Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogy állsz a titkos naplóírással? fórum

Hogy állsz a titkos naplóírással? (beszélgetős fórum)


27. n.diamond (válaszként erre: 24. - K.né)
2013. ápr. 4. 19:19
Ha nem adsz hozzáférési jogot senkinek, akkor miért a neten írod. Saját gépeden is levédhetsz egszy mappát a naplódnak.
2012. jan. 12. 06:09

Ha titkos napló titkos, akkor csak én olvashatom.

De akkor miért írom nyilvánosan, ha titkos?

Azért, hogy mások azt gondolják, fontosabb ember vagyok, mint akinek gondolnak mert van valami titkom?

Vagy beengedek pár "szerencsés bizalmast" aki kiváltságos helyzetében elolvashatja, hogy ma éppen kivel, hányszor és mit és mennyiért...


Ez paradoxon - bár nekem az is különös, amikor valaki helyszíni közvetítést tart táplálkozási, életvezetési és egyéb szokásaival és napi rutinjával kapcsolatban.


Asszem a társas magányban élők űzik az utóbbit, a magányos magányban élők és a reménykedők, vagy labilis idegzetűek az előbbit.

25. Dani19
2011. okt. 26. 12:16
Én nem feltétlen a saját életemről írok a naplóimban, inkább amilyen bölcsességek eszembe jutnak, azokat öntöm mondatokba.:)
24. K.né
2010. ápr. 20. 20:47
Nekem volt eddig egy naplóm, ami babanaplónak indult, aztán mindenfélés-napló lett belőle, de persze rendszeresen beszámolok mindenről, ami a kisfiammal kapcsolatos. Ezt szándékomban áll ugyanígy folytatni, de belekezdtem egy titkos naplóba is. Nem áll szándékomban hozzáférést adni senkinek, mert ez attól titkos, hogy magamnak írom. Csak egyszerűen szükségem van arra, hogy valahol rendszerezhessem a nem éppen publikus gondolataimat is. Tehát nekem tetszik ez az újítás. :-)
2010. ápr. 20. 08:54

Ez majd lassan olyan lesz mint aki el akar menni vmi ismert emberhez dolgozni de előtte leinformálják,h milyen ember!!!!


Itt is az lesz!

22. 5e48d37001 (válaszként erre: 13. - C42aaaac41)
2010. ápr. 20. 06:38
Ez így van.Ha valaki nagyon kutakodni akar a titkós naplót is elolvassa.Pl: keyloger program,vagy jelszótörő.A net nem titkos hely.
2010. ápr. 19. 22:32

nincsenek titkaim....naplómban minden őszintén benne van...öröm,bánat,mocskos mindennapok.


nem kezdek ilyen naplót

2010. ápr. 19. 21:57
Egyszerű a dolog: az interneten írt naplóm nyilvános, az otthon írt naplómat pedig csak halálom után olvashatják el...
19. badonyimariaeva (válaszként erre: 14. - 2934fa17dd)
2010. ápr. 19. 21:02
Szerintem is!
2010. ápr. 19. 20:56
Nekem eddig nem volt naplóm, most kezdtem egy titkosat, mert nekem is vannak titkolni valóim, vagyis olyan dolgok az életemben, amit nem szeretném, ha a közvetlen környezetem megtudna. Így leírom magamnak, meg annak, aki esetleg kíváncsi rá, és be szeretne lépni, de nincs a közvetlen közelembe:)
2010. ápr. 19. 20:56
eddig irtam naplót, mától titkos naplót írok. Nincs titkolnivalóm, de nem kell, hogy mindenki olvasson. 90ember kedvence voltam talán 20emberről tudtam, hogy olvas, annak adok hozzáférési kódot akit régebb óta ismerek,vagy pedig ha nem ismerem és úgy kér akkor előbb megnézem ki is az aki kér, aztán döntök,hogy kap vagy sem....
2010. ápr. 19. 20:25
Én belekezdtem egy titkos naplóba.Az itteni barátokat várom,hogy olvassák,nem kell hogy más is akarja.Nincsenek titkaim,de nem akarom hogy ismerősök csámcsogjanak a bejegyzéseimen,ahogy ez már egyszer megtörtént.
15. Erácska79 (válaszként erre: 9. - Egypt)
2010. ápr. 19. 19:51

szia

én is így jártam.. nagyon megégettem magam vele..azért nem is írok már kb 1 éve semmiféle naplót.. a párom exe addig-addig kutatott, amíg meg nem találta a naplómat, aztán mindenfelé felhasználta.. még rendőrséggel is fenyegetett, bár szerintem semmi olyan nem volt benne, ami alapján bármit is tehetett volna.. de mégis az az érzés, hogy pont egy olyan ember olvassa, akinek baromira nem szántam.. akkor még csak magamnak írtam, nem is gondoltam volna, hogy bárki olvashatja.. aztán jött a nagy arcul csapás..ha írok is még egyszer naplót, azt teljesen olyan névvel teszem majd, amit senki nem talál meg tutira.. és persze élni fogok eme titkos lehetőséggel.. csak amíg nem tudom, hogy egyáltalán hogyan-miképp találtak meg, addig nem merek.(akkoriban ugyanis nem volt felismerhető a felhasználói nevem)

2010. ápr. 19. 19:46
Sehogy! Baromság!!!
2010. ápr. 19. 19:45
egyébként meg a mi fent van a neten,az már nem titkos....
12. egypt (válaszként erre: 11. - Ancsika72)
2010. ápr. 19. 19:13
Sokakat jobban ismerek, mint a "hús-vér" ismerőseimet. Bizonyos szempontból sokkal jobban meg lehet itt ismerni az embereket, mint "élőben". Nekem sok barátom van itt.
11. ancsika72 (válaszként erre: 9. - Egypt)
2010. ápr. 19. 18:36

De végül is azt is vadidegen emberek olvassák legtöbb esetben.

Hiszen legfeljebb csak innen virtuálisan ismerik egymást.

Persze tisztelet a kivételnek!

10. 5e48d37001 (válaszként erre: 1. - Andy332488)
2010. ápr. 19. 18:35

Szia!

A titkos napló,az titkos.Nem olvashatja senki rajtam kívűl,ha írnék is ilyet senkinek nem adnák jogosultságot az olvasáshoz.

Én szeretem a naplómat,amiket írok azokat mások is olvashatják,a titkos gondolataimat meg megtartom saját magamnak a net nem éppen egy titkos hely nekik.

9. egypt (válaszként erre: 8. - Ancsika72)
2010. ápr. 19. 18:34

Én nem engedek be senkit.

De az is érthető teljesen, ha valaki az ismerőseinek ad hozzáférési jogot, viszont azt nem szeretné, ha bárki beleolvashatna. Volt már ebből több balhé is, pl. mikor kedves családtagok rábukkantak valaki naplójára, és olvasni kezdték.

2010. ápr. 19. 18:26

Az miért titkos napló ha beengedek mást is???

Már pediglen itt beengednek.

2010. ápr. 19. 18:26

Az eddigi naplóim nem titkosak, akárki olvashatta, nyilván úgy is írtam, hogy csak olyan kerüljön bele, amit bárki láthat.

Most viszont van valami az életemben, amiről egyelőre nem szeretnék beszélni. Kezdtem is egy naplót, eddig a google-fiókomba írogattam a piszkozatok mappába, ezért nagyon örültem, hogy itt lett egy ilyen lehetőség, és ide is írhatom, mert ez sokkal egyszerűbb.

2010. ápr. 19. 18:24
nem írok titkos naplót..minek?
2010. ápr. 19. 18:23
Nekem vannak titkolni való dolgaim, ezért kezdtem egy titkos naplót, a másikat meghagyom, azt is folytatom.
2010. ápr. 19. 18:23
Nekem van ilyen is és olyan is.A nem titkosban a gyerekeimről írok,a titkosban pedig magamról és minden olyan dologról,amit eddig elnyomtam magamban.Azért jó,hogy titkos,mert nem kerül illetéktelenek kezébe.Ki olvashatja?Tuti nem olyan aki tegnap regizett és kép sincs róla...értitek?
2010. ápr. 19. 18:23
Nekem sincsenek, maradok a hagyományosnál.
2010. ápr. 19. 18:19
nincsenek titkolni való dolgaim.:)
2010. ápr. 19. 18:18

Ha van már naplód, kezdesz egy titkosnaplót is írni? És akkor a régit törlöd, meghagyod emlékbe, vagy folytatod ugyanúgy azt is?

Ha eddig még nem volt naplód, akkor most kezdesz írni egy titkosat?

A titkos naplód személyesebb, kötetlenebb lesz, mint a másik volt?

Mi alapján választod majd ki, hogy kinek adj jogosultságot, hogy olvassa a naplódat?


Nekem van egy naplóm, gondolkodom, hogy kezdjek-e egy titkosat írni, még nem döntöttem el. :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook