Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Milyen jegyűek használhatják a Hematit követ? Milyen hatása van, vagy lehet? fórum

Milyen jegyűek használhatják a Hematit követ? Milyen hatása van, vagy lehet? (tudásbázis kérdés)


1 2
33. 04fcdde522 (válaszként erre: 32. - 2ebf0f8032)
2012. febr. 7. 13:16
Jajj már mi ez a hitetlenkedés?? :DD
2012. febr. 7. 12:52

Az eredeti kérdésre:))


Bárki használhatja akinek van érvényes BKV jegye.

Ha nagy darabot veszel akkor a hatás a zsebeden érezhető. Elsőre a boltba ráébredsz hogy mekkora barom vagy hogy egy sóderkavicsért egy vagyont adsz ki. Utána viszont húzza a zsebed hazáig.

2012. febr. 7. 11:29

Sziasztok4

Én most ismerkedem az ásványok világával és teli vagyok kérdéssel. Pl összefűzhető, v viselhető együtt többféle ásvány? Pl hematit-magnetit, hematit-howlit, magnetit-howlit, stb. Nem gyengítik v módosítják v semlegesítik egymás hatását? Tudtok erről valamit?

Köszi előre is!

30. db4f1eff6b (válaszként erre: 2. - Win)
2010. aug. 2. 13:20
Mi az az "alpozás"?
2010. jún. 28. 11:11
sziasztok én most kaptam egy hematit nyakláncot.Rák jegyű vagyok.Vérszegény,alacsony a ált. vérnyomásom.Mivel rák vagyok ezért más hatást fejt ki rajtam ,vagy ez nem függ a csillagjegytől?
2008. jan. 25. 08:10

Sziasztok!

Nekem hematit gyűrűm van.De nem tudom két napnál tovább hordani, mert éjszaka bedagad az ujjam tőle. Ilyenkor reggel alig tudom levenni. Mi lehet az oka?

Üdv. Nektek

2007. júl. 4. 13:48
Én úgy tudom, hogy nagyon jó az idegrendszerre, nyugtat, és a vesére. Ha rajtam van a karkötőm, matározottan nyugodtabbnak érzem magam. Ezt a hatását már másoktól is hallottam.
26. 4b6a2525df (válaszként erre: 24. - E71af41436)
2007. jún. 10. 11:56
Nos akkor Sonja Heider: Gyógyíró kövek c. könyvében többek között ezt irja a hematitról: Hozzárendelhető: csakra:gyökércsakra, Nyugati csillagjegy:Kos, Skorpió, Bak, Vizöntő. Kínai csillagjegy: Sárkány, Disznó,Bivaly, Tigris. Elem: Tűz, föld
25. win (válaszként erre: 24. - E71af41436)
2007. jún. 9. 07:26

Én nem hiszem, hogy becsapjátok a vevőiteket! Amiket idemásoltunk, azok csak egy-két helyről vett anyagok, lehet, hogy nem is a legtudományosabb, ki tudja?

Talán mi nem találtuk meg a leghelyesebb forrást...

2007. jún. 8. 15:04

tudjátok mi a furi? hogy sehol nem írjátok,hogy a szűz jegyűeké is.és mi úgy áruljuk...:(

akkor mi becsapunk mindenkit?

23. M. Monroe (válaszként erre: 21. - 4b6a2525df)
2007. jún. 8. 13:17

Alényeg, a a Hematit kő jó az oroszlán-mérleg aszcendes jegyben születetteknek?

Segíti nekik( nekem , mint jegynek) a pozitív hatás növelését az aurámra?

Annyira negatív vagyok, szerintem aurám sincs:))))

de ezt csak viccből mondom, mert mindig viccel ütöm el a bajaim méregfogát.( vagy a lényegét? Fogós, ravasz kérdés, ugye?)

2007. jún. 7. 06:08

Sziasztok!

Nekem tetszik is a hematit kő, és hát vérszegény vagyok gyakorlatilag egész életeben. Dokis, természetgyogyós dolgokat is kipróbáltam, nem szívódik fel a vas, hát ez van.

Megszavaznék egy hematit karkötőt. Tud valaki esetleg olyan ásványboltot Bp-en, ahol ásványból készült ékszerek is vannak? Meg választék is? Köszi előre is, ha a fórumon nem akartok válaszolni, priviben is örülnék neki, nagyon köszi.

21. 4b6a2525df (válaszként erre: 20. - M. Monroe)
2007. jún. 6. 07:22
Nem találom a problémád, de ha gyógyító köveket is szeretnél bevonni, akkor nagyon szívesen segítek. :))
20. M. Monroe (válaszként erre: 8. - 4b6a2525df)
2007. jún. 5. 12:25

csorieva!

Remek részletes a beszámolód. Leginkább a test lélek harmóniára van most szükségem, hisz nagy gondban vagyok, mint a fórumon is írtam.

Ha valóban megakadályozza , hogy negatív energiák kerüljenek az aurámba, még bízni is képes leszek, hogy előbb utóbb megtalálom a megoldást gondjaimra.

Egyébként én oroszlán- mérleg vagyok.

Egyébként és jelenleg itt:

M. Monroe:)))

Köszi!!!! DDDD

19. M. Monroe (válaszként erre: 10. - Tina68)
2007. jún. 5. 12:18

Köszi tina68!

én nem tudtam a kőről semmit, csak kaptam és kiváncsi voltam mire hathat nálam.

Leht hogy többet is segít mint gondoltam volna!

Köszi:))

18. csehe (válaszként erre: 17. - 4b6a2525df)
2007. jún. 4. 09:13
Köszi, hogy mondtad. Lehet, hogy neked egyszerre sok volt a lánc, meg a karkötő, nem? Külön nem próbáltad őket hordani?
17. 4b6a2525df (válaszként erre: 16. - Csehe)
2007. jún. 4. 06:33
Igen csökkenti. Nekem is elég magas a vérnyomásom, így hordtam láncot és vastag (férfiaknak való) karkötőt, csakhogy olyan hírtelen csökkentette, hogy szédelegni kezdtem. Ez nem jellemző mindenkire, de nekem nem volt jó, mert nem fokozatosan csökkent, hanem egy órán belül lezuhant.
16. csehe (válaszként erre: 15. - 4b6a2525df)
2007. jún. 3. 16:47
Miért kell megnézetni? Remélem csökkenti a vérnyomást. A szülés óts kicsit fennhordom a nyomásom... :)
15. 4b6a2525df (válaszként erre: 12. - Csehe)
2007. jún. 3. 07:45
Azért, ha állandóan hordani fogod, (főként ha karkötőt veszel) nézesd meg a vérnyomásod.
14. csehe (válaszként erre: 13. - Win)
2007. jún. 2. 22:46
Köszi.
13. win (válaszként erre: 12. - Csehe)
2007. jún. 2. 07:47

Hát, ha esetleg nem is igaz minden, akkor is nagyon szép. Ha meg valóban hatásos, akkor különösen jó üzlet.


Itt meg is nézhetsz párat:

[link]

12. csehe
2007. jún. 1. 22:03
De jó, hogy ennyi mindent írtatok róla, asszem be kell szerezzek egyet. Köszi!
11. tinendo (válaszként erre: 10. - Tina68)
2007. jún. 1. 16:22
Ezt 1 zöld könyvből írtad ki? :D
10. tina68
2007. jún. 1. 13:51

Hematit

Fémes, feketés színű vas-oxid, nem öszzekeverendő a magnetittel, a mágneses vas-oxiddal. A HEMATIT-ot vérkőnek is hívják, mivel vas tartlma miatt a súrólódó vizet vörösre színezi.

GYÓGYHATÁSOK: általános erősítő, égési sérülések, gyulladások, kisagy, lép, máj, szemek, tüdő, vesék, vérkeringés, vérsejtek: fehér és vörös.

Lelki hatások: hisztéria, önzés.

2007. jún. 1. 13:50

Nekem van hematit nyakláncom, bár a csillagjegyem szerint nem illik hozzám.

De ezeket a köveket a gyógyító erejük miatt is meg lehet venni.

Én emiatt vettem meg még ott ahol doliztam, ugyanis ezekkel kereskedtem. :)

2007. jún. 1. 13:43

A hematitnak elsősorben a földelő-és védőhatása jelentős. Megteremti a test a szellem és a lélek harmóniáját.Erős benne a jangelem, egyensúlyba hozza a meridiánokat és helyreállítja a jin egyensúlyát is. Megszünteti a negativítást és megakadályozza, hogy negatív energiák lépjenek az aurába. Újrateremti a test nyugalmát és harmóniáját. Úgy tartják, hogy a hematit hasznos a jogi ügyekben.

Pszichológiailag: a hematit erős. Támogatja a bátortalan nőket, növeli az önérzetet és a túlélő képességet, fokozza az akaraterőt és a megbízhatóságot, magabiztosságot ad.

Mentálisan: a hematit javítja a figyelem összpontosítást és a lényeglátást. Erősíti az emlékezetet és az eredeti gondolatokat.

Fizikailag: a hematit szorosan kötődik a vérhez, Újjászervezi, erősíti és szabályozza a vérellátást. Kivonja a forróságot a testből.


Gyógyhatása: segít az olyan keringési problémákon, mint a Reynaud-kór, és a vér betegségein, pl. a vérszegénységen. Fokozza a vesék vértisztító hatékonyságát, regenerálja a szövetet. Serkenti a vas felszívódását és a vörösvérsejtek képződését. Elixírként lázcsillapításra használható.


Alkalmazása: a gerincoszlop két végén a gerincet gyógyíthatjuk vele.


Úgy tudom egyik állatövi jegyhez sem sorolják.

7. win (válaszként erre: 5. - Tinendo)
2007. jún. 1. 13:42

Ez jó!

:-DDDDD

6. win
2007. jún. 1. 13:41

Na, még ezt találtam:


A hematit igen sokrétű gyógyító tulajdonságokkal rendelkezik


Segít az olyan keringési problémákon, mint amilyen a Reynaud-kór. Ajánlott mindazoknak, akik tartós vagy átmeneti vashiányban szenvednek, vagy sok vért veszítenek, mert elõsegíti a vörösvértestek képzõdését, mint pl. erõs vérzések esetén, aranyérnél, menstruációs fájdalmaknál, műtétek után. Javítja a vér oxigén ellátását, tisztítja véredényeket, serkenti a vas felszívódását és a vörösvérsejtek képződését.


Kiválóan alkalmazható érelmeszesedés, arthrosis, visszerességnél és ínszalag rándulásoknál. Használatánál a vérömlenyek és a véralvadékok gyorsabban szívódnak fel, a sebek gyógyulási ideje lerövidül, ezért hatékonyan alkalmazható égési sérüléseknél. Fokozza a vesék vértisztító képességét, és regeneráló hatással van a májra s így megkönnyíti a szervezet és méregtelenítését. Csökkenti a boka duzzanatot és jótékony hatással van a nyirokrendszerre.


Erősíti a szemet, a tüdõt, tisztítja a bőrt, és az aurát. A hematit bokalánc igen hatásos a lábikragörcs ellen. A vállmellék csakráin keresztül alkalmazva, hatékonyan oldja a gerincfájdalmakat, az izomgörcsöket és a nyak merevségét. Tavaszi fáradtság esetén rendkívül hatásos a hematit, néhány napos viselése után már fizikailag érezzük jótékony hatását.

2007. jún. 1. 13:40

Kerestem még neked pár dolgot.

A hematitot sokan "vérkőként" ismerik.

Magas vastartalma pozitív hatással van a vérképre, még vérszegénység esetén is hatásosnak bizonyult. Általában jó segítség a vashiánnyal szemben.

Segítségével jobb és egészségesebb bőrszín érhető el.

A hematit alkalmazható érelmeszesedés, arthrosis, lábdagadás, lábikragörcsök,visszerek és ínszalagrándulás, hátproblémák esetében. Véd az érelmeszesedéstől, használatával a vérömlenyek és véralvadékok sokkal gyorsabban elmúlnak. Aranyér esetén is alkalmazhatjuk.

Ez a kő fokozza a test regenerációs képességét, tehát hasznos segítség lábadozáskor. Regeneráló hatással van a ájra, így megkönnyíti a szervezet méregtelenítését.

Elősegíti a sebek gyógyulását, még az égési sérülések is gyorsabban gyógyulnak a segítségével.

A rendszertelen menstruáción is javít.

A terhesség alatti fáradtság enyhítésére kiválóan alkalmas.

A hematit használatával javíthatunk életminőségünkön, fokozódik vitalitásunk.

4. csehe (válaszként erre: 2. - Win)
2007. jún. 1. 13:39
Hú ,akkor nekem kell ilyet beszreznem, én vízöntő és tigris vagyok...
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook