Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » MKB Netbankár: mennyi időnek kell eltelnie ahhoz, hogy láthassam a számlaegyenlegemen, ha valaki utalt pénzt a számlámra? fórum

MKB Netbankár: mennyi időnek kell eltelnie ahhoz, hogy láthassam a számlaegyenlegemen, ha valaki utalt pénzt a számlámra? (tudásbázis kérdés)

2010. ápr. 20. 23:39

Nagyon szépen köszönöm Mindenkinek a válaszát. :)

Megnyugtattatok, már azt hittem átvertek, nem az első eset lenne sajnos.

2010. ápr. 20. 18:11

MKB-s vagyok.

Bankon belül még aznap. A többi 2-3 nap.

2010. ápr. 20. 17:28
Azonos bankból azonnal rákerül a pénz, más bankból érkező utalás esetén másnap, OTP-ből előfordulhat 2 nap is - a legsz...bb sztem (mármint az OTP) :-)
2010. ápr. 20. 16:39
szia, én is mkb-s vagyok. az utalás ideje nagyjából 2-3 nap szokott lenni.
2010. ápr. 20. 16:29
Ha ma délelőtt elutalták Neked a pénzt, akkor holnap látni fogod, viszont ha csak délután utalta el neked a pénzt, akkor csak holnapután lesz a számládon. Ez biztos, mert én is ott vezetem a számlám, és reggelente történik a jóváírás.
2010. ápr. 20. 16:12
Ha azonos bank egyből látszik, ha más bank talán holnap.
4. supin (válaszként erre: 2. - Szrencsi_shpirt)
2010. ápr. 20. 16:00
Csak másnap teszik rá!
2010. ápr. 20. 15:54
Lehet , igen, ha az aki utalt , másik banknál van.
2010. ápr. 20. 15:47

Olyanok szeretném, hogy írjanak elsősorban, akiknek MKB-nál van számlájuk és szokták ellenőrizni neten a számlaegyenlegüket pl. utalás, fizetés, stb. után.


Ha a délelőtt folyamán utaltak pénzt a számlámra, az lehetséges, hogy Netbankáron keresztül még nem látszik?!

2010. ápr. 20. 15:45
MKB Netbankár: mennyi időnek kell eltelnie ahhoz, hogy láthassam a számlaegyenlegemen, ha valaki utalt pénzt a számlámra?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook