Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nagyér transzpozició! Tartósan beteg? fórum

Nagyér transzpozició! Tartósan beteg? (beszélgetős fórum)


5. kalászné (válaszként erre: 3. - 20a107e4c9)
2010. aug. 11. 09:35
Sajnos igazad lett,túl vagyunk a felülvizsgálaton,név nélkül Szolnokon egy doktornő egy tollvonással elvette a felemelt családit amibe nem nyugottam bele,így LEVÉLBEN felkültem a papírt Pestre az OKI-ban ott egy héten belül 2 ÉVRE!!!kitöltötték a papírt!!Egyidejüleg elkültem Szegedre is azóta is vároma papírt ennyit az orvosokról.És ismét kikötök annál a véleményemnél,hogy a Pesti Országos Kardiológiai Intézett messzemenőleg a legprofibb hely bennük soka nem csalódtam mint ORVOSILAG MINT EMBERILEG!!
2010. ápr. 20. 09:34

Erre keress rá az interneten: 5/2003. (II.19.) ESZCSM.

Ebben megtalálod, hogy mely betegségek jogosítanak a magasabb összegű családi pótlékra. Egyébként ha jogosultak vagytok rá, attól még nem biztos hogy 10 éves koráig megadják.

2010. ápr. 19. 18:18
Szerintem is annak minősül,de sok minden függ az orvostól!
2. Mamika50 (válaszként erre: 1. - Kalászné)
2010. ápr. 19. 18:10
A kezelő orvosától megtudod , Ő állítja ki a tartósan beteg papírt .De véleményem szerint, tartósan betegnek minősül .
2010. ápr. 19. 18:04
Kisebbik fiam veleszületett rendellenességgel született a nagyerek felcserélődtek 7 napos korában műtötték az OKI-ban.Azóta is ellenőrzésre járunk hol Pestre,hol Szegedre.Gyógyszert már nem szed.Kérdésem:akkor most ő tartósan beteg?Itthon maradhatok vele 10éves koráig?Olyan szülőket keresek akinek gyermeke ilyen betegségben szenved.Várom válaszotokat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook