Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Elsőre gyorsan, másodszorra turbósítva.. fórum

Elsőre gyorsan, másodszorra turbósítva.. (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Elsőre gyorsan, másodszorra turbósítva..

10. Gica6
2010. ápr. 22. 23:28
A 4. babómmal orvoshoz vittem az elsőt- egyébként csapatostul-, és mert sokan voltak a gyerekorvosnál, felmentem a nődokihoz. Nem igazán éreztem "ugyanúgy" magam, mint máskor. A doki ugrott eggyett, hogy teljesen kinyíltam. Tk, miért nem esett már ki belőlem a fiam? Máig nem tudom, de ha otthon maradok, csak a tolófájásokat észleltem volna. Ami, ugye már eléggé késő lett volna a 30km-re lévő kórházig.
2010. ápr. 20. 14:28
Gratulálok! Nagyon szép történet :) és nagy boldogság hogy ilyen szép és jó gyerekeid vannak. Képet nem töltesz fel róluk? :)
2010. ápr. 18. 15:10
Szép kis történet, gratulálok. Bár először nem értettem, hogy lehet 12 éve és 2007-ben egyszerre..de gondolom elírtad:)
2010. ápr. 18. 12:21
elirtad a dátumokat :D de amugy jot mosolyogtam a torténeteden,aranyos volt:) sok boldogságot és egészséget a jovoben!
2010. ápr. 18. 11:48

Szia!

Én is gratulálok,nem semmi az 1 év korkülömbség :) bevállalos vagy!

Ha ilyen ügyesen elbirtál anno 2 pici babával,sztem is nyugodtan vállaljatok harmadik gyereket is.

Most már a két nagyobb is nagy segitség lenne,nem?

Nekem még "csak" egy kisfiam van,de én is hamar megszültem.Sok boldogságot kivánok nektek!!

2010. ápr. 18. 11:36
Szia!Gratulálok a gyerkőcökhöz! Nekem 15 és 11 évesek voltak a gyerekeim, mikor a 3. babánk megszületett. Ő is elég gyorsan jött,fél 5-kor mentem a szülőszobába 3-5 perces fájásokkal,fél 7-kor burokrepesztés, fél 8-ra megszületett Maja babánk. Csak ajánlani tudom ennyi idő után a harmadikat,látom ugyanannyi éves vagy,mint én. És isteni érzés újból babázni! Hajrá!
2010. ápr. 18. 11:21

Szia! Gratulálok, szép történet, bátor vagy hogy így bevállaltad a két babát egymás után! Hogy bírtad? Mennyire volt nehéz?


Mi augusztusra várjuk a második picurt, két év lesz közöttük, és nagyon parázok, hogy hogy lesz két picivel :)


Egyébként nekem is 4 óra alatt meglett az első baba, remélem a másodikat is könnyen "megúszom" :)


Minden jót nektek!

2010. ápr. 18. 10:55
Szian olvastan a történetedet szivből gratulálok és nagyon jó egészséget kivánok a csemetéknek is és nektek is
2010. ápr. 18. 10:18

SZia!!

Gratulálok mindkét gyerkőchöz, tényleg nem apróztad el a dolgokat:)

Ezt én is elmondhatom magamról, hisz nekem fél ötkor repesztettek burkot és fél kilenckor már a kezemben tarthattam a kisfiam:)

De én már úgy mentem a szülőszobára, hogy 7centire nyitva voltam....ezt egy hét alatt sikerült elérnem....észre sem vettem:):)

MÉgegyszer gratulálok és nagoyn sok egészséget, boldogságot kívánok!!!

2010. ápr. 18. 10:03
Két gyermekem születésének története.
Üdvözlök mindenkit!
Nagyon sok szüléstörténetet olvastam itt, ezek késztettek arra, hogy megírjam az enyéimet. Sokan írják, hogy gyorsan szültek, akkor ezt olvassátok...

Ugrás a teljes írásra: Elsőre gyorsan, másodszorra turbósítva..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook