Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mik a tapasztalatok a biorezonanciás kezelésről? fórum

Mik a tapasztalatok a biorezonanciás kezelésről? (beszélgetős fórum)

Figyelem! Ez a fórum összevonásra került, így ezen a linken folytatódik:
Biorezonancia állapotfelmérés. Ismered? Tapasztalatokat, véleményeket várok.

2007. máj. 31. 11:39
Van valaki aki volt már biorezonanciás kezelésen?mi a tapasztalat?
2008. febr. 11. 16:09

Sziasztok!


Aki volt már ilyen kezelésen, legyen szíves és részletesen számoljon be róla,mert nagyon érdekel! Én szerdán megyek rá!!

2007. szept. 4. 16:10
Én most barátkozom a gondolattal...csak jó volna egy megbízható helyet találni.
2007. jún. 15. 08:15
Sziasztok!Szóval ez egy teljes állapot felmérés volt,ahol a homlokomra a csuklóimra és a bokáimra csatoltak egy-egy szíjat.Ezek összeköttetésben voltak a számítógéppel,ahol a dokinő folyamatosan(2órán keresztül)értékelte ki az adataimat.Végig beszélgettünk,feltehettem a kérdéseimet.Tulajdonképpen engem már elég régóta foglalkoztat az egészség a természetesség és próbálok is így élni.Inkább a természetgyógyászat felé hajlok,mint a gyógyszerhez.A doktornő összerakta nekem azt,amit már eddig és éreztem,de nem tudtam vele mit kezdeni.Jelzett néhány energetikai(ez még nem fizikai)egyensúlytalanságot Pl:jelezte,hogy van egy kezdődő allergiám,amit allergológus még nem tudna kimutatni.Megmondta azt is,hogy az ételek közül melyik lehet allergizáló és a szervrendszereim közül mire kell odafigyelnem.stb.stb.Nagyon sokat tudnék mesélni és mindenkinek nagyon tudom ajánlani ezt a fajta vizsgálatot,ahol sok midenre fény derülhet,amit nem is érzünk.
5. Riaria (válaszként erre: 2. - Peternicsne)
2007. jún. 7. 17:13
Sziasztok! Igérted, hogy írsz a biorezonancia vizsgálatodról. Én is voltam ilyenen, kiváncsi lennék a tapasztalatodra.
2007. máj. 31. 15:00

Sziasztok!


A dohányzás elleni kezelésében hiszek, mert van ismerősöm aki így szokott le, de a fogyasztásban nem. Nekem egyszer egy ismerősöm felajánlotta, hogy 3x megkezel és többé nem lesznek evési rohamaim. Hát nem sikerült, szerintem ez a része nem ér semmit.

2007. máj. 31. 11:59
Több féle létezik. A férjed a kifejezetten dohányzásról leszoktató biorezonanciás kezeklésre ment, ahol el kell szívni előtte félig egy cigit?
2007. máj. 31. 11:57

Sziasztok! Én hétfőn megyek egy biorezonanciás teljes állapot felmérésre. Ennek az a lényege,hogy a szervezetedről 7000 adatot kap az orvos a számítógép segítségével.Így kiderülnek a rejtett problémák és az is mire vagy hajlamos.

Majd megírom milyen volt! :-)

2007. máj. 31. 11:52
A férjem nem hisz az ilyesmiben, mégis rávettem, hogy próbálja meg. Egy kezelésen volt és 4 hónapja nem gyújtott rá, 12 év kemény dohányzás és többszöri leszokási kísérlet után. Nekünk bejött!

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook