam vele az elején,és gyorsan kértem segítséget,így elfogadható szintre tudom redukálni ezt.
93. globus (válaszként erre: 92. - Ceci)
2011. jan. 13. 22:46

"mert eszek,csak hát elég xar,mert ha valami véletlenül nem olyan az ami ép a kialakult "szertartásnak"megfelelő,na az az étel már nem is kell."

Ez egy tökéletes megfogalmazása az OCD betegségnek.

92. ceci
2011. jan. 13. 22:05
Ez lelki dolog sajnos,nekem 4 éve van hogy nem tudok enni azaz ez így kis túlzás mert eszek,csak hát elég xar,mert ha valami véletlenül nem olyan az ami ép a kialakult "szertartásnak"megfelelő,na az az étel már nem is kell. Nekem egy gyógyszer félre nyelése okozta ezt,és baromira megijedtem,voltam több vizsgálaton is még gyomortükrözésen is,de semmi szervi baj hála égnek.Arra jutottunk a dokimmal hogy "egyszerűen"halálfélelmem van,és kinek nincs....családom meg szokta már a "rigólyáimat" e téren,hol rosszabb hol jobb az állapotom,nagyban segít a relaxálás,és nekem a homeopátiás bogyók is beváltak.Úgyhogy elfogadható szintre lehet ezt is hozni csak szerintem unokatesódnak is akarni kell és meg kell találni a megfelelő terápiát.Drukkolok neki.És lehetőleg gyógyszerek nélkül!!!!!!!!!!
2010. okt. 10. 17:46

Nem lehetséges, hogy az unokatesódnak esetleg születéskor történt vele valami? Ez nagyon rettenetes, de ilyen személyt messszire el kellett volna kerülni én mélységesen sajnálom, hogy így járt. Közveszélyes az ilyeneknek egy szavát nem szabad elhinni,inkább forduljatok orvoshoz lehetséges, hogy tudna segíteni ezen a problémán.

Üdv.Ágnes

2010. jún. 24. 22:56
www.hit.hu ezt lehet tenni.
89. coccole (válaszként erre: 88. - Berbooo)
2010. ápr. 25. 01:00
Igen jobb ha erre is alaposan odafigyeltek, merthàt lehet rossz ha valaki ilyet fedez fol, de jobb, mint tètlenul vàrni. Mèg jol is elsulhet a dolog.Bàtornak kell lenni.Egyèbkènt èn is voltam màr CT-n, mert zsibbadt a jobb karom. Làttam is az agyamat mèg ma is megvan a màsolat.Azthiszem egy ora hosszat tartott, nem szabadott egy milimèterre sem megmozdulnom, hogy jo legyen az eredmèny.Termèszetesen èn eroltettem a dokiknak, ok maguktol nem kuldtek volna.
2010. ápr. 23. 21:42
én már nem tudom nyomon követni mi mindenen volt ez a fiú, de ez hasznos, utána mézek. köszi
87. coccole (válaszként erre: 7. - Berbooo)
2010. ápr. 23. 21:20
CT-n is voltatok vele?A tv-ben làttam, hogy volt egy fiu, aki valami 10 èven keresztul csuklott.Senki nem talàlta meg a problèma gyokerèt. Aztàn egy kinai orvos elkezdte vizsgàlni, sokkal rèszletesebben, mint az osszes tobbi orvos.Majd ràjott a bibire. Az agyàban egy dagi dagi daganat nyomta azt a pontot, ami ezèrt felel, vagy valami ilyesmi. Agymutètje volt, elmult a csuklàs, ès semmi màs sem jott elo a mutèt utàn.Egèszsègesen èl,szerencsèje volt.
86. Berbooo (válaszként erre: 82. - Beathryche)
2010. ápr. 22. 13:43
a ki lehet ölni a skrizofrémiát és más pszihés betegséget az alatt azt értettem hogy egy olyan erős nyugtatót adtak neki amit ha bevesz akkor csak az alap agyműködés megy és minden pszihés megmozdulás pl: félelem, szorongás képzelgés még a gondlkodés sincs , csak az ami az ösztön szerint megvan. begyőgyszerezéls után még azt sem tudta hogy 1+1 az menyi , tudta hogy éhes, hogy szomjas vagy érezte ha valami forró és elvette onnan a kezét. de igy lezsibbasztva nem lehet élni és ha valamilyen lelki gond lett volna arra sem emlékezett volna a győgyszer miatt de igy sem tudott enni
85. 236fe2f68e (válaszként erre: 52. - Berbooo)
2010. ápr. 22. 13:03

Azt sose lehet tudni.

A gyerekeknek nagy a fantáziájuk és hiszékenyek.


Majdnem minden gyerek elképzel egy-egy nem szimpatikus emberkéről, hogy boszi. Majd együtt rettegve vonulnak el az ablaka előtt, leskeldnek, ijeszgetik egymást. Ha a "boszi" meg sértődékeny akor valoszinü nem kedvesen elküldi őket..ezzel mégjobban fokzova azt, hogy ne kedveljék őt.


Sose lehet tudni, mi van a dolgok mögött :)

2010. ápr. 22. 12:42
Másrészről basszus, ha már van távgyógyítás Gyurcsók mesterrel, távátkozás nincs véletlenül? Mert ha valaki tud professzionális és olcsó távboszit az szóljon, nem lenne rossz egy ilyen rontás a szteroidok mellé.
83. k.tünde78 (válaszként erre: 82. - Beathryche)
2010. ápr. 22. 12:42
Hát ez a mondat nekem felsem tünt,így nem is értettem a hsz-at,de most már képben vagyok.
82. Beathryche (válaszként erre: 77. - K.tünde78)
2010. ápr. 22. 12:40
Szia! Hát persze, hogy nem lehet meggyógyítani a skizofréniát. Pusztán idéztem a topiknyitó egy hozzászólásából, ahol közvetlenül a pszichologikus után említette a gyógyszert, amivel ki lehet ölni a skizofréniát az agyból. Ezért is írtam, hogy lehet, hogy másnak nem vicc a feldobott téma, de én nagyon jót szórakoztam a hozzászólásokon.
2010. ápr. 22. 12:24

Nekem van egy ilyen ismerősöm, neki felnőttkorában jött elő ez, ő azt mondta, a felesége szeretője rakta rá a rontást.

Én nem tudom, valójában mi is történhetett, van-e ilyesmi, mint ahogy egyikünk sem tudja.

Mindenesetre lefogyott 60 kg-t! Csak tejeskávé ment le a torkán , árnyéka volt önmagának.

Neki a Reiki jelentette a megoldást.


Biztos vagyok benne,hogy lélektani módszerekkel max. depressziót, generalizált szorongást tudnának nála kimutatni, egyebet nem. Biztosan a családjában is található depresszióra hajlamos, a környezete által "furcsának" mondott ember.

80. 7c1de072c3 (válaszként erre: 76. - K.tünde78)
2010. ápr. 22. 12:20
igazad van! Ezt nem is vonom kétségbe...csak másra hirtelen nem tudtam gondolni, még ha huszonévesen is tette...vagy esetleg valaki más tehette, csak mivel ez a szomszédasszony ilyen szelepes, vele hozzák összefüggésbe...nem tudom, na, nem is szeretném azt hiszem, a háttérinfót megtudni...föleg nem saját börön
79. k.tünde78 (válaszként erre: 78. - Berbooo)
2010. ápr. 22. 12:15
Persze,hogy felfedezték volna,ha az első beszélgetésen nem is ,de a másodikon igen,és az alap viselkedésen is látható jelei vannak.
78. Berbooo (válaszként erre: 77. - K.tünde78)
2010. ápr. 22. 12:12
szerintem a skrizofrémia az annyira gyakori a szihiáterek pszihologusok között hogy 20 év alatt felfedezték volna benne is aha az lenne
77. k.tünde78 (válaszként erre: 75. - Beathryche)
2010. ápr. 22. 11:58

Hát tudtommal a skizofréniát nem lehet meggyógyítani,csak gyógyszerekkel kezelni,elnyomni,szinten tartani.(bár nem ez a pontos kifejezése,csak saját szavaimmal leírva)

A másik ezek nem skizofrén tünetek,azok teljesen másmilyenek,ismertem pár ilyen beteget.:-(

76. k.tünde78 (válaszként erre: 74. - 7c1de072c3)
2010. ápr. 22. 11:53
igen értelek Én ,Én meg tovább gondoltam,mert ugye az elképzelhető,hogy egy vén szatyor verekszik,na de egy fiatal korú nő kevésbé(ha csak pszichopata),bár ez csak az Én véleményem.
2010. ápr. 22. 11:27

Tudom, tudom, sokak szerint nem vicces, de én egész felvidultam ettől a topiktól. Pszichologikus és gyógyszer ami kiöli az agyból a skizofréniát :) Haláli.


Egy dolog merült még fel bennem. Biztos én vagyok hülye, de én még közelről sem ismernék fel koporsószögeket, nem, hogy a másik kertjében, ha azok lennének leszúrva. Most komolyan, honnan tudják, hogy azok koporsószegek? Alattuk van még a koporsó? Szó szerint haláli. Ha véletlenül igaz lenne az alaptörténet, akkor pedig pszichodiagnosztika és egy jó pszichiáter-pszichológus teammunka. Nem ambulánsan, fekvőbetegként, mert egyértelmű, hogy pszichés problémáról van szó.

74. 7c1de072c3 (válaszként erre: 73. - K.tünde78)
2010. ápr. 22. 11:26
hát te nem...gondolom, te nem is vagy a falu száján, mint banya...sajnos nem mindenki ilyen...én csak tippeltem, fogalmam se nincs, mi lehet, csupán hangosan gondolkodtam....
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook