Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » éjszakára innivaló fórum

éjszakára innivaló (beszélgetős fórum)


2010. ápr. 22. 23:24
mi már csak víz. Egy időben tea volt, de megivott több mint fél litert éjszakánként, és rendszeresen tiszta pisi volt a ruhája. A vízből már nem kell annyi, de aért így is felkel inni, és szorongatja az üveget, azzal alszik.
21. rasza
2010. ápr. 21. 09:05
Az én 2.5 éves lányom is iszik éjszaka .vizet.Az ágya mellé van készítve.Cumisüvegbe hogy ne igya le magát este.kiszolgálja vele saját magát .nekem nem gond.Én is van hogy szomjas vagyok este.Flakonba van mellém készítve.Arra emlékszem hogy tini koromban voltam nagyon szomjas.volt hogy éjszakánként 1.5 litert is megittam.
2010. ápr. 20. 21:55
domikam negy eves kb ket eves koraig egesz ejjel pityizalt odavolt keszitv cumisuveg hipp gyumilevel jol felhigitva aztan elvettuk tole uveget. most meg a sportkupakbol issza este kakao es reggel hat korul aztan visszaalszik mondanom sem kell h fogai nem szepek sot! de egyaltalan alig eszik vekoby nem akarom elvenni tole kakaot mert persze poharb nem kellene neki, fogai meg romlanak. picim het hos o nem iszik ejjel csak ha beteg
2010. ápr. 20. 13:28
Timim lassan 3 éves, de még mindig felkel egyszer kakaót inni. Amúgy víz van bekészítve, de nem igazán csípi.
18. Jk (válaszként erre: 16. - Tamianyu)
2010. ápr. 20. 00:13
terhesen minden éjszaka felébredtem inni. már odakészítettem a vizet magamnak. most mégse kelek már. nem szoktam rá.
17. ebba518fdb (válaszként erre: 16. - Tamianyu)
2010. ápr. 19. 23:14
de tény, hogy az az ideális, ha inkább alszanak éjjel.. :-)
16. Tamianyu (válaszként erre: 15. - Ebba518fdb)
2010. ápr. 19. 22:59

Én is magamból indultam ki:)))

Voltak olyan időszakaim,amikor baromi szomjas voltam éjjelente,de leszoktam róla.Persze azért nem mindegy milyen meleg van a szobában,20-22 fok,vagy 30 körül.

15. ebba518fdb (válaszként erre: 14. - Tamianyu)
2010. ápr. 19. 22:55
van igazság abban amit mondasz, de ha magamból indulok ki néha velem is előfordul, hogy felébredek éjjel arra, hogy baromi szomjas vagyok.. ilyenkor nem is tudnék visszaaludni ha nem innék.. miért ne lehetnének így a picurok is.. de ha isznak is mindenképpen csak vizet.. :-)
14. Tamianyu (válaszként erre: 13. - C95c921ae7)
2010. ápr. 19. 22:51
Az a baj,hogy az ivásra rászokik a kicsi,és felébred rendszeresen inni.Ez csak szokás kérdése.Mert igazából szerintem éjjel nincsen szükség sem ivásra sem evésre,csak pihetető alvásra.Vannak gyerekek,akik még 2-3 évesen is felkelnek éjszaka inni.Pedig ez csak rossz szokás nem más.Ha én felkelek éjjel 2-kor inni,majd holnap is és azután is,akkor automatikusan fel is fogok ébredni minden éjszaka arra,hogy szomjas vagyok.Pedig nem,csak felvettem egy rossz szokást,ami ráadásul felborítja az éjszakai nyugalmamat pihenésemet.Így van ez a gyerekeknél is.Le lehet erről szoktatni,kit könnyebben kit nehezebben,de az Ő érdekük is az,hogy egész éjszaka aludni tudjanak.Legalábbis szerintem így van,nekünk nagyon jó,hogy nem kell a gyerekekhez szaladgálni éjjel,nekik pedig az a jó,hogy ki tudják pihenni aludni magukat rendesen.
13. c95c921ae7 (válaszként erre: 11. - Tamianyu)
2010. ápr. 19. 22:43
Egyet értek. Nem kell semmit inni éjjel. Éjjel aludni kell, én sem iszom éjszaka.
12. Jk (válaszként erre: 9. - 367d5fde7b)
2010. ápr. 19. 22:38

napközben nálunk is víz van illetve mostanában ice tea mert én azt iszom és az kell neki is. :( csak eddig mindig megkapta a kis tejcsiét éjszaka. nálunk nem kell altatni. fürcsi, kis hancur, mese, tejcsi és alvás. van hogy utánunkszól hogy elfelejtettük bezárni az ajtót.:)

ma vizet kapott csak elaludni. picit olyan fura érzés mint mikor először nem kapott anyatejet éjszakára:)

2010. ápr. 19. 22:37

Én semmit nem adok éjszaka sem enni sem inni.

Mármint normál esetben,ha nem betegek.

Szerencsére mindhárom átaludta az éjszakákat 2-3 hós kora körül,ha pedig valami miatt felébredtek felébrednek,sosem adtam enni-inni,max cumit.

10. anyany
2010. ápr. 19. 22:35

vizet, csak vizet. most hogy beteg, teát, de ha meggyógyul ismét vizet.

egyébként már majdnem 2éves a lányom, mondja, hogy mit kér.

most lehet növekedési ugrásban, mert elég volt neki a víz, amúgy most tejcsit kér.

2010. ápr. 19. 22:32
az én lányom vizet kap éjszakára. sőt, napközben is. nem tudom miért, de nem is tart igényt az üdítőkre. a rostosokat is mindog hígitottam neki. most 2éves és minidg ő mondja, hogy vizet kér inni.
2010. ápr. 19. 22:29
szia mia a nagylányunknak tejet adtunk és el is romlotta ka fogai a kicsik már nem kapnak és kaptak semmit és nem is volt semi gond nem is szomjaztak meg csak reggeléig alvás
2010. ápr. 19. 22:29

Üdítea:-))


Rostos vagy tea:-) Kiszolgálja magát a cumisüditeából:-)(Avent varázspohár)

6. Jk
2010. ápr. 19. 22:29
én a babatejjel szoktattam le az anyatejről mikor jött a kistestvér. az éjszakai babatej megmaradt és velemaradt eddig éjszakára. úgy alszik el hogy lassan megiszogatja. viszont azt olvastam hogy ez nem jó a fogainak. ...
2010. ápr. 19. 22:28
Vizet szoktam adni.
4. Jk
2010. ápr. 19. 22:27
vau. de gyorsan válaszoltatok.
3. Pné Veronika (válaszként erre: 1. - Jk)
2010. ápr. 19. 22:26

Vizet, de csak akkor, ha nagyon meleg van.

Éjjel nem jó, ha iszogat, az a jó, ha alszik.

2. ebba518fdb (válaszként erre: 1. - Jk)
2010. ápr. 19. 22:26

Szia!


kizárólag vizet isznak éjjel.. :-)

1. Jk
2010. ápr. 19. 22:25
ti adtok valamit inni éjszakára a gyereknek, tej, víz, tea?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook