Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Edzésmester Alakváltó Program fórum

Edzésmester Alakváltó Program (beszélgetős fórum)


1 2
50. EditMária (válaszként erre: 48. - EditMária)
2013. márc. 11. 20:16

Sziasztok!

Úgy korrekt az előző hozzászólásom után, hogy elmondjam: Miután kiderült, hogy adminisztrációs hiba történt, az ügyfélszolgálat felvette velem a kapcsolatot, elnézést kértek és a választásomnak megfelelően visszakaptam a program árát.

49. Tvinko
2013. márc. 5. 23:41

Udv Mindenkinek!

En nem vettem meg a csomagot, amelyet meg lehetett volna rendelni, mert az ingyenes mailekben annyi jo info volt, ami alapjan ossze tudtam allitani a sajat edzes programomat. Szerintem nem is nagyon kell tobb ahhoz, hogy az ember kezbe vegye a sulyokat. Inkabb azon csodalkoztam, hogy ezek az emailek ingyenesek. :) Bar nem tom mi van a dvdken. Egy biztos, johetnek az ingyenes mailek, lattam, hogy vannak, akik ezt hianyoljak, vagy a virtualis kezfogas, bar neha talan jo lenne, de a sulyokat mindenkinek maganak kell megragadnia, es a megszokott rossz etkezesi szokasokkal is mindenkinek maganak kell megkuzdenie. Az eredmenyek eleresenel pedig jo figyelembe venni, hogy ki mennyi ideig nem csinalt semmit az alakformalas elkezdese elott. :)

Tulkepp csak annyit akartam mondani, hogy nekem sokat segitett es segit!:)

48. EditMária (válaszként erre: 47. - Mandria)
2013. márc. 1. 20:21

Gratulálok, Neked szerencséd volt.

Én sajnos pórul jártam. Nagyot csalódtam, de nem a programban, mert annak megismeréséig el sem jutottam.

Nagy reményekkel jelentkeztem az AlakváltóProgramra és 2013.február 06-án utaltam... és semmi!

Azóta semmi hír róla, annak ellenére, hogy többször jelztem ezt az ügyfélszolgálaton és az Edzésmester más elérhetőségén is. Mégcsak választ sem kaptam!

Úgy érzem becsaptak és nem marad más lehetőségem a fogyasztóvédelemhez fordulok.

2013. jan. 2. 05:12

Eltelt újabb év.Összesen 15 kg-ot fogytam.A célomat, tömeg terén, elértem.A további cél az izmok erősitése és a súlyom tartása.

A dolgok fejben dőlnek el.A program nagyon jó irányokat adott, a hozzá kapcsolódó fórum pedig állandó kontrollt.

Nekem sikerült.

Persze egyedül is lehet.....de egy függő erre képtelen....kell egy komplex támogató rendszer.Ez az EAP.

Biztos van több hasonló, de sajnos ilyen támogatás nélkül a visszaesés lehetősége nagyon nagy.

46. AlBundy (válaszként erre: 45. - OGGY79)
2012. ápr. 12. 11:16

Kicsit mintha megkésve kérnél infot? (2011.09 hó 2012.04. hó..:))

Amúgy ezekről annyit, hogy többnyire az elszántsággal van a probléma és nem az ilyen programokkal. Biztos jó ez, csak valószínüleg pénzkidobás. Neten utánajárással, jó edzéstervet rakhat össze magának az ember, és idővel egyre jobban finomíthatja azt. Nem árt ha van egy ismerős aki azért otthon van ezekben a dolgokban és lehet tőle kérdezni (neki sem kell fitnesz edzőnek lenni). Egy edzőtermi fitnesz edző sem nagyon csinál mást mint leemel egy kész tervet a polcról és ott áll mögötted amikor csinálod.

45. OGGY79 (válaszként erre: 44. - Mandria)
2012. ápr. 12. 10:41
valami kis részletet mondhatnál :S
2011. szept. 19. 09:58

Sziasztok!

Január óta csinálom a programot.

10kg-ot sikerült eddig lefogynom.Még 3kg van hátra.

A mozgásanyag nem teljesithetetlen. Alapozó, zsírégető és izomépítő szakaszokból áll, melyek különböző szintűek.

Hétről -hétre megkapod az anyagot letölthető videó illetve edzésnapló formájában.

Heti négy edzésről van szó, amelyek az alapozónál kb. fél órásak.Természetesen edzhetsz többet is...nincs tiltva.

Az étkezéshez receptek, és heti minták szolgálnak, kalóriamennyiségre lebontva.

Tulajdonképpen egy cukorbeteg nagyon jól tudja ezeket a dolgokat.....

Az "egészséges" embereknek is eszerint kellene táplálkozni, akkor nem lenne elhízott ember.

Sajnos meg kell tanulni a minőségi étkezést...fehérje-szénhidtát- zsír arányokat....

ez bizony eleinte nem könnyű....

Folymatos kontrollban kell tartanunk magunkat...nincs kihágás. mert akkor jön fel a zsír....

A sikerhez kell a rendszeres mozgás....az izmokat, izületeket, karban kell tartani....különben ha nem eszel, ez sorvad el legelőször...nem a zsír....aztán jön az ördögi kör....Kevesebb izom, kevesebb szükséglet, lassuló anyagcsere.

Egy zártkörű fórumon folymatosan kapcsolatban lehetsz Ildikóval,és a társaiddal tudjátok lelkesíteni egymást.


Szerintem nagyon jól sikerült rendszer...de kétségtelen, meg kel tanulni, dolgozni kell, oda kell magunkra figyelni....és láss csodát..erősdsz, fogysz..jobb közérzeted. nem szemetet eszel...stb.

43. adorka
2011. júl. 13. 11:36

Sziasztok,

Szerintetek érdemes előfizetni erre? Én lehet hogy külföldre megyek dolgozni ősztől, és nem akarok edzőteremre költeni, kint biztosan drága. Ezért gondoltam otthon edzegetek, és ehhez jó lenne Ildikó programja. A cikkei nagyon meggyőzőek. Jó az otthoni edzésprogram? Sok súlyzót, segédeszközt kell vásárolni hozzá otthonra?

Köszönöm előre is

2011. jún. 5. 16:28
hol tudom törölni magam?
2011. máj. 16. 15:47
Én lemondtam.Pár érdekes dolog volt benn,de alapjaiban ugyanaz mint a többi.Amúgy az egyik levél végén majd apró betűvel megjelenik hogy a következőért már fizetni kell.Olvasatlanul töröltem amit másnap küldött és kijelentkeztem!
2011. máj. 16. 14:13

Én is olvasgatom, talán most tartok az 5.-nél, de gondoltam, hogy az lesz a vége, hogy rendeld meg ezt+azt.

Amúgy tényleg ír érdekes dolgokat a nő.

2011. máj. 16. 14:06
De ha nincs kedved feliratkozni rá, szívesen átküldöm a linkeket,és akkor el tudod olvasni a cikkeket.
2011. máj. 16. 14:03
értem
2011. máj. 16. 14:02
Szerintem nem hülyeség! Sok értelmes,hasznos dolgoz írnak le benne. És a végén nem kötelező megvenni semmit, én sem vettem. Ennek ellenére még válaszoltak is,mikor kíváncsi voltam valamire :)
2011. máj. 16. 14:02

Én feliratkoztam az ingyenes levélözönére, és nem bántam meg, sok hasznos dolgot olvastam.

Persze sok olyat is, ami nem biztos, hogy a leg hasznosabb.

Nem fizettem elő semmire, így a továbbiakról nem tudok nyilatkozni.

2011. máj. 16. 14:00
én is erre számítottam de biztos akartam lenni benne.Köszi
2011. máj. 16. 13:58
Hülyeség. A lényege ennek is az, h a végén lehet rendelni dvd-t és egyéb okosságot. Szerintem ez is csak arra megy ki, h lehúzza az embereket.
2011. máj. 16. 13:57
Mi a véleményetek az edzésmesterről?
2011. ápr. 15. 11:19
Úgy látom sokan megvették és kipróbálták.:)
2011. ápr. 4. 11:09
Látom kicsit pang a téma. Jó sok idő eltelt, gondolom már több tapasztalat összegyűlt a programmal kapcsolatban. Aki megvette a programot és kipróbálta, ne fojtsa magába a véleményét! :)
30. Tücsi79 (válaszként erre: 29. - Edzésmester)
2010. okt. 8. 14:00

Kedves Ildikó!


Írtál nekem levelet és kiderítettük, hogy még nem kaptam vissza a pénzt, amit te azonnal orvosoltál.

Örülök, hogy tényleg álltad a szavad.

Remélem az új munkatárs jobban beválik ;).

Köszönöm még egyszer a visszafizetést.


Üdv,

Tücsi

2010. szept. 22. 16:24

Mint abszolút mértékben érintett személy, szeretnék reagálni néhány dologra.


@jennifer lopez!


Norbi azért egész más elveket tanít. :-)


Ami az emailezést illeti, sajnos az info-s email címünkre annyi levél és spam érkezik, hogy egyelőre nem nagyon tudunk válaszolni az ide érkező levelekre, de ezt a jövőben szeretném megoldani. Az ügyfeleknek egy teljesen másik email címre kell írniuk, amit figyelünk. A fórumban mindenkinek válaszolok, és aki visszakérte a pénzét, eddig mindig meg is kapta (Tücsi79, lásd alább).


Mindent jól szeretnék csinálni, de az élet közbeszólt. Szeptember közepén kaptam egy levelet, amiben valaki kemény szavakkal illetett. Mikor utána néztem, hogy miért lehet ez, kiderült, hogy az ügyfélszolgálatos kollégám megánéleti problémák miatt két hónapig a munkáját teljesen elhanyagolva nem válaszolt a levelekre. Elég sok kárt okozott ezzel, miközben én nagyon sokat dolgozom a közösségi oldalon. Tanultam az esetből, többet ellenőrzöm a munkatársakat és keresek egy új ügyfélszolgálatost is. Sajnos ilyen az élet. Ez nekem is kellemetlen volt, de a jövőben remélhetőleg nem lesz ebből probléma.



@Tücsi79


Mindenkinek visszaadtuk eddig a pénzét, aki visszakérte. Három dolgot kell megnézned 1), hogy jó helyre írtál-e, 2) hogy a leveleinket nem szűri-e spamszűrőd, 3) hogy nem estél-e te is bele abba az időszakba, akik nem kaptak választ a munkatársam hanyagsága miatt. Szeptember 15-én kiküldtem erről egy levelet (ezt meg kellett kapnod). Az óta - ha válaszoltál - ennek már rendeződnie kellett. Ha rendeződött, kérlek írd meg ide a fórumra, nehogy azt higgyék mások, hogy nem tartom be a szavam, miközben igen (akkor is írj, ha nem rendeződött, hogy intézkedni tudjak).


Sőt, aki amúgy egyértelműen azért kérte vissza a pénzét, mert nem kapott kérdést a válaszára ebben a két hónapban, annak nemcsak visszautaltattam a pénzét, de még a programban is benne maradhatott.


Az eddigi visszafizetésekből is látszik, hogy aki visszakérte a pénzét, az mindig visszakapta. Ráadásul nem 30-60 napon belül, hanem amint kiderül, rögtön utalunk. Rosszhiszeműségről itt szó sem lehet. Hidd el, az interneten nem könnyű bizalmat építeni (hiába vállalom a nevem és az arcom), és a bizalmat nem éri meg kockáztatni pár ezer forintért. Ebbe valaki belegondolt már?


Még egy dolog. Az emberek elvárják, hogy dolgozz sokat ingyen. Én szívesen megosztom az információt. Van egy blogom, ahová elkezdtem feltölteni az újabb anyagokat. Láthatjátok, hogy ha én írok cikket, az nem bulvárcikk, hanem komoly szakmai háttér van mögötte, ami kutatást és időt igényel. Sajnos ez azt jelenti, hogy ritkábban tudok anyagot is írni. De készülnek folyamatosan, és ha elkészül egy új anyag, kapsz majd róla értesítőt is. :-)


Üdvözlettel,

Szűcs Ildikó

EdzésMester

28. jennifer lopez (válaszként erre: 27. - Tomitimi)
2010. szept. 19. 14:19
Egyetértek, kevesebb és másabb kaja(se finomliszt, se cukor)+sok mozgás.
2010. szept. 18. 22:24

nekem bejött - megpróbálok objektív lenni.

1. nem akartam fizetős csomagot megrendelni, de amikor jött egy ajánlat, hogy mind a 3 csomag benne van egynek az árában, azt gondoltam: legyen. tisztában vagyok vele, hogy ez ügyes marketingfogás volt, de nem bántam meg.

2. valóban nem egy hdtv dolby stereo minőség :), de én nem is vártam ilyet - akit csak ezt tart vissza az edzésektől, az szerintem csupán kifogást keres

3. kis odafigyeléssel követhető az adminisztrációs rész, nem tartom bonyolultnak, és a saját érdekedben kell. dönthetsz úgy is persze, h nem naplózol, de akkor mi értelme van?

4. sokan rossz helyre írkálnak a fórumban össze-vissza, ezzel együtt előfordul, hogy nincsenek azonnali válaszok, én mondjuk nem kérdeztem

5. további csomagra, tagságra nem fizetek elő, így megvannak a pdf-ek, a videók, s szerintem ez rendben van így, azt túlzásnak tartom, hogy szegény naiv netezőt becsapták. engem biztos nem :)

6. ha a visszafizetési garancia nem érvényesíthető, holott megígérték, az elismerem, valóban gáz.

+1 a lényeg: több mozgás, és kevesebb (más) kaja - minden ami ezen felül van az csak bónusz :)

mindenkinek sok sikert!

2010. szept. 18. 17:58
meg az a fórumtagság... vicc... :S
2010. szept. 18. 17:57
igen hihetetlen mennyi mindent képesek lennénk megtenni, meg mekkora pénzeket kifizetni... :S nekem is került már elég sokba, hogy belássam hogy csak el kell döntenem, odafigyelni és mozogni... én sem szedek semmi csodabogyót, varázskrémem sincs...:)
24. jennifer lopez (válaszként erre: 23. - Nyuszababa)
2010. szept. 17. 21:23
Most már én is így gondolom. Elég hiszékeny vagyok, ebben is bíztam, de miután nem kaptam semmilyen emailt amióta nem rendeltem meg a csomagjait(pedig azt mondta, hogy ha nem rendelek, akkor is kapok további anyagokat)azóta elhiszem, hogy ez is egy csalás volt. Olyan durva, alattomos módon még kérdéseket is rakatott fel velünk, hogy ha valamit nem értünk válaszol majd rá. Válasz azóta sem érkezett. De lesz.rom, nélküle is fogytam 33 kg-t, már csak 5 kg van. Hihetetlen, hogy a kövéreket hogy ki tudják használni az ilyen emberek. Ide 14000ft oda nem tudom hány ezer és meggazdagszik. Ráadásul ki tudja hány ember van, aki csalódott, kifizette a pénzt és semmi újdonság. Aki még csak most kapja az anyagokat, ne hogy bedőljön. Üljön le, olvassa el Norbi könyveit és meg fog érteni mindent.
2010. szept. 16. 23:57
nekem annyira lehúzás szaga van :S
22. Tammy8
2010. szept. 16. 19:02

A barátnőm ezt a linket kapta, miután "lejárt a 30 napos időszak", ami ugye 14 ezerbe fájt:


[link]


Érdemes elolvasni.

21. Tammy8
2010. aug. 23. 18:50
Azt, hogy az anyag mennyire "hatásos" azt nem tudom, de minőségileg nagyon rossz.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook