Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Párom miért nem akar ebédet vinni a munkahelyére? fórum

Párom miért nem akar ebédet vinni a munkahelyére? (beszélgetős fórum)


1 2
2015. jún. 27. 03:07
sok pasi ezt cikinek tartja.......
2015. ápr. 18. 06:55
Én meleget eszem a munkahelyemen mert ott van lehetőség befizetni, a férjemnek pedig csomagolok szendvicseket mert ott nincs.
50. mmacus (válaszként erre: 1. - Ministry)
2015. ápr. 18. 06:23
Bár öt év alatt már gondolom közös megegyezőre jutottatok a témában, azért annyit hozzászólok, nem amolyan "férfi tulajdonság" ez, én sem hordok ebédet, pedig minden nap főzök másnapra. Régebben hordtam, de teljesen leszoktam róla, semmi kedvem dobozolni, melegítéssel vacakolni. Olyan jól esik kicsit kimenni ebédidőben!
49. ec7efbffe4 (válaszként erre: 47. - D41005143d)
2015. ápr. 18. 05:38
Akkor honnan van kajajegye?Ez hülyeség,amit írtál! Egyszerűen kényelmes a pasi.Elé teszik,meleg és még mosogatni sem kell.Az én férjem sem hajlandó főtt ételt vinni.Nem melegít és kész!:)
48. d41005143d (válaszként erre: 44. - Ministry)
2015. ápr. 18. 05:01
otthon latom meg az a baj,mint korabban is volt,hogy sajnos mindenki beleuti a masik dolgaban az orarat.nalunk tokre maskepp van es bevallom oszinten azota vagyok boldog hisz keptelenseg mindenki kedveben jarni!szomoru eset,s sajnalom ferjedet es teged hisz sokszor az emberek egy ilyen buta beszolassal megkeseritik a masik ember eletet.
2015. ápr. 18. 04:58
lehetek teljesen oszinte?nem akarlak bantam teged,de az az erzesem,hogy vagy nem munkaba megy/cask mondja,mar hallottam ilyenrol/,vagy vmi no a melohelyen visz neki be kajat.
46. 2ed619333f (válaszként erre: 44. - Ministry)
2010. ápr. 20. 13:42
Vagy ez is csak egy indok...de nem rosszmájúskodom. Figyi, ha belefér a keretbe hagyd, ha nem, akkor fel kell fognia érett felnőtt férfiként, hogy nincs abban semmi szégyen, ha nem úgy fut a szekér...és eléggé "jófejek" lehetnek a kollégák, ha ilyenen csámcsognának.
2010. ápr. 20. 13:39
Hat en nem szolok egy szot sem! Az en parom itthonrol viszi a kajajat, de maga is pakolja es csinalja is meg! Ez a leheto legjobb felallas! :D
2010. ápr. 20. 13:09

Na megoldódott a dolog.

Bevallotta, az zavarja, amíg nem éltünk együtt, anyukája minden nap szendvicseket pakolt neki. Majd összeköltöztünk, egy darabig hordta a kaját, aztán elkezdett kijárni. Állítólag akkor cikizték a munkatársai, hogy de fel vitte az Isten a dolgát, hogy a szendvicsek után menüzik.

És most attól fél, megint megszólják, hogy anyagilag szarul áll, mert otthonról hordja a kaját.

A fene se érti őket! :S

2010. ápr. 20. 13:06

ha nics probléma akkor csináltok:-)

Diétázzon oszt kész!

2010. ápr. 20. 12:58

Szerintem egyen ott ahol neki jól esik,nem kell ezen problémázni,és ráerősltetni amit nem akar.

Ez legyen a legnagyobb problémátok :)

2010. ápr. 20. 09:03

Szerintem az hülyeség, hogy amiatt van, mert akor nem tud a többiekkel menni kajálni. Miért ne tudna? Attól mert otthonról viszi a kaját? Attól miért kellene kimaradni bármiből is?... ezt tényleg nem értem.


Az meg, hogy a házasság nem arról szól, hog ymegmond neki hogy mit tegyen, ez így igaz, viszont ha házasság, akkor közös kassza...és igenis sajnos vannak olyanok akiknek át kell gondolni, hogy ebben a hónapban mire költhetünk, és mire nem.

Az hogy egy pasi nem tudja megérteni hogy nincs pénz ilyesmire, az a gond, és nem hiszem, hogy neki kellene ezen evszekednie. bár szerencsére az én párommegérti, és szivesen viszi az otthoni kaját ebédre. Nem marad ki semmiből, ebédidőben a többiekkel eszik... nem ciki náluk, neki meg főleg nem. örül, hogy gondoskodok róla.

40. Ministry (válaszként erre: 39. - 2ed619333f)
2010. ápr. 20. 09:01

Épp ez a fura!

Nálunk csak azt veszi meg, amire kérem, ezért nem is értem, miért olyan fontos neki kint ebédelni mindennap, amikor máskor mindig odafigyel, mire költünk.

39. 2ed619333f (válaszként erre: 38. - Rencsi975)
2010. ápr. 20. 08:58
ez jó, nálunk is igy van:)))
38. rencsi975 (válaszként erre: 36. - 2ed619333f)
2010. ápr. 20. 08:47

Ezt én is megcsinálnám:)

Én viszont sóher vagyok,nem szívesen költök luxusra.De,hogy azért az is legyen,hetente 1x elküldöm a boltba,és mindig számíthatok rá!:)Tuti,hogy rengeteg drága nasival,drága felvágottal,üdítővel,a gyerekeknek játékkal tér haza!:)

37. FormáSan (válaszként erre: 34. - Puritan)
2010. ápr. 20. 08:47
pontosan, nem szabad ez veszekedés témája legyen! Nem éri meg!
36. 2ed619333f (válaszként erre: 32. - Rencsi975)
2010. ápr. 20. 08:43
Hát ja.:) Én szerintem ha nem tudnám vele ezt megértetni, akkor kockáztatnék egy hónapot, hogy oldja meg ő a havi pénzbeosztást. Na de úgy, hogy összeirnám neki azokat amiket minden hónapban meg kell venni, plusz még a váratlan kiadások. Aztán nézzük mennyi marad hó végén:) Tuti zűrös hónap lenne, de sztem megérné.:)
2010. ápr. 20. 08:43
Nálunk egyáltalán nem esznek bent a fiúk. Ne csodálkozz ezen, legalább addig a haverjaival van. Amúgy a munkahelyen általában dolgozni kell...Ha meg munka után veled van, ill. otthon, akkor mi a baj? Legalább jól bevacsorázik a Tiedből.
34. puritan (válaszként erre: 1. - Ministry)
2010. ápr. 20. 08:41

az jutott még eszembe, hogy a házasság nem azt jelenti, hogy megmondjuk a másiknak, mit hogyan kellene csinálnia


nem akar ebédet vinni s kész


nem kell ezt firtatni, felnőtt ember, így döntött, nem ő tehet róla, hogy te ingyen kapod az ebédet és ő nem, bocsánat érte, de kicsit erőszakosnak tűnik, ez a minden magyarázat elhárítása, a férfiak egyszerűen szeretik a szabadságot, az is lehet, hogy egyszerűen csak azért nem akarja, mert te annyira erőszakosan akarod

33. 2ed619333f (válaszként erre: 25. - E1641dee25)
2010. ápr. 20. 08:39
Ugye?:) olyan édes..annyit tudom cukkolni vele:D
32. rencsi975 (válaszként erre: 31. - 2ed619333f)
2010. ápr. 20. 08:38
Hát ez az,hogy mondja azt,hogy spórolásból Drágám nem barátkoznál inkább azokkal akik ételhordósok?
31. 2ed619333f (válaszként erre: 12. - Rencsi975)
2010. ápr. 20. 08:35
De irta a nyitóüziben, hogy a férje beismerte, hogy más is hordja az ebédet...Hát akkor meg ha a vitt ebédet eszi is a munkatársakkal kapcsolódik ki ebédidő alatt..azokkal akik viszik a kaját. Bár lehet őket nem kedveli annyira..
30. cb82b220ce (válaszként erre: 22. - Nikletty)
2010. ápr. 20. 08:32
Ez teljesen lehetetlen,hogy a fenébe vásároltok be 12ből egész hónapra?Kaját meg mindent amit csak kell?Én hetente ott hagyok a boltba 12-őt és abba csak kaja van,főzni való,esetleg mosópor vagy bármi más ilyesmi.12ezerből semmit sem lehet vásárolni,főleg nem egy hónapra.És nem veszünk baromságokat,mindig csak azt ami kell.Ha 1-2 joghurt luxusnak számít akkor egye fene...De azt is hozzáteszem hogy minekt semmilyen ismerős,sem családtag nem segít ki soha ilyen meg olyannal.
29. Ministry (válaszként erre: 22. - Nikletty)
2010. ápr. 20. 08:32

Igen, nekem is ez a gondom!

16 napot eszik kint egy hónapban általában, és majdnem 18 000-et költ el rá.

28. noedi
2010. ápr. 20. 08:30

Szia, szerintem is a kikapcsolódás és közösségi élmény miatt nem akarnak ételt bevinni a pasik. Nekem is nehéz volt elfogadni, de az én férjem is így van ezzel. Csapatostul kijárnak inkább kajálni, vagy közösen rendelnek valamit, és együtt eszik meg a céges konyhában. Közben pletykálnak, és sok munkát is érintő dolgot ilyenkor tudnak legjobban kibeszélni.

Engem amúgy úgy győzött meg a férjem, hogy a legtöbb étel nem jó felmelegítve, csak frissen, ezért sem akar vinni hazulról.

És ebben igazat kellett, hogy adjak neki...

27. Ministry (válaszként erre: 18. - Nikletty)
2010. ápr. 20. 08:30
Nem egyedül marad bent, mert a társaság másik fele hordja az ebédet, és a konyhában is jó kis társaság össze szokott gyűlni.
2010. ápr. 20. 08:28
érdekesek ezek a férfiak,nálunk azt tartja cikinek,ha neki a boltit kell véletlenül elővennie.Szerintem semmi baja a föztöddel,valószínű ez a szokás a munkahelyén.Már biztosan kialakult egy jó kis társaság és velük szeretne tartani.
25. e1641dee25 (válaszként erre: 24. - 2ed619333f)
2010. ápr. 20. 08:28
Ez nagyon ari... :)
2010. ápr. 20. 08:27
Mikor megismertem a páromat, ő is vette a kaját. Pedig még az utalványt sem tudta ott beváltani, ahová enni jártak. Alsó hangon napi 1500-2000 ft volt. Engem ez elejétől fogva idegesitett, de csak hébehóba sikerült rávenni, hogy vigye azt, amit én csomagolok. Aztán eljött a névnapja. Ezt ők úgy tartják meg bent, hogy visznek sütit, aki tud házi sütit, meg üditőt. Na én nekiálltam, és a kétféle süti mellé kaját is főztem. Oda voltak érte. Azóta visz mindennap, még akkor is, ha csak szendvicset csomagolok...:) Ha meg főtt ételt, gyakran előfordul, hogy a többiek belekóstolnak, és este úgy jön haza, hogy irjam már le hogy csinálom, mert xy meg akarja csináltatni a feleségével.:))
2010. ápr. 20. 08:26

Gondolom,ha ennyire számít a kajajegy a családi kasszában akkor bizonyára kevés pénzetek juthat "luxusdolgokra".Fogd fel úgy,hogy a férjed azt gondolja,hogy ha már annyi mindenről lemondunk,ennyit "luxust" megengedhet magának.Mármint,hogy a kajajegyét a saját étkezésére fordítja.

Egyébként én örültem neki amikor nem nekem kellet találgatni,hogy mi az ami olcsó,változatos,gyorsan elkészül stb..

Valamit valamiért.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook