Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Segítség. kiégettem a szekrényt! Hogy lehet ezt kijavítani? fórum

Segítség. kiégettem a szekrényt! Hogy lehet ezt kijavítani? (tudásbázis kérdés)


14. CsillagTM (válaszként erre: 11. - Caffi)
2010. ápr. 21. 10:52
ez a tipikus szekrénysor: ajtós szekrény, lent fiókok, üveges rész, nyitott rész felül, és nyitott rész lent a tévének
13. CsillagTM (válaszként erre: 12. - B2076ec79b)
2010. ápr. 21. 10:51
akkor mennyi lehet egy polc? pár ezer? de mi van, ha nem lehet szétszerelni a szekrénysort? (ha szét lehet, akk eccerűen csak megfordítjuk a polcot)
12. b2076ec79b (válaszként erre: 10. - CsillagTM)
2010. ápr. 21. 09:51

Szia!


Egy polc cseréje nem hiszem, hogy óriási összeg. Mi méretre szabott 3 db-ból álló szekrényt csináltattunk 140.000-ért összeszereléssel együtt.:)

11. caffi (válaszként erre: 10. - CsillagTM)
2010. ápr. 21. 09:51

Milyen szekrény ez?...

Ha kivehető az a lap...a baumax-ban van lapszabászat....olyan lapból választasz amilyenből akarsz...és él-fóliázzák is ha kéred....így a legolcsóbb....

10. CsillagTM (válaszként erre: 9. - Caffi)
2010. ápr. 21. 09:48
igen, nem egyenletes, de párom azt mondta, le lehet csiszolni...asztalos, ajaj:( mennyibe fáj az?
2010. ápr. 21. 07:23

Szia!

A polc megfordítása is jó....vagy Asztalost is hívsz,és cserélteted a polcot!

Az öntapadós tapéta,ebben az esetben azért nem jó mert az égés miatt nem sima a felület....így felragasztás után csúnya lesz!

Amúgy más történetét olvasva,tényleg butaságnak tűnik.....de én a komód tetejét intéztem el....az olajmécses gyertyája nagyobb volt az átlagnál,felforrt a nagyobb hőtől az olaj,és egy hatalmas kör ívben szürke pöttyök lettek a bútor tetején....na és ez pont szem magasságban:S....

Lehetetlen volt letakarítani...én azért megpróbáltam....még gázabb lett:(...

Megoldás:Vágattam rá és a hozzá való kis asztalra füstszínű üveglapot....szebb lett mint új korában....Az üveget meg elszámoltattam üvegkárba:)))

2010. ápr. 21. 06:44
Asztalost hívj fel, ő tuti tud megoldást.
7. e47d027f74 (válaszként erre: 4. - CsillagTM)
2010. ápr. 21. 02:51
de ha egyszer ö volt a gyorsabb... :) legközelebb csak egy tel számot irj.. és le sem kell irnod a problémát :)
6. e47d027f74 (válaszként erre: 3. - CsillagTM)
2010. ápr. 21. 02:50
hmm szerintem keress egy asztalost aki ért hozzá.. és lehet "ócsó" lesz
5. dee (válaszként erre: 4. - CsillagTM)
2010. ápr. 21. 01:37
:)
4. CsillagTM (válaszként erre: 2. - Dee)
2010. ápr. 21. 01:36
hogy megvárd, amíg begépelem a problémát...
2010. ápr. 21. 01:35

Az történt, hogy a beépített szekrénysor egyik nyitott részébe (tudjátok, ami se szekrényajtóval, se üveggel nincs lezárva) szoktam tenni az illatmécsest. Semmi para nem szokott lenni. Csakhogy sikerült egy gyertyatartóra helyezett gyertyával is eljátszanom ezt, tudom, én hülye...párom vette észre a furcsa szagot, mert nekem ráadásul vacak is az orrom. Azt konstatáltuk, hogy kiégette elég rendesen a polc tetejét a láng, szerencsére nem égett át, de berepedt a fa...hogy tudom ezt kijavítani??

Gondolkoztunk ilyen öntapadós, fa mintázató tapétával, vagy hogy megpróbáljuk felfordítani ezt a felső részt (már ha szét lehet szedni), és akkor az alja lesz a teteje, értitek...bármi tipp?:(

2. dee
2010. ápr. 21. 01:34
Segítsek oltani? vagy mit szeretnél?
2010. ápr. 21. 01:32
SEGÍTSÉG, kiégettem a szekrényt!!! :S

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook