Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Beszélgetés meghalt hozzátartozóval agykontroll segítségével lehetséges? fórum

Beszélgetés meghalt hozzátartozóval agykontroll segítségével lehetséges? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
2011. ápr. 11. 14:23
lehet,hogy lehetséges,de nem tenném!
79. 274c9996b8 (válaszként erre: 78. - Nelli79)
2010. nov. 8. 20:29

En erröl soha sehol nem olvastam ,vagy hallottam volna !

Van olyan forum hogy szellemidezes es hasonlok ,nezd meg azokat....

2010. nov. 8. 19:02
Köszönöm a válaszodat!Igazából én azt olvastam,hogy az agykontroll segít kapcsolatba lépni az elhunytakkal,és segít a jelek felismerésében amit az elhunyt üzen..
77. 274c9996b8 (válaszként erre: 76. - Nelli79)
2010. nov. 8. 18:42

Nem ritkasag hogy a pici gyerekek latnak,hallanak ilyesmiket , addig amig meg nem mondjak nekik hogy marpedig "szellemek,lelkek nincsenek..."

Viszont en meg nem halottam , de nem is tudok rola hogy az agykontroll szellemidezessel foglalkozna ? ! Az agykontroll elsösorban a pozitiv gondolkodast tanitja,aminek megtanulasaval sokat segithetunk magunkon es masokon es szellemi gyogyitast is tanit....

Viszont akad itt a hoxan szellemidezö-forum is :)

2010. nov. 8. 18:21

Sziasztok!

Sajnos 2010 szeptember 12 én özvegy lettem,és két gyermekem van akik apa nélkül maradtak..

Olvastam a véleményeket,igen az biztos,hogyha az ember elveszít egy számára nagyon fontos embert,keres kapaszkodókat és keresi a választ,hogy miért..

Én mindig is hittem abban a halállal nem ér véget az élet,csak másképp folytatódik..

A férjem halála után pár héttel,leültem a sötét szobában,és a kislányom aki 20-hónapos ült az ölemben.

Egyszer csak mutogat,hogy néni,bácsi,apa..

Elkezdett simogatni és puszilgatni a levegőbe.

Olyan volt mintha mellettünk ült volna..

Szóval biztos vagyok benne,hogy a férjem volt ott két hozzátartozóval..

Agykontroll nagyon érdekkel,aki tud segíteni ebben köszönöm!!

2010. jún. 27. 01:05

1. miért dumcsiznának velünk a halottak?


2. mi köze a halottakhoz az AGYKONTROLLNAK?!

2010. jún. 26. 16:29

Én nem hiszek benne!!!

Aki meghalt, eltemették, az már többé nem beszél.

Ha akarunk, mi beszélhetünk hozzá, de ő nem hallja, csak minket megnyugtat. Ezt nekem is ajánlotta valaki... hogy többé ne sirassam annyira.

73. 274c9996b8 (válaszként erre: 72. - 5fbb0bd9cd)
2009. nov. 2. 13:43
Igen az ilyesmi elöfordul ha az ember sarlatanok kezebe kerul ! De vannak erre a dologra nagyon jol felkeszult,kepzett emberek !
72. 5fbb0bd9cd (válaszként erre: 71. - 274c9996b8)
2009. nov. 2. 13:23

Köszönöm kedvességed. Ezek szerint nem értünk egyet.

Nem szoktam olyanról véleményt nyilvánítani, amiről nincsenek legalább alapinformációim, tapasztalataim.

Tudnék mesélni neked pl. egy nagybátyámról, aki egy szeánsz óta elmeháborodottként viselkedik (kukákat borogat, középkori lovagnak képzeli magát). "Csak" szellemekkel akart beszélgetni, aztán valami balul sült el...

Jobb nem bolygatni őket. De, ha téged nem érdekelnek a következmények, hát felőlem azt csinálsz amit akarsz.

71. 274c9996b8 (válaszként erre: 70. - 5fbb0bd9cd)
2009. nov. 2. 12:01
Mar ne is haragudj de honnet vetted ezeket a hulyesegeket amiket ide kotortal ? Olvasd es tanulmanyozd a temat es utanna mondj velemenyt !
70. 5fbb0bd9cd (válaszként erre: 69. - 274c9996b8)
2009. nov. 2. 05:20

Gratulálok!

Pont ezzel a mentalitással pusztítjuk éppen a Földünket és önmagunkat.

Létezik jó és létezik rossz. Ha neked semmi más nem számít, csak és kizárólag önmagad, az egyenlő az önpusztítással.

69. 274c9996b8 (válaszként erre: 68. - Struki)
2009. nov. 1. 21:07

Raymond Moondy hires amerikai pszichiater pont ezzel a dologgal foglalkozott , s mi több nagyon sok pozitiv eredmenyt ert el ! Van olyan könyve aminek a vegen idevago gyakorlatok vannak ! Te is megszerezheted szorgalommal,gyakorlassal ezt a kepesseget es talalkozhatsz elhunyt szereteiddel !

Azt hogy , ki mit mond azzal nem kell törödni , a lenyeg az hogy Te mit akasz :D

68. struki (válaszként erre: 66. - 5fbb0bd9cd)
2009. nov. 1. 21:03

Nem erről van szó. Ők sem akarnak megbolygatni semmit és senkint, nem akarnak kapcsolatba lépni senkivel.


Csak arra akartam kilyukadni, hogy mindenkinek az számít, amit a szíve diktál. És ha valakinek ez jelent valamit, azt más nem értheti.

2009. nov. 1. 16:27
66. 5fbb0bd9cd (válaszként erre: 65. - Struki)
2009. nov. 1. 16:25

Értem, amit írsz...de

Nem, soha semmilyen körülmények között nem bolygatnám meg az elhunyt szeretteimet. Pláne, hogy semmilyen biztosíték nincs arra, hogy akivel kapcsolatba lépnék, az valóban ő lenne és nem egy "ártó szellem". Akit esetleg utána nem is lehetne lerázni.

Nem szabad ezzel játszani!

Ha meg akarod védeni a barátnődet, akkor beszéld le az ilyen terveiről. Engedje el a kislánya lelkét.


Van egy könyv a címe: Indiai vendég.

Egy anyáról szól, akinek a fia már sokéve eltűnt a fronton (I. vh idején), és ő még mindig minden nap hazavárja. Érkezik egy indiai orvos és megérteti vele, hogy a fia már újjászületett és x éves fiúcskaként máshol játszik boldogan. Az anya ebben megnyugvást talál és végre elbúcsúzik a fiától...

Ha tudod keresd meg ezt a könyvet és add oda a barátnődnek.

65. struki
2009. nov. 1. 15:19

Mumu49-nek, igen a XXI. század.

szabzsan írta:


Ez milyen baromság:-OAki meghalt az nincs többé, tehát nem hall, nem érez, nem beszél, nem gondolkodik, nem csinál semmit, tehát nincs, megszünt létezni:-DAkkor hogy lehetne valamit is kezdeni vele?:-D:-D:-D


Igen, ezen lehet mosolyogni, illetve neked bizton nagyon multaságos.


Én sem hiszek a halál utáni életben, csak tudjátok érhet egy családot nagy tragédia, amikor semmi más nem foglalkoztatja, csak az, hogy szeretett hozzátartozója most hol is van, mi történik vele, milyen lehetett neki a halál, hogy élhette meg? És ilyenkor nem reálisan gondolkoznak az emberek.

Most halt meg barátnőm 3 éves kislánya, és tudjátok, én is elgondolkoztam azon, amiket a pap mondott a temetésen, és remélem hogy a szülők el is hiszik, hogy valóban ott fent él, és mosolyog, lát minket, látja a kis öccsét, és a szüleit.

És ilyenkor egy természetes dolog, hogy az ember mindent megtesz, hogy kapcsolatba léphessen vele.

Pedig lehet eddig ő is ezen a nézőponton volt, mint ti.


Kívánom nektek, soha ne érezzétek másként, mint most, de higgyétek el, valamikor az embernek nagyon sokat jelent, ha "megpróbálhat" kapcsolatba lépni szeretteivel.

64. 274c9996b8 (válaszként erre: 63. - Angika555)
2008. júl. 11. 18:48
pl kesess fel 1-halottlato szemelyt !
2008. júl. 11. 13:24
sziasztok! tudna vki segíteni abban, hogy hogyan tudom felvenni a kapcsolatot vki olyannak aki 2 napja halt meg..? eddig nem nagyon hittem az ilyesmiben, de ha létezik ilyen, akkor ki szeretném probálni, mert nem kértem tőle bocsánatot, és mst minden nap ezért van lelkifurdalásom..:(
2008. febr. 2. 16:08
A feltett kérdésre a válaszom: NEM, NEM NEM!!!!!!
2008. febr. 2. 15:58

Szörnyű!!!Megdöbbentő!!! Ez a XXI.század?????

Hihetetlen!!!

60. Castellina (válaszként erre: 50. - Szabzsan)
2007. szept. 17. 11:17
Abban igazad van, hogy a fizikai valóságban, mint ember valóban megszünt létezni, nem hall, nem érez stb De talán egy másik formában még létezhet, egy másik világban, amit mi nem érzékelhetünk. Az energia, amely az atomokat összetartja (kvantumfizika) nem vész el, csak átalakul egy másik formába. Ez az energia - információ áramlás áthatja az egész univerzumot. Mi csak a megszilárdult formáját érzékeljük a fizikai valóságban.
2007. szept. 15. 09:39

Szívesen. Segíthetek esetleg valamiben még?

Főleg agykontrollban

58. 9778ca1817 (válaszként erre: 57. - 4b6a2525df)
2007. szept. 14. 23:03
köszi a tippeket:)
2007. szept. 14. 22:17

Hát igazából egy könyv van a Silva:Agykontroll. De ez egy száraz anyag. Ez magyarázza el az agykontroll lényegét.

De ha elmész tanfolyamra, ott rengeteg köny, kazetta cd-dvd van, hogy a tanult anyagot ne felejtsd el. Amikor én végeztem, akkor még csak pár könyv volt, meg pár kazetta, de az is "fantasztikus hatású (nyugtató) Imádom a Sziget című kazettát. Ha tele a hócipőm, berakom és 20 perc múlva újjászülettem.

Biztosan van honlapjuk. Ird be a googlebe az agykontrollt.

Ott biztosan sokat meg fogsz tudni róla.

Véleményem szerint ez a jelenlegi leg kézzelfoghatóbb" dolog, ami az emberen segíthet:)

56. 9778ca1817 (válaszként erre: 55. - 4b6a2525df)
2007. szept. 14. 21:59
Igazából nem tudok az agykontrolról semmit, tudnál esetleg valami irodalmat ajánlani róla?
55. 4b6a2525df (válaszként erre: 54. - 9778ca1817)
2007. szept. 14. 21:47

Eszemben sem volt támadásnak vélni, hisz láttam a mosolyt a mondat végén.

Tudom, hogy kissé ironikus volt a válaszom, csak olyan határozott kijelentések hangzottak el.

Az agykontrollban, veled ellentétben maximálisan hiszek.

1995-ben végeztem el a Domján Lászlónál. számomra az életem egy meghatározó dolga volt. Nagon rossz paszban voltam, és az ott szerzett "tudással" nagyon nagy mérékben meg tudtam változtatni a dolgokhoz való hozzáállásom. sőt 1999-ben elvégeztem egy felújítót is, mert elmentem egy egyetemre és a vizsgák előtt sokat segített az ott megtanult gyakorlat. Úgyhogy én csak jót tudok mondani a Domján féle agykontrollról. Sőt ha tehetném, akkor a nagyon sok kezdő depresszióst mind oda küldeném:):)

Ez a test szellem lélek dolog egypár éve foglalkoztat, sokat olvastam róla, megismerkedtem táltosokkal, szellemgyógyásszal.

54. 9778ca1817 (válaszként erre: 53. - 4b6a2525df)
2007. szept. 14. 21:40

:) oké! Én nem támadni akartalak, csak a kédésed megmosolyogtatott:))

Én az agykontrolos dolgokban (ami a fórum címében is szerepel) nem hiszek, viszont én is hiszek abban, hogy halálunkkor csak a testünk hal meg..

53. 4b6a2525df (válaszként erre: 52. - 9778ca1817)
2007. szept. 14. 21:35

Nem:) egylőre:), viszont nem is állítottam ilyen határozattan a következőket:

Ez milyen baromság:-OAki meghalt az nincs többé, tehát nem hall, nem érez, nem beszél, nem gondolkodik, nem csinál semmit, tehát nincs, megszünt létezni:-DAkkor hogy lehetne valamit is kezdeni vele?:-D:-D:-D


Az biztos, hogy a fizikai test meghal, de ma már egyre több tudományág ismeri el a szellemi és lelki létet is.

52. 9778ca1817 (válaszként erre: 51. - 4b6a2525df)
2007. szept. 14. 21:14
Te talán igen??:)
51. 4b6a2525df (válaszként erre: 50. - Szabzsan)
2007. szept. 14. 18:34
Bocsi, de haltál már meg:):)
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook