Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » MAC alapozó milyen? fórum

MAC alapozó milyen? (beszélgetős fórum)


2010. dec. 14. 20:35
én imádom a mac márkát viszont az alapozójuk nemjött be.amit az ott dolgozók ajánlottak sötét nekem a legjobban fedőt vettem meg és azse fed rendes.ugyanolyan mint 1 dm-es alapozó.és most a maybelline-k 1 áványi alapú alapozóját használom 2000 ft volt.nem fed jól de lélegezni hagyja a bőrt és nekem szebb lett a bőröm tőle
2010. okt. 2. 12:03

Sziasztok

Hamisitják??!!!!!Ez igaz(mac)

2010. ápr. 18. 22:04
Köszönöm szépen a tanácsokat. Vidéken lakom, nem tudok Pestre fölmenni. Krylan alapozóm volt már és van is...mert ugye azt szinte lehetetlen elhasználni :) de az nagyon erős, szinte csak korrektorként használom.
2010. ápr. 18. 08:34
Jah az Ó utcai bolt egy mennyország, ha van lehetőséged menj el mindenképpen! Plusz ott ki is tudsz menni a természetes fényre megnézni valóban jó-e a szín és nagyon segítőkész eladók szoktak lenni! Bátran kérj segítséget!
5. Courage (válaszként erre: 3. - Szasz23X)
2010. ápr. 18. 08:32

Egyetértek a hamisítással kapcsolatban. A vatera tele van kamu MAC cuccokkal-én nem ajánlom, sikerült már vennem "eredeti" pigmentet...! Ráadásul színt választani lehetetlen egy fotó alapján. Az sem mindegy ugye milyen fedést akarsz, milyen a bőrtípusod, meg ugye nyár lesz és nem annyira kellemes mikor az alapozó lefolyik az arcodról...:)

Ha olcsóbb kategóriás, de jó minőségűt akarsz akkor szerintem próbáld ki a Bourjois alapozókat. Én a "10 hour sleep effect"-et használom hétköznap, nagyon könnyű, én inkább egy jobb színezett nappali krémnek mondanám, de nekem szerencsére elég és szeretem is, hogy nem érzem magam kikenve:) Ha jobb fedést szeretnél akkor pedig próbáld ki a L'Oreal Matt Morphose-t, bár ez inkább normál/kombinált bőrre való szerintem, de szépen fed(közepes).

2010. ápr. 18. 08:16
Nem ajánlom, hogy interneten vásárolj alapozót. A MAC termékek egyébként jók, de a színárnylatokról, fedőhatásról legjobb ha személyesen győződsz meg, pl. az Arénában lévő üzletükben (bár a neon fény is torzít egy picit). Ha elmész at O utcai Kryolan 'kincsesbányába', ott természetes fénynél is megnézheted az alapozókat, sőt talán még segítséget is kaphatsz. Én is Kryolant használok, már sok alapozót kipróbáltam, de ezzel vagyok a legelégedettebb.
2010. ápr. 18. 00:45

szia.

Sminkes vagyok, rendszeresen használom. Attól függ, melyik fajtája érdekel. Van egy olyan dobozos fajta, mint egy kőpúder, de krémes a cucc, na azt ecset nélkül fel nem viszed, és nagyon elüt, én inkább korrektornak használom. A folyékony púdereiket nem használom, nem fednek annyira, mint a Kryolan. A por állagú púderek jók, de csak fedésre, nagyon mattítnak. Kizárólag már a lealapozott bőrre ajánlanám. Remélem segítettem. Mellesleg ha túl olcsó egy MAC termék, kezdj gyanakodni, hamisítják, nem kis mennyiségben.

2. plum (válaszként erre: 1. - Mendy)
2010. ápr. 17. 23:16

Szia,

Alapozót még nem használtam, de általában a MAC termékek nagyon jók!

2010. ápr. 17. 23:07
Láttam a neten, vaterán olcsó is, mi a tapasztalatotOk? HasználtA MÁR VALAKI?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook