Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Akik pocaklakóval repültek! Mennyire jó vagy veszélyes ilyenkor repülőre ülni? fórum

Akik pocaklakóval repültek! Mennyire jó vagy veszélyes ilyenkor repülőre ülni? (tudásbázis kérdés)


13. Hanna1001 (válaszként erre: 2. - MoncsiMama)
2010. ápr. 27. 16:52

Sajnos akkor már nem sok légitársaság enged repülni. Talán valami fapadosnál olvastam, hogy igen,de nagyon komoly kritériumai voltak. Bár ebben nem vagyok biztos. Malév szabály: Betöltött 28. héttől hat napnál nem régebbi orvosi igazolás szükséges, magyar és angol nyelven, ami tartalmazza, hogy nem áll fenn koraszülés veszélye.Ha a 36. heted betöltötted, akkor sajnos már nem repülhetsz.

Üdv

12. MoncsiMama (válaszként erre: 11. - Fatima2009)
2010. ápr. 26. 03:31
igen ,én is ettől félek,hogy beindul...elég sok mindent összeolvastam erről:(
2010. ápr. 25. 16:52

Szia!


Nekem a sógornőm a nyolcadik hónapban repült Angliából Egyiptomba. Nekem is muszáj lesz - én is a nyolcadik hónapban szeretnék, de ez tényleg légitársaság függő. Én EgyptAirrel megyek Kairóból haza, ők engedik még a nyolcadik hónapban, de orvosi igazolás is kell hozzá, hogy minden rendben van a terhességgel és repülhetsz. Kérdezz rá a légitársaságnál, amelyikkel menni szeretnél! De most jól rámijesztettetek ezzel a szülés beindulással :-( pedig muszáj lesz hazamenni, előbb pedig nem tudok....

2010. ápr. 21. 09:48
Illetve nem maga a repülés megterhelő,hanem a le és felszállás közbeni nyomáskülönbség.
2010. ápr. 21. 09:47
Én kicsi terhesen repültem,nem okozott gondot,de a vége felé a terhességnek már nem tenném.Megterhelő a repülés még normál esetben is.
2010. ápr. 21. 09:23
Check-in es voltam. 30. héttől csak orvosi igazolással lehet repülni, de nagyon nem ajánlatos, mert tényleg be tudja indítani a szülést.
7. MoncsiMama (válaszként erre: 6. - Tavaszilány)
2010. ápr. 20. 15:50

köszönöm a válaszokat.

Egyre több mindenkitől hallom ezt az infót...valószinű vagy hamarabb,vagy majd csak szülés után lesz a repülés:)

6. tavaszilány (válaszként erre: 2. - MoncsiMama)
2010. ápr. 20. 06:36
Akkor már nem biztos, hogy repülhetsz!Légitársaságtól függ, őket kérdezd meg... Van, ahol orvosi engedéllyel lehet..
5. andi6020 (válaszként erre: 2. - MoncsiMama)
2010. ápr. 20. 05:56
6. hónapban már repültem, de úgy tudom a legtöbb légitársaság 8-9 hónapos terheseket már nem szállít!!
2010. ápr. 20. 03:31
oh...az nem lenne jó:) de azért köszi:)
3. Nicolette 1 (válaszként erre: 2. - MoncsiMama)
2010. ápr. 20. 03:02

Szia!


En ugy tudom, hogy akkor mar nem engednek repulni, csak a 6. honap vegeig.

Ha jol emlekszem persze:)

2010. ápr. 20. 01:44

Sziasztok,


érdekelne,hogy mennyire jó repülőre ülni,ha pocaklakónk van?!


Az utolsó időre gondolnék...nyolcadik hónap vége ,kilencedik eleje:)


Aki tud,az légyszi irjon!

2010. ápr. 20. 01:43
Akik pocaklakóval repültek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook