Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » S.O.S. tudja valaki a pontos címét a Diósdi köbányának ahol ma fesztivál lesz elvileg? fórum

S.O.S. tudja valaki a pontos címét a Diósdi köbányának ahol ma fesztivál lesz elvileg? (tudásbázis kérdés)

2010. ápr. 17. 10:54
Petőfi Sándor utcaról nyílik ennyit kiderítettem.
8. bd37ba754f (válaszként erre: 7. - 'szti)
2010. ápr. 17. 10:46
ooo nagyon szépen köszönöm tökéletesen kielégítetted a kiváncsiságom:D Indulunk!!!
2010. ápr. 17. 10:39

A fesztivál megközelítése gépjárművel:


Budapest felől: Balatoni út – Spar áruháznál jobbra – Mikszáth utca – Tisza utca- Parkoló (lucernás)

Érd felől: Balatoni út – Spar áruháznál balra – Mikszáth utca – Tisza utca – Parkoló (lucernás, az új, épülő óvoda mögött)


A rendezvény idején idén is Megállni Tilos lesz érvényes a Vadvirág utcában. Ebből az irányból csak gyalogszerrel lesz megközelíthető továbbra is a rendezvény helyszíne (kivéve a behajtási engedéllyel rendelkező rendezők, fellépők, ill. lakcímigazolvánnyal rendelkező ott lakók)


ez nem elég részletes?

2010. ápr. 17. 10:27
:) ok akkor azt keressük mi is:D de már az utcánkba nagy a tömeg roma lagzi van ha máshová nem oda kikötünk:D
2010. ápr. 17. 10:19
Mi is csak a leírás alapján megyünk, követjük majd a tömeget:)
2010. ápr. 17. 10:06
az a baj hogy ott én csak azt találta hogy felső és alsó bánya.De nincs utca vagy cím vagy bármi más tájékoztatás a helyszínről:(
2010. ápr. 17. 09:29

www.tavaszkoszonto.hu

Ott leírják, hogy hol is van. Még én sem voltam ott soha, de ma megyünk, mert a kislányom fellép ott.

2010. ápr. 17. 09:29
2010. ápr. 17. 09:20
S.O.S. tudja valaki a pontos címét a Diósdi köbányának ahol ma fesztivál lesz elvileg?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook