Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ha gyermeked már szobatiszta teljesen...(3 év körüli) fórum

Ha gyermeked már szobatiszta teljesen...(3 év körüli) (beszélgetős fórum)


2012. nov. 20. 22:14
Én kisfiam 1.5 évesen lett szobatiszta....nyár volt könnyü volt leszoktatni..ahol érte ott pisilt..késöbb perzse nagy szám lett a wc..bilit elég rövid ideig használtunk...
16. aa35c27f5c (válaszként erre: 1. - L.Niki18)
2010. ápr. 23. 05:15
Szia! Ilyen még nem fordult elő, de pisi esetén, mivel kisebbik gyerkőc fiú, egyszerű volna a történet...a kakival már gondban lennék, azt hiszem :D Eleinte még ha a közeli boltba mentünk, akkor is adtam rá pelust, aztán rájöttem, hogy felesleges. Indulás előtt ha kell, akár 2-3 alkalommal is wc-re ültetem és a váltóruha elengedhetetlen hosszabb útra.
15. L.Niki18 (válaszként erre: 14. - Edadf283be)
2010. ápr. 21. 18:48
Igazad van! :o) Nagyon tetszett a hozzászólásod!
2010. ápr. 21. 15:14

Én simán megpisiltetem bárhol.Figyi valaki a kutyáját pisilteti meg te meg a gyereked,és szerintem nem nézik rossz szemmel ha egy kisgyermek kinn az utcán pisil,ha kakil akkor összeszoktam szedni,na mert azért én is haragszom ha valaki ott hagyja legyen az gyermek vagy kutya után,

volt már olyan hogy buszrol kellett leszállnunk,de rendes volt a sofőr megvárt minket,mondtam neki csak 2 percet kérek és rendes volt várt,nem hinném hogy ha ilyesmi gondod adodik akkor orrolnak az utasok vagy bárki is,ha igen meg jol olvass be neki,mert ugye senki sem volt még ilyen helyzetben.én kismamaságom alatt hányás miatt a buszt is megállitottam,megvárt a soför,ha nem áll meg akkor majd takarit,:-)))

2010. ápr. 21. 10:06
Köszönöm a tippkete, szerintem nem lesz semmi gond, de azért viszek a táskámban váltóruhát. :o)
2010. ápr. 21. 07:59
Vagy esetleg az átszállások közben szánhatsz arra egy kis időt,hogy elvidd egy nyilvánosba pisilni,és akkor lehet,hogy nem kell útközben megállni.Mondjuk lehet,hogy ez csak nekem könnyű,mert az enyémek mindig tudtak "felszólításra" pisilni.Ált. így indultunk el otthonról.
11. orsi26. (válaszként erre: 8. - L.Niki18)
2010. ápr. 20. 21:32
Levi állva pisil,teljesen hátratűröm a ruháit,a kukacát még nekem kell fogni,aztán már pisil is:)ritkán fordul elő,ha megy a ruhára,akkor,ha már nagyon kell neki..
2010. ápr. 20. 21:28
Nem is hallottam még erről a mobilbiliről.
2010. ápr. 20. 21:27
Mindenesetre viszek úgyis váltóruhát.:o)
2010. ápr. 20. 21:26
És hogy szoktátok megpisiltetni fiatokat? Nem szokta lepisilni magát gyakran? :o)
7. orsi26. (válaszként erre: 1. - L.Niki18)
2010. ápr. 20. 21:25

Szia!

Kisfiam 20 hónapos kora óta szobatiszta-nappal,csak éjszakára kell rá pelus.Ő bárhol pisil és bárhova mehetek vele,hosszabb útra is szoktunk,de nem pisil be,ha kell neki,akkor szól és pisilünk pl.hivatalban,útszélén,fa mellett stb.(kakilni csak itthon kakil általában).Nem tudom milyen tömegközlekedésre gondoltál,esetleg vonatra,mert az hosszú ideig megy,de azon is van valamiféle wc szükség esetén..ha busszal,akkor esetleg megállna a sofőr,de ha nem tudja tartani,akkor én biztos pelust adnék rá..

2010. ápr. 20. 21:24
Lehet kapni mobilbilit. Kartonból van, kicsire összehajtva, gyorsan szétnyitható. Természetesen egyszer lehet használni egyet, de egy egy hosszabb útra megteszi.
2010. ápr. 20. 21:22
Mi most készülünk majd haza Magyarországra repülővel, majd taxi, és vonat. Ezért is kérdeztem. Játszótéren simán én is keresek bokrot ilyenek.
2010. ápr. 20. 21:21
Pisi ahol épp van lehetőség.Kakálást meg kibírja addig,míg olyan helyre érünk.Ahhoz már elég nagy!:)
2010. ápr. 20. 21:19
Pici gyerek még, simán megpisiltetheted valahol az utcán is, egy bokor tövében vagy ilyesmi. De manapság minden sarkon van egy pláza, vagy sztk oda is bemehettek!
2010. ápr. 20. 21:19
Velünk elő szokott fordulni néha és olyankor keresek egy parkot vagy bokros területet és megpisiltetem,nem foglalkozok vele hogy ki mit gondol.Általában azok teszik a megjegyzéseket akiknek nincs gyerekük,de minket még sosem szóltak meg ezért.
2010. ápr. 20. 21:16
Elmentek vele hosszabb útra tömegközlekedéssel, és rájön a pisilhetnék vagy kakálhatnék, de nincs a közelben nyílvános wc-mosdó, és a gyerkőc kb. 3 éves, tehát nem igazán tudja még visszatartani, mit teszel? :o)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook