Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Editions Atlas, Mester Kiadótól rendel valaki? fórum

Editions Atlas, Mester Kiadótól rendel valaki? (tudásbázis kérdés)

2015. febr. 10. 14:53

A cégek megveszik más cégtől az előfizető adatait, akkor is, ha azok elvileg titkosak. Pl.: újságok előfizetői stb stb stb


Bár én az Atlastól rendeltem 311-es buszt, de az első szám után tudatosan lemondtam a többit.

2014. júl. 18. 21:15
És nem ért ilyen hidegzuhany a ester kiadótól?
2014. júl. 18. 18:52
Én rendeltem már többször, mind a kettőtől.
2014. júl. 18. 16:19
Tudna.-e valaki segiteni anno 1 éve rendeltem egy csomagot amit ki is fizetem,utána nem jött semmi ma felhivtak egy ügyvédi irodából,hogy 13000ft tartozok a Mester kiadónak és behajtják.Most irtam nekik emailt amire nem válaszoltak eddig valaki járt már igy?
2011. márc. 18. 14:48
Egyébként megkérdeztem a hölgytől,mégis honnan a számom,hebegett-habogott.Nyilván megvette a cég a t.számokat.
2011. márc. 18. 13:05

Én is a Kalandos erdőt rendeltem meg, de szerintem nagyon drága. ezért az árért nagyon sok szép könyvet vehettem volna a gyerekeknek. Többet biztosan nem rendelek.

Az még a hab a tortán, hogy maguktól küldtek egyszerre három részt és meg sem kérdeztek, hogy ki tudom-e fizetni egyszerre.

2011. márc. 18. 12:13
Sziasztok!Nekem is telefonon ajánlották a Kalandos erdőt.Az első csomag oké,na de utána elég drágácska a következő.Igényes,szép,nagyon hasznos,de nekünk sok volt így...és az elsőben elég sok kártyát küldtek,aztán utána meg elég keveset.Én kétszer is telefonáltam nekik(bár a legelején azt mondta a hölgy,elég egy mailt küldeni,ha nem kérjük-nem lehetett!),h.függesszük fel.Az elsőre nem is reagáltak,a másodikra igen,de még kiküldtek gyorsan vagy 2 csomagot.
2011. márc. 18. 11:53

kalandos erdő kártyákat felfüggesztettem, csak akkor küldik, ha kérem a következő adagot :)

kb.félévente egy nagycsomagot kérek...

2011. márc. 18. 11:51

nekem a fantázia és forma kiadvány teljes van meg...

és a kalandos erdő...

piszok drága volt mindkettő mire a végére értem, de megérte mindkettő haszonnal forgatjuk...

2011. márc. 18. 10:13
Eladnám a SÜSSÜNK ÖRÖMMEL kártyáimat.
12. rencsilany (válaszként erre: 11. - Zsú1965)
2010. nov. 10. 13:59

Te jó ég!Én nem is Pesten élek,az mennyi macera...

Ó,ha tudtam volna mibe keveredek:(


Engem is az háborít fel,hogy a postás(vagy ki) bedobja.Más csomagokat futárszolgálat hoz ki,a napokban küldtem egyet vissza,nem vettem át.

Az Atlasnál ilyen nincs.Be van dobva és kész.

2010. nov. 9. 15:54
3 éve rendeltünk tőlük valamit, aztán lemondtuk. Alig tudtunk tőlük megszabadulni, nagyon nem voltak korrekt az eljárás, hogy pl. postán nem lehetett visszaküldeni, csak személyesen visszavinni, és ott pedig nem akarta senki átvenni, vsak fenyegetőzésre.
2010. nov. 9. 15:08

Én is ebbe a csapdába estem.felhívtak telefonon,elmondták,hogy a kalandos erdő c. sorozatot rendelhetném meg.Elég jónak tűnt,megrendeltük.Most mikor lemondtam,újra és újra küldték.És mikor felhívom őket,nehezen kapcsolnak a vonalak,nem tudnak semmit,csak visszahívásokat ígérnek.


Ilcsi!Nálatok mi lett a vége?Leálltak?

2010. máj. 6. 15:06

Nekem is a Süssünk örömmel,Kertészkedés télen-nyáron,Csodálatos állatvilág van a Mestertől.Korrektek a lemondásnál,azonnal leállítják a küldést.

Az Edition-tól az unokámnak rendeltem én is a tanyáról szóló kiadványt,de a lemondás után is küldték.

2010. máj. 6. 14:48
Nekem a Főzzünk könnyedén és a Speak English jöna mestertől. A Főzzünk könnyedént általában úgy szoktam, hogy kb.5hónapig kérem, utána 3hónapra szüneteltetem. Elég jók vannak benne, pl.a családom kedvenc túrókrémje is ebből van.
7. sztolyka (válaszként erre: 6. - Era001)
2010. ápr. 20. 16:30

a süssünk örömmel szerinted mennyi kártyából áll?

nekem már a 3. gyüjtőt küldték.

szoktál belőle főzőcskézni?

2010. ápr. 19. 22:09
Én a Mestertől a főzzünk könnyedén-t és a süssünk örömmel kiadványukat gyűjtöm. Szerintem nagyon jók és nem is vészesen drágák. Havonta 1190 ft- ot fizetek. Ellenben az Edition atlassal ahonnan gyerekeknek szóló kártyákat gyűjtöttem (az első csomag 990 ft volt), a második csomagért már 2990 ft-ot kértek el. Tovább nem is gyűjtöttem. És nekem különben is a receptek a gyengéim:)
5. sztolyka (válaszként erre: 4. - Mamazon)
2010. ápr. 19. 16:40

én is leállok a gyüjtéssel,mert elég sokba kerül.

nekem a gyermekenciklopédia jár az editions-tól,a mester-től a süssünk örömmel.

4. Mamazon (válaszként erre: 2. - Sztolyka)
2010. ápr. 19. 10:01

Igen. A Mestertől kettőt is. A zeneszerzés klasszikusait és a Speek Englisht.

Nagyon jó minőségűek és mindenben korrektek. Csak sajnos drágák.

A Speek Englisht már készülök lemondani. Ha érdekel valakit összejött két évnyi anyagom, hibátlan minőségben vannak, akár tovább is lehet gyűjteni, nem kell előlről kezdeni. Eladó!


A zeneszerzés klasszikusaitól nem válnék meg soha. Nagyon nagyon jó összeállítások.



Az edition atlastól egyszer megrendeltem egy tanyasi állatokkal kapcsolatos kiadványt. De a második után lemondtam. Sajnos a harmadik rettenetesen drága lett volna, pedig az is tényleg jó minőségű volt.


Ezen kívűl anya elkezdte rendelni tőlük a Család orvosát, de arról mi beszéltük le. Töredék árért kész komplex szakkönyveket lehet venni. Bár az is tetszetős volt.

3. Ronikutyi (válaszként erre: 2. - Sztolyka)
2010. ápr. 19. 09:55
igen,én,a mestertől is,meg rendeltem a atlastól is,de azt már lemondtam,a mester van csak.
2010. ápr. 19. 09:45
Editions Atlas,Mester Kiadó-tól rendel valaki?
2010. ápr. 19. 09:45
Rendelés

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook