Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Dr.Lázár Levente vélemények fórum

Dr.Lázár Levente vélemények (beszélgetős fórum)


1 2 3
78. indian holi (válaszként erre: 77. - Liduska84)
2015. máj. 11. 16:10
Szia! Írtam privit. Köszi!
77. Liduska84 (válaszként erre: 75. - Indian holi)
2015. máj. 11. 10:14
Van rendelés. Dr. Molvarecz Attila rendel ott. Kérlek írj privit, és szívesen elküldöm Dr. Csaba asszisztensének a számát.
2015. máj. 6. 07:39
Hát beigazolódott a félelmem. Még tabaly műtött a doktorú. De a szövettani eredményért nem jutottam el hozzá. Kértem időpontot, hogy elhozhassam. Ugye a szövettant csak orvos adhatja át, elmondja mi áll rajta azt ennyi. Hamarabb érkeztem vàrnom kellett. Gondoltam persze, mert ugye még nincs 11 mikorra az időpontom szólt. 20 perc volt még. Na aztán már kezdett elfogyni a türelmem 1 óra várakozás után. Majd behív egy nővér, gondoltam végre én jövök. Na tévedtem. Megkérdezte minek jöttem, mondom a szövettanért. Jó mindjárt kinyomtatja addig ott bent üljek le. Na fél órás várakozás után kijöttem. Majd behív a Patkós doki ( na ő az az ember akit soha nem kívánnék orvosomnak) és flegmán beszól, hogy ezért hamarabb is eljöhettem volna. Mondom neki érdeklődtem, de annyira gyorsak voltak a kollégái hogy nem sikerült a mintát 5 hét alatt feldolgozni, utána meg ugye nem volt kihez jönnöm. 😕 Eldarálta mi áll a papíron kb. 2 másodperc alatt és ennyi. Se egy vizsgálat se semmi. Ugy éreztem magam mint egy árvagyerek. Azt hiszem az emberség is meghalt ebből a kórházból a doktorúrral együtt 😢
2015. máj. 3. 22:13

Sziasztok!

Én is megrendüléssel fogadtam a hírt....mai napig nem tudom túltenni magam rajta.

Viszont sajnos letel a 3 hónapom s keresnem kell valakit.

Dr. Csaba Ákos elérhetőségét el tudná valaki küldeni priviben? Ill. Levente helyén van már rendelés? Én itt lakom a rendelő mellett, de még a tábla is a régi...:-((


Köszönöm!

2015. máj. 3. 13:53
Elhiszem csak nehezen tudom feldolgozni. Mi vezethetett idaig, minek kellett tortennie, hogy ez az ember igy vessen veget az eletenek. Sajnalom nagyon es nincsen nap amikor ne gondolnék rà. ;-(
73. Liduska84 (válaszként erre: 72. - Menyétke5)
2015. máj. 3. 13:08
Hidd el, próbáltak neki segíteni... de nem fogadott el segítséget, teljesen bezárkózott :(
2015. ápr. 28. 12:47
Nem megy ki a fejemből a doktor úr. Miért történt ez a tragikus dolog vele? Miért nem segített neki senki? Miért?
2015. ápr. 24. 11:22

[link]

Sziasztok! Ezt az oldalt egy korábbi betege készítette a doktor úrnak. Itt lehet róla megemlékezni, történeteket mesélni.....

70. lari75
2015. ápr. 24. 00:50

Sziasztok!

Én is Lázár doktornál szültem két kislányomat, nekem eddig ő volt A SZÜLÉSZ-NŐGYÓGYÁSZ, akiben teljesen megbíztam. Sajnos előtte egy másik kórházban, másik városban, a kisfiam szülés közben meghalt :( Lázár doktor megnyugtatott és odafigyelt rám, eredményeképp ma már van két imádnivaló tündérem :)

A lényeg, hogy szeretnénk még egy harmadik babát is. Intézetet már nem szívesen váltanék, viszont orvos ügyben kicsit tanácstalan vagyok. Mivel mindkét alkalommal 36. héttől bent feküdtem, találkoztam néhányukkal. Dr Nagy Gyula Richárd szimpatikusnak tűnt, de sajnos nincs semmilyen információm hozzá. Esetleg nem tudjátok van-e magánrendelése vagy bármilyen elérhetősége?

69. Liduska84 (válaszként erre: 68. - Hela30)
2015. ápr. 22. 15:38
Van magánrendelése. Ha gondolod, megadom az asszisztense számát, és vele tudsz egyeztetni. Nekem is endometriózisom volt. Lázár nagyon értett ahhoz is. Csaba doki nem tudom, mennyire jó ebben, én inkább Bokor dokit választanám a helyedben, mert ebben ő az ász.
68. Hela30 (válaszként erre: 67. - Liduska84)
2015. ápr. 20. 12:08

Gratulálok! Jó egészséget és sok boldogságot kívánok nektek!

Valaki tudna nekem segíteni, hogy Dr.Csaba Ákosnak van magánrendelése? Hogy tudom vele felvenni a kapcsolatot? Én még mindig nem jutottam semmire, pedig nagyon kellene orvost választanom, endomentriózis miatt. Ő vagy Dr. Bokor Attila?

2015. ápr. 18. 16:16
Sziasztok! Kedden megszületett a kislányom Csaba Ákosnál, többen kérdeztetek róla, és csak jókat tudok mondani. Fantasztikus ember, szülés után minden nap bejött hozzám, a végén puszival búcsúzott, nagyon kedves, szakmailag is tökéletes ,csak ajánlani tudom mindenkinek!
2015. ápr. 17. 20:37
Voltam kedden Csaba Akosnal es nagyon jó volt a benyomás. Kicsit megnyugodtam. Vagany ember o is szerintem, szakmailag toppon. Szerintem lehet próbálkozni nala es még olcsó is. 8000ft-t fizettem.
65. Pincsi79 (válaszként erre: 58. - Fulimuli)
2015. ápr. 17. 20:32
A farkasretiben van, biztos adnak infót ott. Melindát én fel kell hívjam mindenképp rakszures eredmény ügyében.
2015. ápr. 14. 11:07

Sztem teljesen mindegy, h miként ment el ez a remek ember. Egy dolog biztos, h nagyon értékes embert veszítettünk el mind emberileg, mind szakmailag.

Én tavaly szültem nála, de az égvilágon semmi kapzsiságot nem fedeztem fel rajta, sőt kimondottan a SOTE-ra hívott a legtöbbször, mikor már túlhordás volt. Én kértem, h inkább a magánjába mennék.

Rettentően sajnom, ami történt. Ha vkinek van vmi infója, h hol van a sír, én is szívesen kimennék és vinnék virágot.

2015. ápr. 14. 10:52
Ő mindenkinek segített, mindenkit türelmesen végighallgatott. Rajta miért nem segített senki? Biztosan voltak jelei annak, hogy valami komoly gondja van! És ezek a gondok már sokkal régebben elkezdődtek!
62. Hela30
2015. ápr. 13. 19:46
Sziasztok! Engem is nagyon megviselt a halála a mai napig nem térek magamhoz. :( Itt hagyott bennünket a Doktor Úr. :'( :( Én 10 éve jártam hozzá, műtött is, endós vagyok és most bajban. Mi legyen, kihez menjek stb. Velem is nagyon kedves volt és korrekt. Úgy érzem nem lesz soha ilyen orvosom.Fulimuli én is kimennék a sìrjához, ha valaki információval tud szolgálni megköszönném.
61. Fulimuli (válaszként erre: 60. - Liduska84)
2015. ápr. 13. 19:00

Megmondom őszintén, hogy van egy közös ismerősünk, aki inkább Lázár doki feleségét ismeri. Amint megjött az email, azonnal őt hívtam, hogy tud e valamit. Azt mondta, hogy ezt úgy szokták mondani, hogy tragikus hirtelenséggel elhunyt. Mondtam neki, hogy ezt én is tudom, mert az email-ben is ezt írta Melinda (mert ő írta az email-t). Szerintem egy autóbaleset is lehet tragikus hirtelenség, ezért kérdeztem. Végül elmondta, hogy öngyilkos lett.

Melindával is beszéltem, de ő csak annyit mondott, hogy sok minden volt már, alig aludt, nem kért segítséget a bajban, mindent egyedül akart megoldani, és most történt valamit, amit már nem tudott.

Végül a részleteket egy kórházi dolgozótól tudtam meg (nyilván az sem pontos, mert talán még a felesége sem tudja pontosan a dolgokat). Ő anyukám ismerőse, úgyhogy innen az infó. A kórházban nyilván mindenki tudja...

60. Liduska84 (válaszként erre: 58. - Fulimuli)
2015. ápr. 13. 14:23
Tényleg egy kórházi dolgozótól tudod? Úgy tudtam, ők nem adnak ki semmi infót a haláláról, de hát jó sokan vannak... Számomra is hihetetlen, hogy ezt tette volna. De tény, hogy elég zárkózott ember volt.
2015. ápr. 13. 10:47

Sziasztok, én mindent gondoltam volna Lazar dokirol csak azt nem, hogy így ér véget az élete! Egy kiegyensulyozott fiatalember, jol meno praxissal, hatalmas tudassal, szép csaladdal, feleseg, gyerekek. Vajon mi visz ra egy ilyen embert, hogy onkezevel vessen veget

eletenek? Ugy gondolom, hogy vagy egy regota lappango , őt teljesen felemeszto problema az ami idaig vezetett, sulyos pszihes megbetegedes, amit lehet hogy kezeltek is es aminek semmi jele nem volt legalabbis a betegei felé. Ép esszel ilyet az ember nem csinal. Lehet, hogy a csaladja sem tudott semmirol, a pszichologus felesege?

Mindenesetre en nagyon sajnalom, hogy ezt az utat valasztotta, a csaladjanak a legnehezebb.

Nyugodjon békeben, remek ember es orvos volt!

58. Fulimuli (válaszként erre: 53. - Pincsi79)
2015. ápr. 12. 18:09

Én is egy kórházi dolgozótól tudom, amit tudok, és azon kívül, hogy tényleg saját maga vetett véget az életének, sok más dolog is volt az életében... bár ez nyilvánvaló, ha valaki ilyet tesz. Sokat gondolkoztam rajta, hogy megosszam e, de tényleg semmi közöm hozzá, ez csak a családjára tartozik.

Az igazi okot pedig tényleg csak a Doktor úr tudja. Nagyon sajnálom, hogy nem tudta megoldani... soha nem gondoltam, hogy ilyet tenne, főleg abból, ahogy a betegeivel is mindig bánt, azzal a nyugalommal, kedvességgel. Bár ez is tudvalevő, hogy az ember a munkájában sokszor teljesen más... Nyugodjék békében!

Ha valaki volt esetleg a temetésen, és útba tud igazítani, akkor nem hívnám fel emiatt Melindát, de szeretnék majd elmenni a sírjához. Köszönöm.

57. Fulimuli (válaszként erre: 55. - Liduska84)
2015. ápr. 12. 18:04

Ha sok rémtörténetet hallottál, megértelek, biztosan én is így éreznék.

Én nem bántam meg az Istvánt, és azon kívül, hogy konfliktusom volt a cumi adásból a nővérekkel, csak pozitív tapasztalom van velük. Mint mondtam, én SOTE-s tapasztalat után mentem oda, és főleg amiatt, mert az új dokim és szülésznőm is oda tartozott.

A SOTE-ra is Lázár miatt mentem, nem azért, mert kórházat választottam. Ha Lázár azt mondja, hogy az utcán szüljek, ott szülök :-) Ennek ellenére, mivel hipochonder is voltam kissé, örültem a túl körültekintő kezelésnek, de csak egy ideig...

Egy lánynak is pont arról írtam, aki ezzel kapcsolatban kérdezett, hogy egy olyan fehérvérsejtszám miatt, amit már Lázár is elfogadott, mert nekem végig magasabb volt, és 15-ig elfogadják, a 39. hetemen vénásan tömtek antibiotikummal - csak sajnos akkor volt Lázár doki külföldön, és nem is tudott róla :-(

Mindegy amúgy, mert én tényleg csak azért ajánlottam Pop doktornőt és az Istvánt, mert sokan gondban voltak a dokiválasztással, és én rá esküszöm most már. Egyébként ez is olyan dolog, hogy engem pl. sokan le akartak beszélni a SOTE-ról az elején, mert hogy nagyon nem baba-mama barát. Szóval kineka pap, kinek a papné... :-)

2015. ápr. 12. 12:56
Sziasztok! Egy ideje olvasgatok, most úgy gondoltam leírom én is a saját tapasztalatomat. Nagyon alapos orvosnak ismertem meg Lázár dokit. Ő gondozta a terhességemet, volt pár nehézség, komplikáció és mindig csodáltam, hogy a rengeteg paciense ellenére mindig pontosan képben volt, hogy az én kezelésem épp hogy áll, milyenek az eredményeim. Alapvetően a magánrendelésére jártam, de mivel a rossz eredményeim miatt gyakrabban kellett terhesgondozáson részt vennem, többször hívott be a SOTE-ra vizsgálatra, vérvételre vagy UH-ra. Terminustúllépés miatt volt 1 hetem, amikor naponta kellett ctg-re járnom és 2 naponta vizsgált is. Minden nap megbeszéltük, hogy hol találkozzunk, sőt, ő mindig a SOTE-ra hívott be, én kértem meg 2 alkalommal, hogy inkább a magánrendelésén vizsgáljon. Összességében tehát nem éreztem úgy, hogy "lehúzna".. Kétszer beszéltünk a fogadott orvos témáról, de magától nem mondott összeget. Végül kerek-perec rákérdeztem, mire a 80-at mondta (2014-ben), de azt is úgy, hogy azt mondta hogy ha nem akarunk, akkor ne adjunk neki ennyit, neki sokkal fontosabb az, hogy jó érzéssel és elégedetten "távozzunk". Én azt gondolom, hogy a mai kapzsi világban ez elég korrekt volt. Egyébként csak szuperlativuszokban tudnék mesélni Róla. Én még a mai napig nem tudom felfogni, hogy ez történt. :'((
55. Liduska84 (válaszként erre: 54. - Fulimuli)
2015. ápr. 12. 09:07
Sajnos sokkal több is a szomorú eset az Istvánban, a lazaságuk miatt. Ezt a rizikót valaki vállalja, valaki nem. Túl sok rémsztorit Hallottam már onnan...
54. Fulimuli (válaszként erre: 40. - Pincsi79)
2015. ápr. 12. 09:02

Pincsi79, most már tudom, ezért lehet az, hogy minden dokiról van pozitív, és negatív vélemény is. Szimpátia kérdése is, nyilván. A pénz kérdés lehet amiatt, hogy ők hogy ítélik meg az anyagi helyzetünket, nem tudom.

Én amúgy 2012-ben szültem Lázárral, nekem már a 80-at mondta. 2010-es fórumokon még azt olvastam, nem kért összeget. De ugye lehet, hogy nem mindenkitől kérnek...?

Engem ugye a magánjába is visszarendelt UH-ra, pedig benn voltam a kórházban.


Én sem mentem volna nőhöz, bár ez ilyen Anyámtól jött dolog volt. Mindenesetre nem éreztem magam kellemetlenül, sőt.... a pasikkal sokkal inkább.

Egy férfi nem élte úgy át soha a szülés élményét, mint egy nő... és Pop doktornő pl. mindig figyelt rá, hogy felsegítsen a vizsgálószékből, ami egy férfinél sem fordult elő.... ráadásul a szülés közben is tudta, mi hogy lesz jó. Mindegy, én a VBAC miatt kerestem őt, meg most már egyre többen mennek hozzá, mindenki ajánja tovább, annyira korrekt és kedves, és jó szakmailag is.


Most írtam pl. valakinek arról, hogy a SOTE- n teletömtek antibiotikummal szülés után is, mert magas volt a fehérvérsejt számom, az Istvánban meg elmondták, higy ez normális.

Nekem pl. nagyon tetszett, hogy a SOTE-n a biztonság az első, de sokszor túlzásba viszik, vagy hogy mondjam.

Az Istvánban ott lehetsz a fürdetésnén, MINDENRŐL tájékoztatnak, Te viheted oltatni, nem csak megfogják, és viszik.... Ezek nekem sokat számítanak. Császár után is odaadják, nincs külön 12 órára....

2015. ápr. 11. 23:07
A kórházban tudtam meg első kézből a hírt. Aztán ismerősök is megerősítették, sajnos. Hozzászólást nem tudom, h kell törölni, mert törölném. De vegulis nem mindegy nekünk? Az emlék marad.. Ez már magánéleti dolog es most látom, h nem kellett volna leírnom.
52. Liduska84 (válaszként erre: 50. - Nesszike)
2015. ápr. 10. 13:55
Nekem is folyton ez jár a fejemben. Olyan jó lenne tudni az igazságot! Sajnos azt szokták mondani, hogy minden pletykának van alapja :(
51. Liduska84 (válaszként erre: 48. - Murdok)
2015. ápr. 10. 13:55
Nagyon elszomorít, amiket írsz Csaba dokiról, meg is ijedtem... pedig kedden vele szülök...
2015. ápr. 10. 12:27

Sziasztok!

Nem szeretnék kegyeletsértő lenni, és a fórumozók többsége nyilván nem ezen agyal, de nekem napok óta ezen kattog az agyam, hogy most tényleg önkezével vetett véget az életének egy ilyen ember (sokan kedvelték, látszólag kiegyensúlyozott volt, sikeres a szakmájában, fiatal) vagy ez valami félreértés? Én is bajban vagyok, hogy kihez menjek ezután, de egyenlőre nem hagy nyugodni ez a gondolat...:(

2015. ápr. 9. 17:48

Sziasztok!

Én második babámat várom és egy hónapja voltam Lázár doktor úrnál először a magánrendelésén!Mivel az előző gyermekemet nem nála szültem, így megkérdeztem elvállal-e! Azt mondta ez csak rajtam múlik! Annyiszor eszembe jut ez a mondata! :-( Nagyon sajnálom hogy végül nem csak rajtam múlott! Annyira alapos, jó szakembernek tűnt!!! És biztos vagyok benne hogy az is volt! Sajnálom hogy nem mehetek többé már hozzá! Duplán sokkolt a halálhíre, mivel aznap, mikor közölték velem hogy nincs többé, aznap temettük el drága apósomat is, elég fiatalon!Ugyanazon a napon haltak meg, mint itt a topikban kiderült! Annyira elkeseredtem! Valahogy annyi rossz dolog történt velem, velünk utóbbi időben, így kicsit kétségbeesve kutattam új doki után a Sotén! Akik Lázár doktor urat ajánlották nekem, ők ajánlották dr Nagy Gyula Richárdot is! Valaki nem tud róla nyilatkozni? Mennyibe kerül nála a szülés?Nem mertem megkérdezni tőle, mivel egyszer voltam eddig nála csak.A kórházba rendelt be, mivel nincs magánrendelője!Ugyanúgy fizetős mint egy magánrendelés...Engem megrémiszt a futószalag feeling a várandós ambulanciàn, de mivel úgy érzem , hogy a babám itt lenne a legjobb kezekben ha vmi komplikáció adódna, ezért úgy érzem hogy bevállalnám a közös szülőszobàt és a többi nem túl jót amit olvastam eddig a Sotéról! Megpróbálom pedig pozitívan nézni a dolgokat!

Aki tud, írjon kérem információt Nagy Gyula doktor úrról!

Köszönöm és szép napot mindenkinek!

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook