Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Itt a tavasz fórum

Itt a tavasz (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Itt a tavasz

2017. jan. 27. 15:16
Itt nincs.
2010. ápr. 18. 10:11
Ilyenkor virágba borul a természet és sokkal szebb minden én igaz kertvárosi lakótelepen lakom, de közel van hozzánk a dunapart, a strandfürdő felnőttek és gyermekes családok nagy sétákat tehetnek arrafelé szép környezetben. Főváros szivében, meg rossz a levegő és ott megszokni egyszerűen képtelenség. Itt ez a sok zöld tisztitja a levegőt és nem annyira szennyezett. Üdv.Ágnes
2010. ápr. 18. 06:54
Mi a város szélén lakunk, családi házban, de az udvarunk( faipari vállalkozás miatt) ugye nem biztonságos a gyerekenek. Így inkább az utcán szoktunk lenni, de leginkább játszóterezünk vagy a kosárlabdapályára megyünk. Az anyaság olyan, hogy nincs vállveregetés, hogy jól csinálod. sokszor vagyok ingerült, türelmetlen, de azért erőt veszek magamon és remélem összességében nem vagyok rossz anya. Tuti vannak sokkal jobb anyák, de szerentem bőven akadnak ezerszer rosszabbak is.
2010. ápr. 17. 18:54
Én is nagyon vártam már hogy jó idő legyen!! Utálom a szürke, hosszú telet :( Amikor csak tehetem, kimegyek a szabadba a kicsivel, és jó nagyot sétálunk a friss levegőn :)
2010. ápr. 17. 16:52

sziasztok

menjetek is csak ki amennyit csak jól esik, az mellett hogy friss levegőn vagytok, a gyerekek nincsenek négy fal között a sétával már a testi egészségért is sokat tesztek ám!!! :)

Mi nekünk is van kis udvarunk, és is azt remélem, ha majd lesz babánk ő kit tud majd alukázni míg én teszek-veszek, persze majd a séták mellett.

3. Jk
2010. ápr. 17. 15:24
na igen. én is mindennap kétszer leviszem a gyerekeket. csak picit még nehezebb helyzetben vagyok mivel a kicsi még csak öt hónapos és szopizik. nehéz összeegyeztetni de megyünk. most külföldön vagyunk és előtte otthon szép kis kertünk volt mindenféle játékkal amivel csak lehet és marhára hiányzik is. itt nincs hinta a játszótereken például, bár az én lányomnak a homok meg kavics a mindene. imádtam hogy míg ő a kertben én bent rendezhetem a kicsit vagy a házat vagy az ételt. hiányzik. de megteszek mindent hogy levegőn legyenek. nem fözök, nem takarítok.:))
2010. ápr. 17. 14:33

Szia!

Mi nagy kertes családi házban lakunk, és nagyon sokszor gondolunk arra, hogy milyen jó ez így. A fiúk 2 és 4 évesek, és ahogy írod, ők is szinte csak kint szeretnek lenni. Van hintájuk, homokozójuk, libikókájuk és sok sok egyéb. (motor, bicikli, fűnyíró, talicska, bobocar - ami mind kinti játék).

Nyugodtan főzhetek takaríthatok, néha rájuk nézek. Persze minden nap elmegyünk sétálni is, illetve játszótérre is járunk. Sokat kirándulunk erdőben is és arborétumokban is.

Ismerek olyan családot akik, télen-nyáron mindig csak bent vannak a házban (holott van kertjük). Tiszta sápadtak....


Én imádom a kertes házat....

Persze lakótelepen is meg lehet oldani csak sokkal több időt vesz igénybe a "levegőzés".


Ahogy olvasom soraidat, biztos vagyok benne hogy szép gyermekkorra emlékeznek majd a gyerekeid...

2010. ápr. 17. 10:03
Mint minden ember, én is alig vártam, hogy véget érjen a hosszú tél. Szerencsére itt a jó idő, a napsütés, egyre több időt lehet a levegőn tölteni, amit minden gyermek igényel. Mostanában azon kaptam magam, hogy alig várom, hogy lent lehessünk a friss levegőn és élvezhessük a napsütést. Ha süt a nap, az ember kedve is jobb.

Ugrás a teljes írásra: Itt a tavasz

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook