Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi lett a magyar bulvármédiával? fórum

Mi lett a magyar bulvármédiával? (beszélgetős fórum)


2010. ápr. 19. 11:42
Arrol nem is beszelve hogy egy ket ilyen gyilkosbol vilag ismert bunozo lesz majdnem hogy sztar.Csoa ha egy 18 eves ezt latja es utanoza.Pont a media tehet errol hgoy ez igy alakul.Egy gyerek csak azt latja hogy mi folyik olunk,gyilkolunk mast se hal ebbe no bele ez lesz a termeszetes.Egy lanynak meg mi lesz termszetes az hogy felpumpaltatja magat mert mas sincs a tvben csak a felfujt cicababak,es probaljak bemeselni egy nonek hogy ha te nem vagy felpumpalva es nem sminkeled magad,nem vagy csoki barna akkor mar nem is lehetsz kivanatos.Allandoan ez megy hogy egy igazi no smink nelkul nem lep ki az utcara.Hat akkor en nem vagyok no mert en utcan nem hordok sminket,meg szempillaspiralt se nem vagyok csoda szep de nem bujok smink moge,felvalaom a termeszetes kinezetem.Sokkal tobbet er az hogy egy tiszta apolt borrel lepek ki az utcara agyon pothajazot es agyon szokitett sarga fej nelkul.Nem tudom mi a szep abba hogy az alapozo bevan ulve a borbe egesz nap radasul napon es allandoan ellenorizgetni hgoy nem e kenodott el.
2010. ápr. 19. 11:25

En uj vagyok itt,de olvasgatok vissza.Hat a magyar bulvar sajto sajnos mar csak azt tudja megirni hogy Anikonak hany millimeter szilikon toltottek a fenekbe es Body Szilvike hol toltote luxusnyaralasat ebben az evben hogy kipihenje a vetkozes faradalmait,vagy a Giga sztarjaink 10. uj kedvese ebben az evben es most ebol tuti hazzasag lesz de ha nem akkor majd fizetunk nekik par milatt hogy beszamoljanak rola hogy miert nem hazasodtak hiszen olyan nagy a szerelem es mar egy egesz honapot egyutt jartak, erthetetlen.Konyorgom ki kivancsi ezekre,Nem erdekel hogy Shorbert Norbert hazzasaga a szakadek szelen van,persze mert jo dolgukban nem tudjak mar mit csinaljanak es kufircolna ossze vissza.Es sokan ilyen ujsagokra dobnak ki 500-600 vagy 1000ftokat utana meg sirnak hogy nincs penzuk.Ilyeneken sokkat lehet sporolni,aki meg anyira kivancsira eleg ha bekapcsolja a Tv mas sincs benne.De mar attol is a hideg raz mikor allandoan csak ki kit baltazot meg,keselt meg,lott fejbe.Neha komolyan elgondolkozok rajta igazan akarok e szulni valaha ebbe a vilagba,azert hogy 20 ev mulva a gyerekem az ujsag cimplapjan legyen mert bulibol hazafele megkeseltek,megfolytottak,elastak.

.Inkabb adnanak valami jo filmet mert az sosincs csak unalmas gatyi sorozatok.Na jo legalabb Esmeralda mar nincs a TV2n mert akkor meg tvt se nezznek.

2010. ápr. 17. 21:28
a-média. mindig,az éppen aktuális hireket,próbálja.tudómásúnkra,hózni. szerintem,néha,tulzás.1219
2010. ápr. 17. 20:02

Mi lett volna?Átalakult...épp az aktuális híreken csámcsognak,amire felkapják a fejüket az emberek.

Amikor semmi érdekesre nem tudnak lecsapni,akkor előszednek évekkel ezelőtti történéseket,és azt rágják jó darabig.

13. 07c4794583 (válaszként erre: 10. - 9b10f3d7ff)
2010. ápr. 17. 18:37
Én se értem, miért olyan érdekes, hogy mit csinált szombat délután a Hernádi vagy a Liptai vagy az akárki. Szívesen megnéztem akármelyiket a színházban, ha jó, de hogy most parkolt-e a tilosban vagy összeveszett a férjével, az miért érdekes? Sose értettem.
2010. ápr. 17. 18:26

Azért, mert a celebek új mellét, új telefonját, stb. csak akkor veszik elő, ha "uborkaszezon" van, azaz nem történt semmi aktuális érdekesség, vagy valami negatív :-S


Sajnos mindig a rossz hír a vezető hír, arra jobban figyelnek az emberek :-(

11. Molyka (válaszként erre: 5. - Andersen)
2010. ápr. 17. 17:37
Azok nem celebek :)
2010. ápr. 17. 17:04
Nem tudom.Nem is érdekel. Én inkább az ilyen lapokat kihagyom az életemből. Ennél sokkal nagyobb problémák foglalkoztatnak. Egyébként sem érdekelt sosem mások magánélete. / Ismerősök ha megtiszteltek vele, hogy megosszák velem a problémájukat meghallgattam és ha tudtam, tudok segítek,de vad idegenek dolgain nem csámcsogok./
9. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 8. - 61aead8e24)
2010. ápr. 17. 17:00
Mert azt veszik a népek. Ennyi. Ha senki nem venné, tuti, hogy nem arról írnának.
2010. ápr. 17. 16:58
Ez nekem is feltűnt,de miért kell haláleseteken csámcsogni hetekig?Gondolom Daróczi és Tényő ügyben is lesz valami fordulat,akkor megint hetekig téma lesz
7. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 5. - Andersen)
2010. ápr. 17. 16:54
Persze, hogy vannak... de a jó hírnek sosem volt olyan hírértéke, ami eladná a lapot.
2010. ápr. 17. 16:52
És a választásokról sem beszéltek idén annyit,mint 4 éve
5. Andersen (válaszként erre: 4. - 57aa4ea1e8)
2010. ápr. 17. 16:50
Nincsenek Magyarországon művészek ,sportolók akikről szívesebben olvasna a nép?
2010. ápr. 17. 16:49
Mi ebben a furcsa? Csak mostanában sok olyan tragédia történik, amin jobban lehet csámcsogni, mint XY új cicijein, amit negyvenedjére cserélt le. Hányinger ez így is, úgy is, tök mindegy.
3. Andersen (válaszként erre: 2. - A14deb9047)
2010. ápr. 17. 16:47
Pár hét alatt lelécelt a sok palymate és társaik?
2010. ápr. 17. 16:45
Elmentek a fiúk a bányába dolgozni.
2010. ápr. 17. 16:38
A bulvárlapok címoldalairól a tényői gyilkosság után egy időre mintha eltűntek volna a celebek.Daróczi halála óta meg szinte alig lehet olvasni olyanokról,akik addig szinte hetente címlapra kerültek?Ilyen sokat változott egy hónap alatt a bulvársajtó?Vagy ez csak nekem furcsa?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook