Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mahagóni butorhoz megy a vanilia szinü fal vagy esetleg milyen? fórum

Mahagóni butorhoz megy a vanilia szinü fal vagy esetleg milyen? (tudásbázis kérdés)


12. Ritkó
2010. ápr. 20. 22:03
Nálunk is mahagóni színű a bútor. A fal világosabb lila, a bordűr ami nem tudom hány cm széles az sötétbordó, és fehér stukkó van körbe a falon:)
2010. ápr. 20. 21:36

sztem szép,szolíd és elegáns,a sötétítő függönnyel ,textiliákkal kicsit feldobhatod ha meguntad

Nekem is vanila a falam ,igaz dió a bútorom,szintén amarikai konyha,nagyon szép világos,most a hófehér szaténcsíkos függönyt fogom feldobni egy szép mentazöld sötétítővel

2010. ápr. 20. 19:44

Szerintem is nagyon megy hozzá! Én most tervezem átfestetni a nappalim (amerikai konyhás).Mahagóni bőr a bútor,de a konyhában a vajszín & wenge dominál.A falat én is vajszínűre vagy nagyon-nagyon halvány,púderszínű "rózsaszín"-re szándékozom festetni.Később szeretnék bordó sötétítőt,vajszínű függönyökkel,de persze előbb megvárom az összahtást,ha kész a festés:)

Egyszóval: kíváló ötlet a vanília-szín.

2010. ápr. 20. 19:39
Én is valami finom színeket javasolnék: nagyon világos vanília, méz, pezsgő szín, kiegészítő színnek mondjuk a bordót - mértékkel.
2010. ápr. 20. 19:34
Tojáshélyszin picit erösebb, sztem a vanilia eggyel világosabb.Amit a szinskálán látsz az a falon világosabb lesz,,fényviszonyok stb
2010. ápr. 20. 19:26
Nagyon jó párosítás, a halvány fal szépen kiemeli a bútort. Ettől függetlenül nálunk az étkezőben a mahagóni színű tálalóhoz lila színü falat festettem. A mennyezet és az oldalfal igen-igen halványlila, Egy méteres maggasságban felragasztottam egy 10 centi széles bordó- lila és aranymintás bordürt, és az alatta levő falrész az sötétebb lila.Ez sem rossz.Esetleg a halvány púderszín is érdekes lehet.
2010. ápr. 20. 19:17
Igen!Remek választás!!:)
2010. ápr. 20. 19:17
Szerbusz Bekem is olyan van a bútorom mahagonni szini és nekem is olyan vannilia szinü a falam személy szerint nekem tetszik de ez természeteden a saját döntésed hogy mi milyen legyenhisz ott tartózkodsz életed nagy részében gondolom
2010. ápr. 20. 19:17
Neked tetszene? Ha igen, csináld, végülis neked kell évekig nézegetni:-)
2010. ápr. 20. 19:15
Szerintem passzol hozzá.:)
2010. ápr. 20. 19:14
Ha minden igaz, akkor a mahagóni sötét vörös.Sztem szép lenne egy halványabb bordó...De sok függ a többi lakótér színétől is.
2010. ápr. 20. 19:12
Mahagóni butorhoz megy a vanilia szinü fal vagy esetleg milyen?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook