Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Tartós, látványos és egészséges fogyi a testkontrollal. Hétfőtől jön valaki? fórum

Tartós, látványos és egészséges fogyi a testkontrollal. Hétfőtől jön valaki? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
470. 5d03cfce95 (válaszként erre: 469. - 14195e2d3a)
2010. szept. 26. 14:00

Szia!

gyere át te is a másik fórumra:)

[link]

ott többen vagyunk:)

Ez itt már kicsit kihalt:):)

Várunk szeretettel:)

469. 14195e2d3a (válaszként erre: 464. - 5d03cfce95)
2010. szept. 26. 12:55

Én csatlakozni szeretnék hozzád :)

November elejéig -4 kg, december elejéig megint -4 kg !!!

2010. szept. 25. 15:37

ok

akkor megyek is:)

467. 5d03cfce95 (válaszként erre: 465. - Bettiiii20)
2010. szept. 25. 15:36

De jóóó:)

Semmi különös igazából....odafigyeltem a kajára és sokat mozogtam.

Az elején, amikor még marha határozott voltam, akkor reggelire gyümölcs, tízóraira valami finomság(rudi, joghurt, keksz, ilyesmi) délben "rendes" kaja, csak mértékkel és délután már csak valami könnyű....

6 után pedig semmi.

Sok folyadék...

Nem is tudom még mi...

Nagyon kevés édesség, üditő, péksüti....

Nagyjából azt hiszem ennyi:)

Csak aztán kicsit ellustultam és nehéz visszaállni...

De most ezt ki szeretném próbálni:)

mert még novemberig jó lenne leadni legalább 5kg-ot

2010. szept. 25. 15:32
egyébként indítottam egy új fórumot ezzel kapcsolatban,ott már vagyunk egy páran akik most kezdték,ha gondolod nézz át oda is:)
2010. szept. 25. 15:30

sziaaa!

én jövök,hétfő óta csinálom,eddig egy kiló ment le!

megkérdezhetem,hogy milyen volt a saját módszered??

2010. szept. 25. 10:42

Sziasztok!

Kicsit beleolvasgattam a fórumba.

Jó lenne feléleszteni a fórumot:)

Ki szeretném én is próbálni, már régóta nézegetem.

Eddig fogytam 20 kg-ot a saját módszeremmel(ami annyira nem áll távol ettől)

De még szeretnék minimum 7-8kg-ot fogyni.

Remélem ezzel sikerülni fog:)

Úgyhogy csajok lécccciiii gyertek és csináljuk:D

Kellene segítség meg támogatás:D:D

2010. szept. 10. 13:01

Szia Orsi!

Üdv a csapatban, bár úgy néz ki haldoklik egy kicsit a fórum!

Lehet,hogy mindenki 90 napozik?

Az én gondom is a szoptatás ,otthonlét és a drasztikus kúrák miatt állandósult. Gratulálok az erdményedhez,én 16-án mérem magam, remélem már én is fel fogok tudni mutatni egy kis eredményt.(persze mínuszban)

2010. szept. 3. 16:05

Sziasztok, új vagyok, de csatlakoznék. Nahát, spirulina, nagyon is csak dicsekedj, ügyi vagy nagyon! Biztos, hogy így is fog folytatódni, én egyszer már a TK-val fogytam le tutira, és csak azért kezdem most újból, mert időközben szültem, szoptattam, torzultam, dagadtam egy sort:-) Mi tagadás, 12 kg van rajtam:-( No de nem sokáig, hajrá TK!

Annak idején amúgy 10 kg-ot adtam le testkontrollal 6 hét alatt. Sok sikert mindenkinek, ez egy remek és működő rendszer!

2010. szept. 1. 05:13

Hahó Mindenki!

Kérlek ne vegyétek dicsekvésnek, hogy így hajnalban belekiabálom a világba: AZ ELSŐ 10 NAP EREDMÉNYE : -2KG!!!!!!!!!!!!

(DE JÓ LENNE, HA EZ ÍGY FOLyTATÓDNA)

Kérlek, ha van tapasztalatotok,a fogyás további tempójáról és ha nem vagyok túl indiszkrét írjátok meg, hogy Ti mennyit fogytatok!

Szép napot mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!

460. 42af71f255 (válaszként erre: 458. - Bucimami)
2010. aug. 30. 18:57

Ja,minenki azt hiszi!:)


De nem olyan könnyű...:) Rizs,krumpli köret, és mi is sok sok főzeléket és rakott zöldséget eszünk!! Ilyesmi....csak hát ugye annyira nem változatos...tészta,rizs,krumpli...és mellé zöldség....


De imádjuk a párolt zöldségeket és a rántottakat is,most már teljes kiörlésűbe panírozom!:)

Ja,meg sok tojásos kaja,azt is nagyon szeretjük!:)

És persze a szója,meg a tofu ami elengedhetetlen!:)


Végül is lehet csinálni sok mindent,csak én igyekszem visszafogni a krumplis,tésztás, rizses kajákat,Párom meg inkább ezeket enné... én inkább zölgségeket ennék éjjel nappal szójával,tofuval.

459. c12cd2b1c1 (válaszként erre: 449. - Bucimami)
2010. aug. 29. 18:45

31.-én lesz publikus :)


a több lisztes a kiflit & szömlét jelenti zöldség nélkül :$

nem szoktam rá a nokedlire :)

...csak picit felgyorsítva az eseményeket átálltam picit másfajta étrendre de visszaállok a testkontrollra amint tudok:)

458. bucimami (válaszként erre: 455. - 42af71f255)
2010. aug. 29. 12:29

Azt hittem, a vegetáriánusoknak könnyebb betartani a testkontroll-szabályokat, mert ők eleve több gyümölcsöt és zöldséget esznek, mint az átlag.


És akkor mit esztek, ami nem tészta és nem hús? Nálunk a főzelékek nagyon bejönnek, meg a sajttal és tejföllel rakott zöldségek.


Nálunk, amíg otthon laktam, a nagymamám és anyu főzött, és igazság szerint most is csak annyit tudok, amennyi ahhoz kell, hogy a gyerekek ne haljanak éhen. :-) Mondjuk, a zöldséges kajákhoz nem kell nagy tudomány. A férjem viszont imád főzni, a hétvégi ebédeket ő csinálja. Én meg addig füvet nyírok a kertben. :-)

457. biospirulina (válaszként erre: 450. - Bucimami)
2010. aug. 29. 07:51

Szia Bucimami!


Ügyes vagy, hogy elérted az álomsúlyt!Remélem igazad lesz és tényleg jöhet a fogyás!

Kismogyi!

Nagyon szépek az eredményeid , már alíg van hátra a kitűzött célig. Kitartás!

456. Binky (válaszként erre: 454. - 42af71f255)
2010. aug. 28. 20:40

Szerintem megérdemled, hogy kicsit önző legyél:)

Ha én nem vágom ki a hisztit, hogy nem eszem meg eztmegezt és igenis mást eszem, akkor még a mai napig is rajtam lenne az az x kiló...persze az én helyzetem is más.

455. 42af71f255 (válaszként erre: 453. - Bucimami)
2010. aug. 28. 20:22

Hát igen, mivel mi kb. 1 éve élünk együtt, tudjuk milyen az,amikor sajnos takarékosan kell bevásárolni, de nem ehetek mindig tésztát tésztával,mert az még ha nem kavarom fehérjével akkor sem igazán testkontrollos...:))


De amúgy én vega vagyok,és párom is csak ritkán eszik húst,szóval nekem azt nem kell főznöm...:)


És tudom,hogy 20 éves emberkék nem igazán tudnak főzni(ismerőseim sem), de nekem korán meg kellett tanulnom. De mondjuk nem kényszer,szeretek nagyon,csak nehéz váltani..

Amikor pár napig egyedül voltam itthon,akkor könyebb volt,mert én egész nap el vagyok zöldségeken,salikon, és akkor kisérletezgetek...de hazaér párom,és "Hú, de ennék:...." és biztos hogy valami olyat talál ki,ami nem frankó,én meg nem tudok neki ellenállni!:)))

454. 42af71f255 (válaszként erre: 452. - Binky)
2010. aug. 28. 20:16

Hát ő amikor én fini zöldség köretet csinálnék,ő a tésztára szavaz, amikor valami rakottat csinálnék,zöldségeset,akkor ő rakna bele valami olyat amit "nem kellene"...:)


Szóval azért annyira nem egyszerű...de hát majd csak megoldom valahogy!:))

453. bucimami (válaszként erre: 451. - 42af71f255)
2010. aug. 28. 20:15

Nem lehet valahogy a közös kajákat testkontrollosítani? Nem tudom, miket főzöl a párodnak- ügyes vagy, a Te korodban maximum vajas kenyeret meg forralt vizet tudtam csinálni :-)-, de a pasik általában a húsokat szeretik, krumpli vagy tészta helyett ehetnél hozzá például mirelit zöldséget párolva. Ha körülnézel, találhatsz olcsóbbakat is, én például a Lidl mexikói keverékét imádom.

Persze, tudom, milyen az, amikor minden forint számít...

452. Binky (válaszként erre: 451. - 42af71f255)
2010. aug. 28. 20:10

És rá miért kell máshogy főzni...?

A családomban különcnek számítottam, hogy én mást eszek, mitn ők, de a vége az lett, hogy ők kezdték el azt enni, amit én.

2010. aug. 28. 18:41

Sziasztok!


Én igyekszem mostanában hozzászoktatni magam a testkontrollhoz, délig csak gyümievés már nagyon megy, a bajom az,hogy nem csak magamra főzök,és sokszor nincs annyi,hogy én mást egyek mint a Párom..:(

Illetve nekem nagyon nem tesz jót ez a 8-ig ehetek dolog,mert így reggelre olyan sokat mutat a mérleg..:((

Nem igazán fogytam...mondjuk mostanában nehezen is oldom meg a gyümievésen kívül a kajázást...:S


De talán ha elkezdődik az egyetem,akkor jobban lesz pénz is,hogy azt egyek amit szeretnék,illetve akkor kisebb adagokat is eszek,és többet mozgok,tehát jobban megy a fogyás is!:))

450. bucimami (válaszként erre: 447. - Biospirulina)
2010. aug. 28. 17:23

Szia!

Örülök, hogy rátaláltál a Testkontrollra- meg Te is örülhetsz, vége az éhezésnek, jöhet a fogyás!:-)


Nem tudom, a többiek hová tűntek, szívesen olvasnék az eredményeikről.


Én már elértem a célomat, most még egy kis- na, jó, sok :-)-torna kell és jobb formában leszek, mint eddig bármikor.


Sok sikert, majd figyelem a naplódat! :-)

449. bucimami (válaszként erre: 448. - C12cd2b1c1)
2010. aug. 28. 17:12

Szerintem liszteset is lehet enni...

Én legalábbis majdnem minden nap vajas kiflit/zsemlét eszem vacsorára, sok-sok zöldséggel. Így egyáltalán nem hizlal. ( Persze a melegszendvics meg a pizza más tészta. :-)) )


Vagy Te rászoktál a nokedlis pörköltre? :-))

Szóval, mit jelent az a "több lisztes dolog"?

És mi újság a cikkeddel? Már nagyon kíváncsi vagyok!

2010. aug. 28. 13:17

Lányok, egy picit felfüggesztem a a teljes testkontroll szerinti étkezést, noha mindössze annyival, hogy picivel több lisztes dolgot fogok enni... itt tudtok majd olvasni :

[link]


De legkésőbb télen folytatni szeretném, mert amúgy sem eszem húst, meg cukrot :) tehát közel áll hozzám


Kivel mi újság?

2010. aug. 27. 13:52

Sziasztok!

Én 5 napja kedtem testkontrollozni, remélem nem bánjátok ha csatlakozom.Eddigi eredményem 75-ről 74,2. Tudom nem sok de végre ettem és úgy fogytam valamennyit. Remélem, Ti már komoly eredményekkel számolhattok be!Most nem adom fel!

Olyan sok embernek működött már

2010. aug. 23. 11:00
hahóóó hova tűnt mindenki? :O
2010. aug. 20. 14:42

Szia! Hogy sikerült a délelőtti gyümievés? :-)


Édességet leginkább délután szoktam enni, valahol az ebéd és a vacsora közt félúton.:-) Meg most, nyáron, egy jégkrém egy este, amikor lefektettem a gyerekeket aludni és fáradtan lerogyok a fotelba.:-) Ez nem túl testkontrollos, de úgy tűnik, nagy kárt nem okozok vele, már ami a kilóimat illeti.

444. 42af71f255 (válaszként erre: 441. - Bucimami)
2010. aug. 18. 09:19

Tudom,nem kell elkülöníteni ilyen napokat,csak én így tudtam leírni..:))


De a Te eredményed nagyon nagyon szép!!Lehet nem látványosan gyors,se tartós!! 52 kg...én csontváz lennék ennyi kilóval a 171 centimhez!:))


Tényleg,itt a nasival, édességekkel mi a helyzet??


Ma megpróbálom ezt a délig csak gyümi dolgot,vettem banánt,azt szeretem reggelire,laktató!:))

443. 42af71f255 (válaszként erre: 437. - Binky)
2010. aug. 18. 09:11
De a testkontroll, csak úgy írtam,hogy fehérjenap.. tudom,hogy itt nincs ilyen napokra bontva, de én így tudtam elmagyarázni!:)
442. Binky (válaszként erre: 440. - C12cd2b1c1)
2010. aug. 17. 20:03
Hát gondolom a diétás sztoriknál nagy a várólista, meg mindenkinek kell a rivaldafény, x napig főoldalon lenni meg hasonló.
441. bucimami (válaszként erre: 436. - 42af71f255)
2010. aug. 17. 15:56

A leírt recept-példáid teljesen jók, de a Testkontrollnál nem kell különböző napokra elkülönítened a szénhidrátot és a fehérjét, csak egyazon étkezéskor nem szabad együtt enned őket.


Vacsorára jó a gyümölcs, de akkor is csak éhgyomorra- én annyira hozzászoktam ehhez, hogy másképp el sem tudom képzelni. :-) Talán Neked is sikerülni fog.


Tavaly, amikor nyaralni voltunk, a reggelinél soha nem volt friss gyümölcs, a kompótokkal meg nem sokra mentem volna, úgyhogy a szénhidrát-reggeli mellett döntöttem: croissant vajjal és lekvárral. Olyan mennyiségben, hogy délig kitartson, de azért a hasam ne húzzon le a medence aljára. :-) Ebédnél és vacsoránál már raktak ki gyümölcsöket, mindig azzal indítottam és mire a gyerekek is megkapták az adagjukat, jöhetett a husi meg az ezerféle saláta. Két hétig voltunk,all inclusive, ettünk, amennyi belénk fért, gyakorlatilag csak a szobánk meg a medence és a tengerpart között ingáztunk, mégse híztam egy dekát sem. Ezzel csak azt akartam szemléltetni, hogyha valamelyik része egyelőre nem megy a Testkontrollnak, hagyd későbbre és kezdd valami könnyebben betarthatóval! :-)


Hogy mennyit fogytam? Nagyon látványos eredményeim soha nem voltak- 2 hét alatt 5 kiló vagy hasonló-, de a középiskola alatt 60-65 kg volt a súlyom, állandó fogyózás és torna mellett, most meg 39 évesen háromgyerekes anyukaként 52 kg alatt vagyok. ( Ma egész pontosan 51,1) :-) Nekem sajnos állandóan ügyelnem kell a súlyomra, de a Testkontrollal ez egész elviselhető. :-)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook