Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Valóban használnak a ránckrémek? Melyiket érdemes venni? (35 évesen) fórum

Valóban használnak a ránckrémek? Melyiket érdemes venni? (35 évesen) (beszélgetős fórum)


26. Dodi44
2016. dec. 18. 23:00
Sokkal jobban hasznal, ha a ferjed a masodik uveg sore utan kedezed meg...
25. globus
2016. dec. 18. 22:07
Pszichésen használ :)
24. simple (válaszként erre: 23. - Veronika27)
2012. ápr. 28. 10:39
Van egy ismerősöm, 33 éves nő. Életében nem volt még egy arclemosója sem, nemhogy arckréme vagy bármi más. Elmondta, ha télen már nagyon kiszárad a bőre, tesz egy kicsit a testápolójából oda is. Hozzáteszem, hogy a testápolója sem egy minőségi termék, kb. 200 forintos, képzelhetjük mi van benne. Fürdés után meg jól megdörgöli az arcát törölközővel.....
23. Veronika27 (válaszként erre: 22. - Simple)
2012. ápr. 27. 14:55

Pedig ömlik a női újságokból a helyes bőrápolás...


Sosem mernék testápolót az arcomra kenni, még akkor sem, ha nem lennék kozmetikus:)

22. simple (válaszként erre: 21. - Veronika27)
2012. ápr. 27. 14:32
Én is csak ámulok, mikor mondják hogy a testápolójukat használják arcra is..... Több ilyet ismerek, ami meglepő, mert nem csitrikről van szó, hanem meglett nőkről, akiknek fogalmuk sincs a bőrápolásról.
21. Veronika27 (válaszként erre: 19. - Szürkeanyu)
2012. ápr. 27. 13:53

Nem véletlen ajánlják testre...

Olyat nem szabad arcbőrre kenni!

2012. ápr. 27. 13:09
...Elnézést, a "Panasonic" a SANATOPIC akar lenni !!
2012. ápr. 27. 13:06

cherry30 2010-04-20 09:36

"árulnak egy SANATOPIC nevű pumpás fejjel ellátott krémet a gyógyszertárakban. 1000 Ft körüli áron van. Ez nem kifejezetten arckrém, mert a test egész felületén lehet használni, DE!!! és ezt a DE szócskát kihangsúlyoznám, én csak az arcomra használom minden reggel és este, mert nekem is nagyon érzékeny a bőröm és remekül bevált,"

Ehhez a hozzászóláshoz szeretnék fűzni figyelmeztetést:

Most, 2012.04.27.-e van, itt ülök a gép előtt, látni alig látok, annyira be van ödémásodva a szemem, és a környező bőr elviselhetetlenül viszket ! Ugyanis elfogyott a szokásos, patikában kevert arckrémem és bekentem a pumpás Panasoniccal !!!

Félreértés ne essék, valóban nagyon jó a Panasonic, de nem mindegy, hogy kinek és hová !!!

2011. dec. 31. 00:57
nem hinnem,egyel egeszsegesen,igyal sok vizet/ez fontos a sima borre/ es legy boldog igy semmilyen kremre nincs szukseged.
2010. ápr. 27. 09:43
Reklámozni nem szeretnék semmit, de priviben tudok segíteni. Én 42 vagyok és abszolút elégedett azzal, amit használok.
16. 35491a860f (válaszként erre: 11. - Zsuzso100)
2010. ápr. 22. 13:51
300 ml-s, tehát sokáig kitart. Vékonyan kell kenni, és főleg télen, vagy hideg, szeles időszakokban kifejezetten jóóóóóóóó! Mivel az én tapasztalatom a Sanatopic-kal kapcsolatban 100%-osan pozitív, és a gyermekbőrgyógyászunk is mindig ezt javasolja, így én szívből ajánlom mindenkinek.
15. 35491a860f (válaszként erre: 9. - Veronika27)
2010. ápr. 22. 13:48
Érdekes, mert nekem azóta szép az arcbőröm, mióta ezt használom. Bár hozzáteszem, nekem borzasztóan száraz bőröm van annyira, hogy ha semmivel vagy épp nem a megfelelő krémmel kenem, akkor mint nyáron napozás után úgy hámlik az arcbőröm. Lanolin ide, vagy oda, nekem csak ez használ az arcomra, én ezért nem is veszek semmilyen incifinci hidratáló krémet. Szívem szerint a Vichy-t venném még meg, de az egyelőre az én pénztárcámnak rohadt drága.
2010. ápr. 20. 18:59
Köszönöm szépen a segitségeteket! Valamit ki fogok próbálni, mert nagyon nem tetszik, amit a tükörben a szemeim körül látok. Visszahizni nem akarok :)), igy marad valami "csodaszer" és a hozzá fűzött remények.
2010. ápr. 20. 15:47
Én is fogytam 20 kilót és bizony az én arcomon is megjelentek a ráncok, igaz én már 48 éves vagyok. Viszont amíg nem fogytam le, nem volt ilyen ráncos az arcom. Én eddig a Loreál éjszakai és nappali ránctalanítóját használtam, nemrég áttértem a Nívea Q10-esre. Őszinte leszek. Egyik sem hozta a kívánt eredményt. Mindegyik javít az arcon valamennyit, de a ráncokat el már nem tünteti. Bár azt is hallottam, hogy fogyás után, a bőrnek több idő kell amíg visszahúzódik. Így még reménykedek hogy kicsit jobb lesz.
12. Veronika27 (válaszként erre: 11. - Zsuzso100)
2010. ápr. 20. 12:43
Nekem 300ml-s van és tavaly 1100Ft-ért vettem.
11. zsuzso100 (válaszként erre: 6. - 35491a860f)
2010. ápr. 20. 12:42
Ez a Sanatopic milyen kiszerelésű?
10. Veronika27 (válaszként erre: 8. - Simple)
2010. ápr. 20. 09:59
Csak halványítani.
9. Veronika27 (válaszként erre: 6. - 35491a860f)
2010. ápr. 20. 09:58
Nekem is van Sanatopicom, de ez lanolin tartalmú, arcra nem jó!
8. simple (válaszként erre: 1. - Angica0901)
2010. ápr. 20. 09:43
A ráncokat megelőzni lehet csak, meglévő ráncokat eltüntetni már nem.
7. lillka (válaszként erre: 1. - Angica0901)
2010. ápr. 20. 09:36
Szia!Én már nagyon sokféle kozmetikumot kipróbáltam,olcsóbbat is és baromi drágát de elmondhatom,hogy lényeges különbséget nem tapasztaltam.Ami egyszer kialakult/ránc/már eltüntetni nem lehet,max:minimálisan enyhíteni.Én is mint sok más nő bedőlök a reklámoknak és megveszem a legdrágább vagy legolcsóbb terméket ha éppen arról mondják,hogy csodaszer,aztán rendre kiderül,hogy felesleges pénzkidobás.Nem merném kiszámolni,hogy ezekre mennyit költöttem az évek során,mert biztos dobnék egy hátast.HA a ráncaimat nem is tüntette el/bár nem igazán vannak/de láthatóan javított az arcbőröm feszességén,azok a biokozmetikumok.Márkát nem akarok írni,ez nem a reklám helye de itt a neten is meglehet rendelni és állítom,hogy jobbak a világmárkák agyontartósított,szinezett stb.termékeinél.Mindenesetre kérd ki egy kozmetikus véleményét,a bőröd figyelembevételével biztos tud ajánlani valamit.
6. 35491a860f (válaszként erre: 5. - Angica0901)
2010. ápr. 20. 09:36

Szia! Az én bőröm is érzékeny. 1 évvel ezelőtt enyhe ekcéma is kijött a homlokomon és az orromon végig. Semmilyen speciális ekcémára kifejlesztett krém nem használt rá, csak a BIODERMA, ami 4000 Ft körül van egy dobozzal, de kb. 200 ml-s és nekem kb. fél évig kitartott. Tehát megéri.


A másik, árulnak egy SANATOPIC nevű pumpás fejjel ellátott krémet a gyógyszertárakban. 1000 Ft körüli áron van. Ez nem kifejezetten arckrém, mert a test egész felületén lehet használni, DE!!! és ezt a DE szócskát kihangsúlyoznám, én csak az arcomra használom minden reggel és este, mert nekem is nagyon érzékeny a bőröm és remekül bevált, mert azóta teljesen rendben van a bőröm és szerintem ráncosodás ellen is jó lehet, mert nekem nincsenek ráncaim. Ez a SANATOPIC krém vény nélkül kapható és kifejezetten érzékeny bőrűeknek lett kitalálva. Szívből ajánlom, mert egyéni tapasztalat alapján tényleg remekül bevált.


A lányomnak is érzékeny a bőre a hátán és a hasán végig, őt is a SANATOPICCAL kenem, és neki is bevált.

5. angica0901 (válaszként erre: 3. - Doresz88)
2010. ápr. 20. 09:30
Ez is hasznos volt, köszi! Én Niveában gondolkodtam vagy Vichyben. Ami még gond nálam, hogy elég érzékeny a bőröm.
4. angica0901 (válaszként erre: 2. - Veronika27)
2010. ápr. 20. 09:28
Szivesen fogadok mindent. Ráadásul most még van lehetőségem otthonról hozatni, ha esetleg itt nem kapható. Köszönöm.
3. doresz88 (válaszként erre: 1. - Angica0901)
2010. ápr. 20. 09:26

Én ugyan a fiatalabb kategóriába tartozom, de nekem a problémás bőrömre a vichy segített. Kicsit drágább, mint amiket a rossmannban meg tudsz venni, de legalább nem pénzkidobás. Meg amit még nagyon dícsértek nekem, az a clinique, (ez meg még drágább) de itt bemész az üzletbe, és kifejezetten a Te bőrödre való krémet adják. Szóval hozzálrtők az alkalmazottak...

Amúgy én is próbálgattam, a niveától zsíros lett a bőröm, garnier-semmi, loreal-semmi, még ami jó volt az az avonból az anew termékek.

2. Veronika27 (válaszként erre: 1. - Angica0901)
2010. ápr. 20. 09:24

Van a striákra is krém, ami halványítja, persze el nem tünteni.

Szemránckrémben, arckrémben hatékonyak a kollagénes, hialuronsavas termékek.

Priviben szívesen küldök linkeket!

2010. ápr. 20. 09:14
Háááát, sikeresen lefogytam. Viszont 72kg súllyal az arcom, és a bőröm is feszesebb volt. Fenék környékén a striáim láthatók (amikkel tudom, hogy nem igazán lehet mit kezdeni), de a szemkörnyéki ráncokat (amik nyilván ott voltak eddig is, csak nem tűnt fel ennyire, mint most) elvben lehet kezelni, hiszen a polcok tele vannak erre alkalmazható készitményekkel. Mivel eddig nem szorultam ilyenekre, szivesen olvasnám a tapasztalataitokat. Arckrémekre (35 felett), szemránckrémekre vonatkozólag.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook