Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hallottatok már a pisi-terápiáról? fórum

Hallottatok már a pisi-terápiáról? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2012. dec. 16. 18:21
Én azt hallottam hogy csak úgy hat ha egy evőkanál szart is esztek mellé.
2011. dec. 30. 09:38
igen bar azt hiszem ezt nem fogom kiprobalni.
2010. szept. 30. 07:13
Ha ajánlották csináld!A lényeg a hit!
299. adfa0d8bdb (válaszként erre: 295. - Agis)
2010. jún. 11. 12:23
Igen, azt hallottam h a Garnier-ben ez van! :)
298. Jenna8
2010. jún. 11. 12:19

Sziasztok!


Szerintem aki beteg mindent el fog követni azért,hogy meggyógyuljon.Aki egészséges,ezt úgysem fogja érteni!


Krónikus fájdalomra is lehet ezt használni?Nekem van egy bizonyos arcfájdalmam,de még nem tudják pontosan,hogy mitől is.

2010. jún. 9. 08:52
Régen azt tanácsolták, hogy akinek reped a sarka, a leápolás után áztassa egy ideig egy kis vizeletben, aztán kenje be babakrémmel. Egyébként a kézfejre is ugyanezt a módszert ajánlották...
2010. máj. 24. 06:45
És ezt miért csinálod Bólint? És milyen a hatása? Én külföldön élek és nem igazán tudok itt orvoshoz menni .Mindenképp beleásom magam a témába majd meglátjuk elkezdem e ha letisztult a kép hogy hogyan is kell csinálni.Egyébként nem értem azokat akik itt kekeckednek miért nem írnak csak annyit hogy nem hisznek benne vagy egyátalán semmit. Hiszen egy ember sem tudhat mindent de szerintem jó ha megosszuk egymással ha valami hasznos dolgot tapasztalunk nem? Hú de filozófikus lettem így háromnegyed egykor hajnalban :D bocsi
295. agis
2009. nov. 26. 17:01
A legújabb g@rnier testápolóban is urea, azaz húgysav van:)
294. Bólint
2009. nov. 26. 16:55

ÜDVÖZLETEM MINDENKINEK! SAJÁT TAPASZTALATBÓL ÍROM KÖVETKEZŐ SORAIMAT!

REGGELI ELSŐ VIZELET KÖZÉPERESZTÉSBŐL 5 ML-T FELSZÍVOK FECSKENDŐBE ÉS

MUSCULÁRISAN BESZŰROM MAGAMNAK 0,6/30-AS TŰVEL MINDKÉT FARBA,MEGOSZTVA

AZ 5 ML TARTAMOT! EMELLETT EGY JÓ KORTYOT MÉG ISZOK BELŐLE! EZT A

TERÁPIÁT 3 HÉTIG ALKALMAZOM ÉS UTÁNA EGY HÉT PIHENŐT TARTOK! BÍZOM

BENNE,HOGY EZZEL TUDTAM SEGÍTENI! TOVÁBBI SZÉP NAPOT! BÓLINT.

2009. okt. 4. 12:59

Mi az ami beteggé tesz, majd lassan megöl bennünket?

Félelem, aggódás, rosszul megemésztett étel, undor a "hozzánk nem tartozó", világképünkkel ellenkező dolgoktól. A kettősségben, "kétségbe esve" élünk, távol az egység-tudattól.

Talán láttuk Bruce Lee filmjeit, de csak néhányan ismerik egyik tantételét: "A lét, a tér, s minden a Mindenség része, mely telve van az Ő végtelen szeretetével."

Ismeretségi körünkben esetleg valaki aikidozik, de nem tudtuk meg tőle az aikido ősi alap tantételét: "A Szeretetnek nincs ellensége."

Ebből azt a következtetést is le lehet vonni: Aki nem undorodik, s nem fél, annak nincs ellensége.

Egy barátnőm barátnője rákbeteg lett. Idős édesanyja ezt mondta neki, mikor megtudta: "Kislányom, idd minden nap a pisidet." Honnan volt neki ezen ismerete?


Az utóbbi hónapokban egyre erősebb viszketési tünetem volt testem bizonyos pontjain. Minél jobban vakartam, annál jobban viszketett. Az egyiken még egy kis barna dudor is kialakult. Elkezdtem bedörzsölni reggeli vizeletemmel e helyeket. Teljesen megszűntek a tünetek, s remélhető, hogy a pszichoszomatikus okokra is jótékonyan hatottak.

Szúnyogcsípésre is jó volt.

292. Masször (válaszként erre: 291. - Bolcseszbagoly)
2009. máj. 8. 20:23

Néhány példa: Medveczky Ilona az arcát és a dekoltázsát dörzsöli be a reggeli első vizeletével.

További ismert neveket nem tudok sorolni, de prof. Dr. Török Szilveszter azt javasolja, hogy a reggeli közép sugaras vizeletből érdemes inni kb. 1/2 dl-t.

Fogyókúrához szoktam javasolni, a bőr rugalmasságának megőrzésére, bedörzsölésre.

Ha eleinte taszít néhány napig csak a nyelved alá csepegtess néhány cseppet.

291. bolcseszbagoly (válaszként erre: 289. - Masször)
2009. máj. 8. 12:03

Kedves Masszőr!


Én is kezdek hinni a vizeletterápiában.

Elolvastam ennek a fórumnak mind a tíz oldalát, és tetszettetek a hozzászólásaid. Én is gyógymasszőr vagyok egyébként.


A lelki eredetű problémát mindenkinek valóban magának kell elfogadni, mindenkinek magával kellene megbarátkoznia. Én a közeljövőben akarom elkezdeni a terápiát fogyókúrás, szellemi aktivitás növelése és szépség fenntartása céljából.

Ha egy néhányszor olvassa valaki a vizeletterápia pozitív hatásait, egy idő után el fogja fogadni, és valamikor majd ráfogja szánni magát, hogy a sajátját megkóstolja, majd fogyassza.


Olvastam, hogy egy professzor 20 éves korától fogyasztotta napi szinten 2.5 dl-ben a saját vizeletét, és aktív szellemi munkát végzett 84 éves koráig is, és hogy a vizeletterápiával élő emberek nagyon sokáig élnek.


A fórum 8-9 oldalán olvastam, hogy egy német nő idős korára tinédzsereket megszégyenítően jól nézett ki. Ha így van, hogy kell ezt csinálni - a vizelettel mosakodjak meg? - nem vetem el az ötletet, mert az urea benne van szinte min den kozmetikai szerben is.

2009. jan. 30. 02:28

igen és érdekesnek tartom.:)

Bár nem próbáltam "még"

289. Masször (válaszként erre: 287. - Arabellamama)
2009. jan. 30. 01:04

Nem csak nálam, mindenkinél lelki eredetű!

A feloldása senkinél nem egyszerű.

A félelemmel és a védekezéssel kapcsolható össze, de ez nagyon általános.

Ha "áskálodni" kezdesz érdemes Ruediger Dahlke munkáit keresned.

288. arabellamama (válaszként erre: 286. - Vénboszi)
2009. jan. 29. 21:42
Vénboszi! Erről a sajátvér terápiáról már olvastam.Ez is nagyon izgalmas szerintem.Csak ehhez ugyebár már külsö segitség és komoly hozzáértés szükséges.És hát az a baj velünk emberekkel hogy minden nyavajánkra mástól várjuk a segitséget.És lehetöleg azonnal hasson,mert ha nem akkor az nem is jó...Holnap kicsit beleásom magam mindkét dologba.Még1x köszi!
287. arabellamama (válaszként erre: 282. - Masször)
2009. jan. 29. 21:35
De ha tudod hogy nálad lelki eredetü,nem próbálod megoldani?Vagy nagyon bonyolult dolog?Mástól is függ vagy csak Tőled?
286. vénboszi (válaszként erre: 285. - Arabellamama)
2009. jan. 29. 21:16

Szívesen arabellamama!

Akik nagyon harcolnak ellene,itt egy másik eljárás,bár lehet hogy ennek egy másik fórumot kéne nyitni :)



Sajátvér-terápia

Új a terápiában

Erősíti az immunrendszert

Sajátvér-terápia


Ma a sajátvér-injekciókkal végzett kezelés a klasszikus áthangoló természetgyógyászati módszerek egyike, amelyet leggyakrabban allergiák, immungyengeség, krónikus gyulladások, reuma és anyagcserezavarok esetén szoktak alkalmazni. A ma végzett sajátvér-terápiák sokfélék, és hatásukban is jelentős különbségek lehetnek. Noha az injekció és a vérvétel kis fájdalommal jár, a kiváló hatás miatt igen jól tolerálják a betegek.

A vérvétel rendszerint a karvénából történik, azután vagy változatlanul és haladéktalanul visszafecskendezik a farizomba, vagy gyógyszereket kevernek hozzá, esetleg oxigénnel, ózonnal dúsítják, és ilyenkor infúzió formájában juttatják vissza az érrendszerbe (vénába). A saját vért azonban homeopátiásan hígítva szájon keresztül is lehet szedni.


Saját vér izomba fecskendezve legyengült immunrendszerre és allergiára

A saját vér visszafecskendezése izomba leginkább az immunrendszer gyengeségére és allergiák kezelésében vált be. Aki hajlamos gyakran meghűlni vagy hajlamos az ismétlődő húgyúti infekciókra, annál különösen alkalmas ez az eljárás. Főleg a hideg évszakban érdemes erre a bevált, egyszerű és olcsó gyógymódra gondolni.

A makacs szénanátha, a házipor-allergia vagy a viszkető ekcéma és neurodermitisz szintén nagyon jól reagál a sajátvér-kezelésre.

Pollenallergia esetén ajánlatos a panaszok várható jelentkezése előtt hat héttel megkezdeni a terápiát. Ilyen esetekben szintén szóba jöhet a vér keverése homeopátiás injekciós készítményekkel. Egy kúra 5-10 injekcióból áll, a kezelési sűrűség heti egy-két injekció.

Az Exeteri Egyetem kutatói klinikai vizsgálatokkal igazolták a sajátvér-injekciók kiváló terápiás hatását neurodermitisz esetén. Az allergia egyéb fajtái – csalánkiütés, élelmiszer-allergia, görcsös hörghurut, asztma – is kiválóan reagálnak a sajátvér-kezelésre.


Homeopátiával és ózonnal kombinálva a herpeszt is meggyógyítja

A saját vérrel végzett kezelés nagyon hatásos herpesz eseteiben (ajakherpesz, genitális herpesz, övsömör), különösen, ha gyakran kiújulnak. Ilyenkor a vérhez homeopátiás injekciókészítményeket keverünk, ami lehet herpesz-nozóda (pl. Engystol, Echinacea compositum) felváltva ózonnal. Általában heti két alkalommal adva, összesen 10 injekció elegendő szokott lenni, amit különösen makacs esetekben kell csak ismételni.

Van olyan gyógyító, aki akut stádiumban ún. „nagykezelést” végez, saját vérrel és ózonnal. Ehhez kb. 50 ml vért vesz vénából, ezt speciális készülékben ózonnal dúsítja, majd infúzió formájában azonnal visszajuttatja a vénába. A migrén bizonyos formái (különösen élelmiszer-intolerancia miatt kialakuló formák) is nagyon jól reagálnak a sajátvér-kezelésre, méghozzá annak egyszerű, izomba visszafecskendezett formájára. Utóbbi esetben bizonyos homeopátiás adalékokkal érdemes dúsítani a visszajuttatandó vért (pl. Hevert Migraene N Injekt vagy Petadolex).

Pikkelysömör esetében is érdemes próbálkozni sajátvér-injekciókkal, de itt már némi türelem szükséges. A kezelések ebben az esetben is áthangolják a szervezetet.


A vér mint immunrendszerünk információhordozója

A vér egészségi állapotunk naplója. Oxigént, tápanyagokat szállít testszerte, ugyanakkor fontos eleme immunrendszerünknek. Véredényeink az immunrendszert alkotó sejtjeink egész hadseregét szállítják. Ezek felmérik a szervezet aktuális állapotát és összehasonlítják az ideális állapottal. Ha ezek között jelentős a különbség, megfelelő ellenszabályozás indul meg.


A vérvétellel a védelemért felelős anyagokból egy parányi mennyiséget veszünk ki a szervezetből, majd injekció formájában visszajuttatjuk az izomba, tehát a vételi helytől távoli, „idegen” helyre adjuk be, apró, mesterséges vérömlenyt előidézve. Ha így tekintjük, a sajátvér-terápia a test saját sejtjeivel végzett sejtterápia. Mivel testidegen fehérjéket nem alkalmazunk, csak enyhe reakció jelentkezik, heves intolerancia nincs. A következmény az immunitás gyors javulása. Ezt bizonyos reakciókon lehet lemérni. Ilyen a testhőmérséklet enyhe, átmeneti emelkedése, a fehérvérsejtek számának emelkedése, valamint más, gyulladást jelző paraméterek emelkedése, és a fokozott antitest-termelődés. Egyes páciensek átmenetileg úgy érzik, mintha influenzásak lennének.

A „memóriatréning” erősíti az öngyógyító mechanizmusokat

Azzal, hogy a szervezet a „saját testidegen” (azaz saját, de idegen helyen lévő) fehérjéket bont le, képes felismerni a gyulladásokat és az allergiákat kiváltó immunkomplexeket, és élesíti immunológiai emlékezetét. Ez képessé teszi arra, hogy gyorsabban és hatásosabban védekezzen a fertőző ágensekkel és allergénekkel szemben. A sajátvér-kezelés nem specifikus ingerterápia, amely javítja a test önszabályozó és öngyógyító erőit.

Egészen más hatásúak a sajátvér-infúziók. Ilyenkor 50 ml vért veszünk, amelyet ezután ózonnal dúsítjuk (oxigénnel felhabosítjuk és ultraibolya fénnyel megvilágítjuk). Az ózon ún. aktivált oxigén. Az azzal dúsított vért infúzió formájában a vénába juttatjuk vissza. Az ózonrészecskék által egy testazonos hatóanyagot szabadítanak fel, amely jelentős mértékben fokozza az oxigénleadást a szövetekben, elfogja, semlegesíti a szabad gyököket és aktiválja immunrendszerünket. Ez azt jelenti, hogy a sajátvér-infúzió különösen a vérkeringési zavarokban, súlyos, akut és krónikus gyulladások (májgyulladás) vagy a rákos betegek utógondozásában, revitalizáló kúrák keretében, pl. elgyengült, idős betegeknél, vagy súlyos betegségekből lábadozóknak ajánlatos.



Milyen kezelést, milyen betegségben?

Azt, hogy a sajátvér-kezelésnek melyik formáját kell alkalmazni, minden esetben a terapeuta dönti el. Az utóbbiakban felsoroljuk a lehetőségeket:


Intramuszkuláris sajátvér-injekció:

- legyengült immunrendszer, gyakori légúti vagy húgyúti fertőzések.


Saját vér homeopátiás adalékokkal:

- migrén,

- pikelysömör,

- pollenallergia (6 héttel a pollenszezon kezdete előtt kell elkezdeni),

- krónikus herpesz (felváltva ózonnal dúsított vérrel),

- fiatalkori akné (mikrobiológiai terápiával kombinálva).


„Nagykezelés” – ózonnal dúsított sajátvér-infúzió:

- akut herpesz (ajak-, genitális herpesz vagy övsömör).

Sajátvér-infúzió ózonnal (hematogén oxidációs terápia, HOT):

- vérkeringési zavarok, súlyos akut és krónikus gyulladások, rák utókezelése, revitalizálás.


Homeopátiás vérkészítmény (hígított vér):

- neurodermitisz.

2009. jan. 29. 21:01
Kedves Vénboszi!Köszönöm a nagyon érdekes tájékoztatást!PRóbálom megvivni a magam apró harcát.Csakhát ahogy olvasom a többieket mindenki utolsó megoldásként vetette be.
2009. jan. 29. 18:48

Vizeletterápia

Évezredek óta ismert gyógykezelés



A természetgyógyászok kongresszusán elhangzott, hogy fegyvertárukban igen fontos szerepet játszik a vizeletterápia. Az biztos, hogy ha az utcán a járókelőktől megkérdezné bárki, hogy mi a véleményük a vizeletterápiáról, hát igen elutasító választ adnának. Sokan elutasítanák még a gondolatot is, hogy saját vizeletüket lenyeljék. Mégis sok helyen a világon már évezredek óta alkalmazzák az ilyenfajta gyógymódot és esküsznek is rá, hogy a vizelet ivása majdnem minden betegségtől kigyógyítja az embert. A vizeletterápiát Indiában a mai napig is alkalmazzák a klinikákon. Mahatma Gandhiról jegyezték fel, hogy ő naponta ivott a saját vizeletéből és a jógik szerint, aki 12 éven át issza a saját vizeletét, az elfog jutni a bölcsesség legmagasabb fokára. De valójában mi a vizelet? A szervezet által fölöslegesnek tartott, salakanyag lenne? A vizeletet – mint ismeretes –, a vesék választják ki. Naponta a veséken körülbelül 2 ezer liter vér áramlik át és a körülbelül hatmillió hajszálér-gombolyag – glomerulus – a szakemberek számítása szerint naponta 120-180 liter vérsavót szűr meg. A szűret a vérrel már azonos összetételű anyagot tartalmaz. A vesék csatornái az elsődleges vizeletből kivonják a sókat és többi nagyon értékes fiziológiai anyagot, amely a szervezet számára még felhasználható. A megszűrt folyadékból naponta körülbelül 1-1,5 liternyi salakanyagot tartalmazó vizelet kerül a húgyhólyagba és onnan a szervezet fokozatosan eltávolítja. A kiürített vizelet tehát nem tartalmaz mást, mint ami a vérben is jelen volt. A régi kínaiak a veséket az életenergia legfontosabb raktárának tartották. Az indiai orvosok szerint a vizelet ivásával főleg a súlyos, más módszerekkel nem kezelhető betegségeket lehet gyógyítani, mint amilyen a tüdő asztma, a bélbetegségek nagy része, ekcémák stb. Az idült, a gyógyíthatatlan gombásodások kezelésekor is ajánlják ezt a kezelési módszert. Egy 1530-ban írott orvosi kézikönyv szerint a vizelet egyetlen cseppje hatékonyabban gyógyít, mint a szemek által kibocsátott összes könnymennyiség. Az Ajurvéda a vizeletet shivambunak nevezi, Shiva vizének, amelynek semmilyen káros hatása nincs. A vizelet „isteni nektár”, amelynek fogyasztása természetfölötti eredményeket ad, mivel a vérből keletkezik és életerőt ad az embernek. A vizeletnek baktériumölő, gomba- és vírusölő hatása van. Igen eredményes a rák gyógyításában, a fáradtság, a vérszegénység, többféle húgyúti betegség kezelésében, továbbá fogyókúrázásnál, meghűlés és influenza kezelésekor, kandidiázis kezelésekor, cukorbetegség karbantartásánál, emésztési rendellenességeknél stb. Az indiai orvosi könyvek 175 ismert betegség kezelésekor alkalmazzák a vizeletterápiát. Az indiai orvosok szerint a vizelet egyáltalán nem olyan anyag, amit a szervezet fölöslegként vet ki magából. A vizeletet a vértisztítás melléktermékének tartják, illetve ultratisztított plazmának. A tápanyagokban gazdag vér ugyanis a májon keresztül halad át, amely ott a mérgező anyagoktól megtisztul. A méregtelenített anyag ezután a vesékbe kerül, ahol további szűrésen megy át, és ott kiválasztódik belőle a víz, a só, a vitaminok, az ásványi anyagok, az enzimek, az antitestek, a húgysav és több más anyag, amelyre a szervezetnek abban a pillanatban nincs szüksége. A vesék feladata tehát a különféle anyagoknak az egyensúlyban tartása a vérben. A szervezet számára fontos anyagok csak akkor nem kerülnek vissza a vérbe, ha azok abban a pillanatban esetleg fölöslegesek lennének, vagy a szervezetnek nincs rá szüksége éppen abban a koncentrációban. Az ember szervezete folyamatosan teremti az antitesteket, a hormonokat, az enzimeket és más természetes vegyi anyagokat, amelyeknek a szervezetben igen fontos a szerepük és mivel abban a pillanatban a szervezetnek nincs rá szüksége, a vizeletbe kerülnek. A vizeletterápiával már évezredek óta gyógyítják a betegeket, csak az elmúlt száz évben került feledésbe. Most újból a természetgyógyászok érdeklődésének a középpontjában van, és sok helyen forradalminak tartják ezt a kezelési módszert, bár nincs benne semmilyen újdonság. Érdekes megemlíteni, hogy egy görög orvos nemrégen felfedezte, hogy a vizeletnek rákellenes hatása is van. Megfigyelte, hogy a vizelet meggátolta a ráksejtek összekapcsolódását és anyagcseréjét. Vizelettel gyógyítanak Görögországban bőr-, tüdő-, emlő-, méhnyak- és májrákot. Sokan teszik fel a kérdést, hogy hogyan lehet az, hogy egy olyan folyadék, amelyet a szervezet melléktermékként kivetett magából, mégis gyógyít különféle betegségeket. Ez a felfogás azonban teljesen téves. Tudományosan van bebizonyítva, hogy a vizelet 95 százalékban vizet tartalmaz, 2,5 százalékban különféle húgyanyagokat, és a maradék 2,5 százalékban ásványi anyagokat, sókat, hormonokat és enzimek keverékét. A mérgező anyagokat ugyanis még a máj távolította el, amikor a vér a májon keresztül áramlott át, de mérgek eltávoznak még a szervezetből a bőrön keresztül az izzadsággal, és a kilélegzéssel is. Bármennyire is undorítónak tartják az emberek saját vizeletük ivását – bár az orvostudomány már évezredek óta ismeri a vizeletnek gyógyító képességét –, mégis felmerül a kérdés, hogy van az, hogy a vizeletterápiát olyan kevés helyen alkalmazzák a gyógykezelésben? Lehet, hogy az ok az, hogy a vizelet olcsó szer, amit a szervezet önmaga állít elő, és a beteg nem költ drága pénzeket gyógyszerek vásárlására? A gyógyszeripar számára az ilyenfajta egészségügyi kezelés nem kifizetődő. A vizeletterápia igen gyorsan megmutatja kedvező hatását a beteg életében. Háromhetes terápia után már eljön a várva várt siker és a visszaesés szinte teljesen kizárt. Ha még a beteg böjtöl is a kezelés alatt, az eredmény igen látványos lehet, és a beteg számára is előnyösebb. Böjtöléskor a vizelet íze ugyanis szinte teljesen semleges. Ha ennek ellenére a beteg továbbra is viszolyog a vizelet fogyasztásától, akkor igen eredményes lehet, ha a vizeletbe kis ujját belemártja és az orrba dugva felszippantja. Reggelenként háromszor-ötször kell megismételni ezt a terápiát. Gyermekkoromban sokszor jártam apámmal a Muzsla közelében levő Magyari-tanyán. Egy néhány évvel idősebb fiú is volt ott, akivel gyakran mentünk a mezőre rókalesre. Egy alkalommal olyan rosszul botlott el, hogy alaposan lehorzsolta a lábát. A vérző sebre rácsurgatott egy kevés vizeletet saját magából, és azt mondta, neki az apja mondta, hogy a vizelet a legjobb fertőtlenítő szer és kitűnő sebgyógyító anyag. Hogyan is ajánlják az indiai orvosok a vizeletterápia alkalmazását? Szerintük igen jó módszer a beidegződött esetleges hányinger leküzdésére, ha a beteg egy pohárba önt egy deci narancslevet, díszíti egy citromkarikával és belecsöppent egy csepp reggeli vizeletet, és ezt megissza. A vizeletcsöppek számát meg lehet növelni legföljebb 5 cseppig és esetleg este is meg lehet inni egy ilyen keveréket. Hogyan kell a vizeletet gyűjteni? A legajánlatosabb a kora reggeli, első vizeletből a középső áramlatból összegyűjteni valamennyit. Ebből csak néhány cseppnyi kell, amire szükség van a gyógykezelésben. Egy másik ajánlás szerint egy cseppnyi vizeletet bele kell önteni fél deci desztillált vízbe és ötvenszer összerázni. Ebből a folyadékkeverékből is egy cseppet vegyünk ki és keverjük fél deci vodkához – itt az alkoholos ital tartósítóként fog működni. Ezt is ötvenszer kell összerázni. Három cseppnyit ebből az egyvelegből tegyünk a nyelvünk alá minden nap, mire tapasztalni fogjuk az egészségi állapotunk javulását. Ez után a kúrát alkalomadtán ismételjük meg, hogy a szervezetet emlékeztessük a gyógykezelésre. A vizeletterápiát külsőleg is lehet alkalmazni. A reggeli vizeletből néhány cseppnyit kell felkenni a bőrre, amely néhány kezelés után sima lesz. Egy orvos mesélte, hogy egy kőműves páciense minden munkanap után vizeletével dörzsölte át a kezét, ezzel teljesen kiküszöbölte a mész okozta bőrroncsoló negatív hatást. A reggeli vizelettel ecsetelt szemölcsök három hét után teljesen eltűnnek. Vizeletterápiával foglalkozó orvosok szerint néhány cseppnyi reggeli vizelet igen hatásos gyulladt szemek kezelésében, alkalmazni lehet fülcseppként vagy lábvízbe keverve fáradt lábak frissítésére. Néhány cseppnyi vizelettel egy pohár vízben gargarizálni is lehet torokfájás esetén. Ha pedig orrlyukba szippantunk néhány cseppnyi vizeletet, az ki fogja tisztítani az eldugult orrot és a bedugult sinusokat. Hát…. Érdekes módszer, talán valaki nálunk is ki fogja próbálni.

283. Szuzan (válaszként erre: 281. - Arabellamama)
2009. jan. 29. 17:35
Szia nekem volt pikkelysömöröm ,kezdődött 16 évesen és pár éve múlt el .Kérdezz nyugodtan.
282. Masször (válaszként erre: 281. - Arabellamama)
2009. jan. 29. 17:33

Igen van.

A lábszáramon jön elő időről időre - kb. évente. Reggelente egyszer szoktam kezelni, és alig több mint egy hónap alatt el is múlik.

Viszont mivel lelki eredetű a betegség, amíg a kiváltó okot nem tárom fel és meg nem oldom, vissza fog térni.

2009. jan. 29. 12:23
Üdv Mindenkinek! Van-e vkinek tapasztalata pikkelysömör gyógyitására is a vizeletterápiával?
280. 1366d1807f (válaszként erre: 279. - Naposcsibe)
2008. okt. 25. 23:44
Na, akkor most már ezt is tudjuk legalább!
2008. okt. 25. 21:58
Sziasztok!Nos,a meddőségi centrumokban jó ideje használatos gyógyszereket állítanak elő terhes nők vizeletéből..Érdekességképpen,kimásoltam:FSH-szerű hatást hoz létre a hMG (human menopausal gonadotropin), melyet meno¬pa¬u¬sás nők vizeletéből nyernek. Készítmények: a gyakorlatilag csak FSH-hatású urofollitropin (Uro¬follitropinR, MetrodinR és Metrodin HPR), ill. a főleg FSH-hatású, de LH-t is tartalmazó menotropin (Me¬no¬tro¬pinR, Per¬go¬nalR, HumegonR), valamint a frissen forgalomba került, recom¬bi¬náns FSH-t tartalmazó, gén-technológiával nyert PuregonR, mely¬nek az a nagy előnye, hogy ovulatio-inductióra alkalmazva – az előzőektől elté¬rő¬en – nem okoz hyperstimulatiót.
2008. okt. 25. 15:49

Nahát, hogy mik vannak!

Még nem hallottam, de ha szükség lesz rá, kipróbálom. A friss vizelet nem undorító, egy steril oldat, aminek enyhe szaga van. Azt már hallottam, hogy darázscsípésre jó, de ezt...!

2008. szept. 14. 20:39
sziasztok:)az én kislányom(most15 éves lex)annak idején ekcémásan születet,minden csodakencét bedobtunk sajna semmi no 6ot(igen kemény ekcéma volt vérpiros repedezet tipus)mig1x+sugták h a reggeli vizeletet fogjam fel1vattába és kenegesem 1böl de csak a "reggeli"jo!kb3-5éves koráig alkalmaztuk és bátran kijelenthetem h használt(orvosok azt mdták soha no növi ki mert ez a legdurvább ekcéma)saját tapi szerint csak ajánlani tom:))))
2008. szept. 13. 23:50

Sziasztok!

Lehet sokan undorítónak találják ezt a módszert, én magam is, de utolsó próbálkozásként vállalkoztam rá. Minden pénzért kapható szert kipróbáltam az arcomon megjelenő makacs ekcémák és nagy csomós gyulladások eltüntetésére bármi eredmény nélkül.

Szóval végül 1 hétig reggelente erőt vettem magamon, éééés haszált!!!! Minden eltűnt, teljesen letisztult az arcom. Azóta sem tért vissza ez a probléma.

Nem mondom hogy mindenki csinálja ezt, de ha semmi sem használ, érdemes elgondolkodni...

2008. aug. 31. 18:54
Nem, de nem is szeretném kipróbálni!!!!
274. cosita
2008. máj. 18. 19:48
en ugy hallottam hogy az ekcema kezelesere hasznaljak, ami egy olyan betegseg amit gyakorlatilag nem lehet gyogyitani, illetve az orvosok eleg tehetettlenek a kezelessel kapcsolatba.
273. o.andi
2008. ápr. 30. 21:24
miröl???????????
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook