Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Glikémiás index fórum

Glikémiás index (beszélgetős fórum)


11. manul (válaszként erre: 9. - Kund Abigél)
2010. ápr. 21. 20:26
Én most olyan kúrát csinálok,amelynek a GI az alapja,viszont figyelek a zsír és kalóriabevitelre is,de igyekszem nem éhezni és sokat mozogni.Jobb a közérzetem.
10. manul (válaszként erre: 8. - Fd8e423e9e)
2010. ápr. 21. 20:24
Szerintem jó dolog,én egyáltalán nem éheztem közben.Sokat mozogtam mellette.
2010. ápr. 21. 20:10
Béres Alexandra is ezt veszi alapul a Súlykontroll programban, csak ő a zsírmennyiséget is beépíti a rendszerbe. A Súlykontroll meg nálam már használt, meg mások is dicsérik.
8. fd8e423e9e (válaszként erre: 6. - Manul)
2010. ápr. 21. 19:38
Nagy-nagy gratula, nekem több időbe telt, de ezek szerint Te sem bántad meg!
7. fd8e423e9e (válaszként erre: 5. - Tűzijáték!)
2010. ápr. 21. 19:38

Hát nekem is sajnos, mert ugye az inzulinproblémáknál meg még fokozottabban is kívánja az ember!!! De mostanában már eszek sütit, de szigorúan itthon készítem, és teljes kiőrlésű lisztet, étcsokit, túrókrémeket, gyümölcsös töltelékeket használok, és mindenbe édesítőszer kerül! Jah és mindenki dícséri a sütijeimet:)

Egyszerűen sajnos képtelen vagyok lemondani az édességekről, hát ez egy köztes megoldás.

6. manul (válaszként erre: 1. - Amoon9)
2010. ápr. 21. 19:14
Én fogytam ezzel 12 kilót 2 hónap alatt!
5. tűzijáték! (válaszként erre: 4. - Fd8e423e9e)
2010. ápr. 21. 19:09

Úúú, ez nagyon szép eredmény!

El is tudom képzelni, hiszen a GI diéta során mellőzni kell a cukros hamikat.

Nekem ez volt a legnehezebb.

:)

4. fd8e423e9e (válaszként erre: 3. - Tűzijáték!)
2010. ápr. 21. 19:06
Én ezzel, vagy hasonlóval (ch számolás, és lassan felszívódó ételek) plusz mozgással 27 kg-ot fogytam, de nekem muszáj volt.
2010. ápr. 21. 19:04

Életmódváltáshoz tökéletes.

Ennek a diétának nem a fogyás a célja, hanem az egyenletes vércukorszint.

Ennek ellenére én fogytam vele 1-2 kilót.

Csak ajánlani tudom!

2010. ápr. 21. 19:02

Túlságosan nem mélyedtem bele a témába, bár nekem vannak problémáim inzulin szinten, a lényege az, hogy alacsony ch tartalmú és lassan felszívódó élelmiszereket kell előnyben részesíteni, vagyis dettóba mint a cukorbeteg étkezésénél.


Épp egy, vagy két hete írt dietetikus a nőklapjában a diétákról, és ezt pl. kifejezetten dícsérte, a letöbbet lehúzta. Szerintem nem fogod megbánni, ha ráállsz erre az étkezésre.

2010. ápr. 21. 18:31

Sziasztok!

Ha van közöttetek olyan, aki ezzel fogyott le, kérem írjon. (nem vagyok cukorbeteg)

Már kicsit informálódtam erről, de kíváncsi lennék, hogy vannak e hátrányai, és életmódváltáshoz megfelelő e?


Előre is köszönöm a válaszokat! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook