Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Örökbefogadás fórum

Örökbefogadás (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Örökbefogadás

1 2 3
63. Mialea (válaszként erre: 62. - Norcuska 82)
2018. nov. 30. 07:31
Köszönöm szépen.
62. Norcuska 82 (válaszként erre: 61. - Mialea)
2018. nov. 29. 11:48

Már rég talált megfelelő házaspárt ...

Legalább is nekem ez jött le az írásaiból amit nekem írt, és aztán el is tűnt ahogy lenni szokott ez ilyenkor.

Biztos vannak kivételek, de mindegyik ilyen nő csak húzza az ember agyát...

61. Mialea (válaszként erre: 59. - Kisanyal2018)
2018. nov. 29. 04:28
Kérlek vedd fel velem a kapcsolatot. lillanagy353@gmail.com
60. pankaland (válaszként erre: 59. - Kisanyal2018)
2018. okt. 25. 16:44

Kedves Kisanyal2018,


nekünk aktuális, várjuk e-mailedet a pankalandka@gmail.com email címre, hogy beszélgethessünk a részletekről.

köszönjük szépen előre is

2018. okt. 24. 16:56
Kedves örökbefogadó szülők minél hamarabb veled szeretnék kapni sürgető idő van akinek még aktuális válaszoljon
2017. okt. 21. 20:41

Kedves Kismama! Vidéken élő, 36 éves házaspár vagyunk. 7,5 éve szeretnénk kisbabát, de sajnos nem lehet vér szerinti gyermekünk. Érvényes határozattal rendelkezünk (nyílt örökbefogadásra is) egy gyermekre vagy testvérpárra 0-3 éves korig. Úgy gondoljuk, hogy mind érzelmileg, mind anyagilag meg tudnánk adni mindent egy gyermeknek. Kérünk, ha nem találtad meg a leendő szülőket, akkor keress minket és egy kicsit bővebben is bemutatkoznánk.

gyaaaa@indamail.hu

2017. júl. 14. 12:42

Kedves Kismama!

Jogerős határozattal rendelkező pár vagyunk.0-3éves korig fogadhatunk örökbe gyermeket.Nyitottak vagy bármire,ami törvényileg megengedett.Szeretettel és törődéssel fogadnánk a babát már évek óta várunk rá...ha segítségre van szükséged kérlek írj!borsika2009@citromail.hu

56. trikó
2017. máj. 30. 12:02

0-3 éves kor között gyermeket szeretnénk örökbe fogadni. Mivel ez egy nagy és nehéz döntés, kérem csak az keressen minket, akiben a döntés biztosan megérett. Jogtiszta háttér részünkről adott, ugyanezt várjuk a másik oldalon is.

Köszönjük!

Bővebben: 2017gyerebaba@gmail.com

2017. máj. 23. 14:11

Kedves Kismama!


7 éve élünk boldog házasságban. Minden vágyunk egy kisbaba, sajnos sok orvosi beavatkozás után sem jött össze.

Érvényes, jogerős határozatunk van, ahol 0-1 éves korig fogadhatunk örökbe.

Nyílt örökbefogadással szeretnénk örökbefogadni.

Bízunk benne, hogy együtt sikerülni fog.

Ha jó helyre szeretnéd a kisbabádat, ahol minden feltétel adott egy kisbaba, vagy kisgyermek érkezésére, akkor vedd fel velünk a kapcsolatot, és ismerkedjünk meg.

gyermekisziv@freemail.hu


Köszönöm szépen

54. trikó
2017. márc. 28. 15:43

Kedves Várandós Kismama!


Férjemmel a legnagyobb vágyunk, hogy egy kisbaba érkezzen hozzánk és teljes családdá válhassunk. Eddig sajnos elkerült a gyermekáldás. Ha nem tudod vállalni a születendő gyermek felnevelését, mi nagy szeretettel örökbe fogadnánk őt. Kérlek gondoskodj időben arról, hogy a gyermek biztonságba, gondoskodó családba, türelmes megértő környezetbe kerüljön. Az alkalmassági dokumentummal rendelkezünk. Budapesten élünk, zöldövezetben. Diplomás házaspár vagyunk, nagy várakozással, odaadással tekintünk a gyermek felé.

szamibabi@hotmail.com

2017. jan. 19. 14:18

Kedves örökbeadó szülők!


Sajnos tudomásul kellet vennünk hogy nekünk soha nem lehet saját gyerekünk.

Elhatároztuk hogy szeretnénk örökbefogadni.

Esetleg ismernek-e olyan személyt aki várandós és nem szeretné,nem tudja felnevelni a kisbabát...?

Olyan hölgyet keresünk aki nem tudja megtartani születendő babáját és Ő szeretné kiválasztani az öröbefogadó szülőket.Kérem ha van itt olyan nő aki ilyen helyzetben van írjon és mindent megbeszélünk. Nagyon szeretnénk egy kisbabát akit elfogadunk és teljes szivünkből szerethetünk!


ani8603@gmail.com

2017. jan. 19. 09:33

Kedves Várandós Kismama!


A férjemmel a legnagyobb vágyunk, hogy egy kisbaba érkezzen hozzánk, és igazi családdá válhassunk. Ha nem tudod vállalni kisbabád felnevelését, mi örömmel fogadnánk örökbe.

Jelentkezésed az andika.77@citromail.hu e-mail címre várjuk.

Köszönjük

2017. jan. 19. 08:37

Kedves örökbeadáson gondolkodó kismama! A mi egyetlen lehetőségünk ahhoz hogy gyerekünk legyen, az örökbefogadás. Az Ön kezében van a lehetőség hogy segítsen nekünk átélni a számunkra legnagyobb boldogságot, hogy szülőkké váljunk. Ha nincs lehetősége felnevelni születendő babáját, kérem keressen meg bennünket. Mindenben segítünk és gyermekét a legnagyobb szeretetben, sajátunkként neveljük majd fel. Kérem, küldjön egy e-mailt nekünk és azonnal felvesszük önnel a kapcsolatot a továbbiak megbeszéléséhez.


szivszerinti.baba@gmail.com

2016. nov. 29. 09:15

Sziasztok

Segítséget szeretnék kérni.

Több helyen utána olvastam az örökbefogadás lépéseiről, menetéről, de mégis azok a tapasztalatok érdekelnek akik ezeken már túl jutottak. Férjemmel van már egy közös kisfiúnk, szeretnénk viszont örökbefogadni. Igazából nem csecsemőt inkább 1- 2-3-4 éves gyermeket. Személyes tapasztalatok érdekelnének, még nem vágtunk bele, nincs alkalmassági papírunk. Köszönöm

2016. nov. 28. 11:34

Kedves Várandós Anyuka!

Férjemmel szeretnénk örökbe fogadni egy kisbabát. A jogerős bírósági végzéssel az alkalmasságról természetesen rendelkezünk, tehát a dokumentációs részen már 1 éve túl vagyunk. A gyermek szerető családba, harmonikus-kiegyensúlyozott kapcsolatba kerül, biztos egzisztenciális körülmények közé. Ha babát vársz és nem tudod vállalni a pici jövevény felnevelését, valószínű életed egyik legnehezebb döntése előtt állsz, de a mi helyzetünk sem könnyű.... Ha segítenél: szamibabi@hotmail.com címre várom. Köszönöm..

48. bkmg
2016. okt. 28. 15:52

Kedves Hölgyem!

Férjemmel és örökbefogadott gyermekünkkel szeretnénk még egy babát örökbefogadni. Ha örökbe adnád születendő gyermeked, kérlek írj a bkmg012@gmail.com e-mail címre.

47. T.Szil
2015. júl. 7. 19:14
Sziasztok! Fiatal pár vagyunk és nagyon szeretnénk családot alapítani. Ha ismertek olyan kismamát, aki nem tudja, vagy nem akarja felnevelni a pocaklakóját, mi nyitottan várjuk a vele való kapcsolatot! Köszönjük!
2014. dec. 15. 11:24

Sziasztok!


Nyilván nem egyszerű, hiszen az éremnek két oldala van. Az egyik oldalon egy kétségbeesett nő, aki akarata elenére terhes lett, de hozott egy jó döntést azzal, hogy a gyermekét nem öli meg inkább örökbe adja. Tudom milyen áldozat lehet lemondani egy gyerekről és tudom, hogy egy ilyen döntést meghozni nem egyszerű mégis az ilyen anyák segítenek azoknak az embereknek, akik az érem másik oldalán álnak.

Azoknak, akik szeretnének saját gyermeket, vágynak rá, jó anyagi körülmények közé. Ha esetleg te egy olyan nő vagy, aki lemondana a gyermekedről akkor kérlek gondolj ránk. Jogerős örökbefogadási határozattal rendelkező házaspár vagyunk. A többi infot privátba telefonszám cserével.

45. vbrigi333 (válaszként erre: 42. - Misziszszmissz)
2013. nov. 14. 13:47
Szia! Érdekelne,hogy mi lett a babával, hogy döntöttél 1-2 éve. Nehéz volt lemondani róla? Nyílt örökbefogadáson gondolkodom,nagyon szeretnék még egy gyermeket.
44. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 42. - Misziszszmissz)
2012. jan. 2. 22:29
Ezt tényleg eldöntötted?
43. 116212323c (válaszként erre: 42. - Misziszszmissz)
2011. nov. 12. 16:03

nagyon nehéz döntést hoztál, kívánok elegendő lelkierőt és egészséget

fel a fejjel...

2011. nov. 10. 18:06
szeretném örökbe adni még csak alig megfogant - de remélhetőleg megszületendő gyermekem...
2011. ápr. 26. 13:36

Szia,

a cikked nagyon hasznos, és köszönöm hogy megírtad, ugyanis a szüleim fontolgatják az örökbefogadást. Azt még eltudnád esetleg mondani, milyen az említett tanfolyam? Előny/hátrány egy saját (már 18 éves) gyermek, és a tanfolyam meddig tart, valamint az előkészületek? És az országban van lehetőség a nyílt örökbefogadásra? Valamint ha az örökbefogadás nyílt, az kötelezi a nevelőszülőket arra, hogy az édesanyával tartsák akapcsolatot, vagy a gyerekláthatást biztosítaniuk kell? Előre is köszönöm szépen a válaszodat.

2011. ápr. 19. 19:44

Szia!

Engem érint a cikk,tudom,miről van szó.Örülök,hogy megírtad a cikket.

39. 116212323c (válaszként erre: 38. - 9722b7c495)
2011. febr. 19. 21:12

Szia!

már nem nagyon látogatják ezt a fórumot, én szerintem legyetek egy "minta család"

a motorozás a köztudatban sajnos a veszélyes dolgok közé tartozik, én soha nem voltam ilyen vizsgálaton meg semmi, mert nekem hál istennek máshogy alakult ez a dolog, de biztos nem könnyű...próbálj egy aktív fórumot keresni illetve találni e téren...

sok sikert!

2011. febr. 16. 13:08
Sziasztok! Most kezdtük az örökbefogadás adminisztratív ügyintézését. Arról érdeklődnék, hogy a környezettanulmány, felkészítő tanfolyam, pszichés alkalmassági teszt mennyire kukacoskodó, milyen hangulatban zajlik? Mindketten motorozunk, tanácsos-e akár füllentés árán is totál elhallgatni? Foglalkoznak-e ilyesmivel? Vagy ha tök átlagos van, nem vagy elmebeteg, halálos beteg, van munkád, lakásod, akkor minden ok.
2010. aug. 9. 23:44
.
36. dc266c7330 (válaszként erre: 4. - C2528a416b)
2010. júl. 9. 18:43
Jó lehet... :(
35. 116212323c (válaszként erre: 35. - Szilvaaa)
2010. máj. 15. 08:30

szerintem nem sok esélyük van hiszen van 4saját és rengeteg olyan család van ahol egy sincs...

de mindenképpen érdemes megkeresni a helyi csecsemő otthont vagy gyerekotthont és ott már tudnak segíteni nekik

2010. máj. 7. 16:04
Ilyen fórumot már lett inditva rengeteg hozzászólással. Üdv.Ágnes
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook