Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Forever lite ultra fórum

Forever lite ultra (beszélgetős fórum)


17. Judit36 (válaszként erre: 16. - Kiscsillagcila)
2016. szept. 26. 09:33

Étkezés után fogyasztva, hízhatsz tőle.

(fogyasztva hízhatsz :D)

És tényleg :)

2016. ápr. 10. 21:52
Tényleg hízlal ha ráeszek?? Mert én nagyon szeretnék hízni de akármit teszek nem sikerűl pedig annyit eszek mint a ló.
15. manci9
2010. máj. 6. 13:19
Én inkább a reggelit bírom vele kiváltani, de hatásosabb lenne vacsi helyett inni, de miután 5re hazaérek, olyan szinten éhes vagyok hogy fel bírnám falni a hűtőt is. Szóval rohadt éhes vagyok mellette, pedig iszom is eleget, a napi 2liter víz minimum megvan. El vagyok keseredve mert nagyon nem megy a diétázás, és valamiért olyan falási rohamaim vannak, amit nemigazán tudok kezelni.
14. Bella80 (válaszként erre: 13. - Manci9)
2010. máj. 5. 23:21

Szia!


Igen elkezdtem inni, én is azért kértem tanácsot, mert magyar utasítás nekem nem volt hozzá. Reggel szoktam inni, de valamikor meg este iszom. Olyan még nem volt, hogy reggel és este is azt igyam, én nagyon éhes vagyok tőle, és azt vettem észre, hogy ha reggel iszom, akkor délben sokkal többet eszem, te ezt tapasztaltad? Szerintem olyan mintha az ember koplalna, nagy értelmét nem láttom, de már elfogyasztom ha elkezdtem. Azért reggel utánna kávét szoktam inni, remélem az nem tilos:) elvileg nem étel. 2 óra jólakotságot eredményez, biztos hatásos, mert az ember nem eszik, akkor meg nincs mitől híznia.

13. manci9 (válaszként erre: 12. - Bella80)
2010. máj. 5. 18:05

Szia Bella80!

Köszi a választ, már feladtam a reményt, mert láttam, hogy már régóta nem járt erre senki. Jól látom hogy te is iszod a shake-t ugye? K. 1 hónapja? és tapasztalsz valami változást súlyban, ruhaméretben vagy máshogy? gondolom akkor gyümölcs,meg esetleg zöldség mehet egyszer-egyszer tízóraira vagy uzsira akkor.

12. Bella80 (válaszként erre: 12. - Manci9)
2010. máj. 4. 18:12

Szia!


Véleményem szerint szabad közben enni gyümölcsöt.

11. zoledi
2010. ápr. 16. 17:51

Figyelj! A port étkezés helyett iszod! Tehát sem előtte sem után nem szabad enni. Illetve lehet, de akkor hízni fogsz.

És elég ha naponta egyszer iszod, de tarts valami rendszert! Pl. vagy csak regglire, vagy csak vacsorára. Ebédelni pedig bőségesen! Nem úgy hogy a rosszullétig eszed magad, de nyugodtan egyél annyit, amennyi jólesik! Én mindenképpen vacsorára ajánlanám a shaket, mert ugye akkor tudunk a leghatékonyabban fogyni, ha a vacsit mellőzzük viszont ezt a legnehezebb megállni. Este lefekvés előtt idd meg!!! Én tv-zés közben ittam, aztán 1-2 óra múlva elaludtam. Azért jó minél tovább húzni, mert akkor mire megéheznél, elaszol! 1-2 óráig viszont nagyon jó teltségérzetet ad a shake!!!

2010. ápr. 16. 17:08
Köszönöm a válaszokat. Ma reggel kezdtem el elöször inni. Reggeli után szoktam kávét inni, s reggel nagyon hiányzott a kávé adagom. Lehetséges az, hogy elötte valamit harapot aztán kávé és a por? vagy igy már hízlalóba megy át? Napi 2x nem tudom, hogy valósítom meg, de lehet össze vissza, néha napi 2x iszom, de valamikor csak reggel tudom inni. Vagy este elötte lehet enni egy kevesett s utánna inni? valahol még olvastam, hogy valaki azt írta, hogy este 6-ig kell meginni, de itt meg azt írtáttok, hogy lefekvés elött is lehet...Nekem a dobozon semmilyen magyar nyelvű utasíás nincsen.
9. zoledi (válaszként erre: 8. - Bared)
2010. ápr. 16. 12:36

de igen deciliter...


bár előtte már egy párszor írtam hogy dl, köszi az észrevételt!

8. bared (válaszként erre: 2. - Zoledi)
2010. ápr. 16. 12:34
2 literhez 1/3 adagolókanálnyi??? nem 2 dl-t akartál írni?!
2010. ápr. 16. 12:33

Nettó tömeg: 525 g.


Összetevők:

Forever Living fehérje keverék por 81,44 % ( tejsavópor, szójafehérje, kalcium kazeinát ), gyümölcscukor, fruktooligoszacharid, természetes és mesterséges aroma, csomósodást gátló anyag (dikalcium foszfát, dinátrium foszfát), sűrítőanyag (guar-gumi), szójaolaj, aszkorbinsav, d-alfa tokoferol acetát, szucraloz, béta karotin,biotin, niacinamid, emulgeálószer (szójalecitin), cink-oxid, A vitamin palmitát, kalcium- d-pantotenát, krómklorid, D3 vitamin, piridoxin-hidroklorid, kálium jodid, sörélesztő, tiamin hidroklorid, riboflavin, spirulina kék alga , folsav, cianokobalamin, nátrium szelenát.


Figyelmeztetés: a készítmény tejet és szóját tartalmaz.


Tápértékjelölés: 100 g termékben 1 adag (12,5 g) termékben

Energiatartalom: 1640 kJ (392 kcal) 205,0 kJ (49 kcal)

Fehérje: 68,0 g 8,5 g

Szénhidrát: 16,0 g 2,0 g

Ebből Cukor: 8 ,0 g 1 g

Diétás rost 4,0 g 0,5 g

Zsír: 4,0 g 0,5g

Telített zsírsavak: 0 0


Tápértékjelölés: 100 g

termékben 1 adag (8 g)

termékben RDA %*

Vitaminok:

A vitamin 2400,0 mcg 300,0 mcg 37,5

C 120,0 mg 15,00 mg 25,0

E 60,0 mg 7,50 mg 75,0

B 1 2,4 mg 0,30 mg 21,4

B 2 1,04 mg 0,13 mg 8,0

Niacin 40,0 mg 5,00 mg 28,0

B 6 4,0 mg 0,5 mg 25,0

Folsav 0,8 mg 0,10 mg 50,0

B 12 7,2 mcg 0,9 mcg 90,0

Biotin 0,6 mg 0 ,075 mg 50,0

Pantoténsav 16,0 mg 2,0 mg 33,0

D3 vitamin 12,0 mcg 1.5 mcg 30,0

Ásványi anyagok:

Kalcium 800,0 mg 100,00 mg 12,5

Foszfor 800,0 mg 100,00 mg 12,5

Jód 210,0 mcg 26,25 mcg 25,0

Cink 24,0 mg 3,00 mg 25,0

Szelén 109,6 mcg 13,7 mcg 17,0

Króm 704,0 mcg 88,0 mcg 73,0



* RDA %: felnőttek számára ajánlott napi bevitel százaléka


Felhasználási javaslat:

Keverjen el fél mérőkanál (12,5 g) turmix italport 3 dl sovány tejben.

Fogyaszthatja jégdarával, vagy gyümölccsel összekeverve is.

A kész ital magas fehérje, vitamin és ásványi anyag tartalma révén kedvezően befolyásolja a szervezet működését.


Gyártja: Forever Living Products International Inc.


Származási hely: USA


Kizárólagos forgalmazó:

Forever Living Products Magyarország Kft.

Budapest Szondi u. 34.


Minőségét megőrzi a doboz alján jelzett ideig (hónap és év jelölésével)

2010. ápr. 16. 12:27
Szia, előttem szólónak igaza van: 3 dl tejbe 1 teljes merőkanálnyi por. Én is most kezdtem, ugyanezzel a vaníliással. A doboz azt írja, hogy napi 2x kell inni, ez a mennyiség 100%ban tartalmazza a szervezet számára szükséges ásványi anyagokat és vitaminokat.
5. zoledi (válaszként erre: 2. - Zoledi)
2010. ápr. 16. 12:14

Ja, ízesítheted egyébként kakaóval, lekvárral, gyümölcsdarabokkal, mézzel, amivel szeretnéd! Nagyon jó, mert nem fogod megunni.


Nekem amúgy a kakaós volt a kedvencem!!!

2010. ápr. 16. 12:13

Szia. Nekem van, folyamatosan iszom és már emlékszem teljesen a használati utasítására, de leírom a tapasztalataimat :)

Napi egy, esetleg két étkezés kiváltására való. Vacsora helyett szerintem remekül működik. Szóval utána már ne vacsizz :). Nekem ez bevált, bár a jóllakottság érzése talán másfél óra hosszat tart....utána korog a poci, tehát ne idd meg korán és utána alvás :).

Amit én kaptam, annak az angol és magyar utasítása nagyon eltért egymástól. A dobozon levő angol szerint egy mérőkanál port kell 2-3 dl tejbe keverni. A magyar szerint viszont tán csak egy fél kanálnyit keveseb tejbe....

Nekem a magyar szerinti is elég, egyszerre nem is tudnék többet meginni.

Fontos! Vegyél hozzá egy shakert. Tudod, azt a poharat, amiben össze lehet rázni. Már százforintos boltban is kapható ilyen, nem kell valami nagy ügyre gondolni, de simán kanállal vagy kézi habverővel LEHETETLEN összekeverni. A shaker-ben felrázva viszont jó habos lesz.

2010. ápr. 16. 12:12

Szia! Van benne merokanal ,eggy kanallal beleteszel 300 ml tej be vagy tea ,gyumile,ha fogyasra vetted 2szer erdemes inni reggeli es vacsora helyett es delben 600 koruli kaloriat egyel ,

Mellette nem nagyon ajanlanam hogy egyel ,esetleg gyumolcsot ,vagy ha nagyon ehes vagy 1 joghurtot maskepp hizni fogsz!!!

2010. ápr. 16. 12:11

szia! Én ismerem! Nekem anno nagyon bevált!!!

A lényeg!


Mindenképpen tejjel csináld! A legjobb zsírszegény, 1,5-es tejből. Vízzel is lehet amúgy, de nagyon pocsék íze van azzal.


Gondolom van hozzá shakered is! Abba öntsél kb.2-3 dl tejet (igazából a tej mennyisége attól függ, hogy mennyit akarsz inni, mennyire vagy éhes, én 2 dl-ből csináltam, és a végét már alig tudtam lehúzni, annyira laktató volt)


Találsz a dobozba adagolókanalat! Azzal lehet méricskélni. Elvileg azt mondják hogy 2 dl tejhez 1 adagolókanálnyi kell, de azt szerintem iszonyatosan sok!!!


Én így csináltam:


2 l tej + 1/3 adagolókanálnyi por


Nekem így nagyon finom volt! De egyébként ízlés kérdése, kísérletezd ki magadnak, hogy hogyan ízlik a legjobban!


Hányszor kell inni??? Én este ittam vacsora helyett. Ebédeltem 12-13 óra körül, délután valami gyümölcs, este pedig 20-21 körül lite por!

Van aki reggeli helyett is ezt issza.


Egy a lényeg! Ha ittál lite por pl. vacsira, akkor már SEMMIT!!! ne egyél, mert akkor hízni fogsz! (Apukámat hízókúrára kellett fogni, ő lite por után vacsizott)


Nekem ezzel a shake-kel sikerült 5 hónap alatt 18 kilót fogynom! Még élveztem is!!!

2010. ápr. 16. 12:00

Sziasztok!


Segítsen nekem valaki. Vettem egy forever lite ultra vanilia ízű port, nincsen rajta magyar utasítás igy nem tudom, hogy naponta hányszor kelle inni, menni porral? Lehet-e mellé enni pár óra múlva vagy egyáltalán nem. Aki ismeri írja le a tapasztalatát is.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook