Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Van most valami virus vagy baci ami gyerekeket fertőz?Vannak most lázas beteg babák? fórum

Van most valami virus vagy baci ami gyerekeket fertőz?Vannak most lázas beteg babák? (tudásbázis kérdés)


8. 95a0f7ade3 (válaszként erre: 5. - 416b7aa963)
2010. ápr. 22. 10:31

3 hete a lányom is belázasodott egyik éjszaka. (csak láza volt).

Másnap elvittem orvoshoz, de semmit sem talált nála...előfordul, hogy egy vírus csak keresztülmegy a szervezeten.

7. egypt (válaszként erre: 5. - 416b7aa963)
2010. ápr. 21. 22:57
A szomszéd kisfiúnak is volt ilyen. Két napig láz, és a lázcsillapító sem vitte le, aztán semmi, és semmi más tünete nem volt. Utána betaknyosodott, de nem tudom, összefügg -e a kettő. És egy kislánynál is volt ilyen, egy napig láz aztán semmi. Millió kis vírus van egyébként állandó jelleggel gyerekek között.
2010. ápr. 21. 22:40
Mi hétfőn voltunk ovi látogatáson, ma estére már köhög, taknyos, egyenlőre még nem lázas. Most nem tudom, hogy ott kaphatott el valamit vagy sem.
2010. ápr. 21. 22:39

nekem lázas a lányom most estére lett az, ma egész nap kirándultunk jól érezte magát este fürdés előtt forró volt 38.5 de nem köghög nem taknyos.

Lehet virus?vagy megfázott?

2010. ápr. 21. 22:37
nálunk az oviban taknyosak a gyerekek, nem kicsit... zöldben sárgában pompáznak, ha érted.
2010. ápr. 21. 22:36

Sziasztok

nálunk a Calici vírus fertőz most

hányás hasmenés és láz a tünet

felnőttekre aprókra is terjed egyaránt

2010. ápr. 21. 22:34
Nálunk az oviban rengeteg beteg gyerek van. Láz, hasmenés, köhögés. Az enyém nem beteg, igy pontosabb infot nem tudok.
2010. ápr. 21. 22:31
Van most valami virus vagy baci ami gyerekeket fertőz?Vannak most lázas beteg babák?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook