Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogyan tovább? Már feladás szélén állok:( fórum

Hogyan tovább? Már feladás szélén állok:( (beszélgetős fórum)


2013. aug. 2. 19:12
Soha nem szabad feladni, de görcsösen se kell akarni. Hidd el, tudom, miről beszélek. Nekem hormonproblémák miatt nem jött össze, aztán 42 évesen spontán terhes lettem, ma már 8 éves a fiam.
14. fülöpke (válaszként erre: 5. - 7a1c4d35f1)
2010. ápr. 29. 11:30

Kedves Renna1977!

Sajnos nem értek egyet a mondatoddal: "nem akarok megbántani senkit, de ha két év alatt spontán nem jött össze, nem sok esély van rá...."


Mindenkinek van esélye mindenre, csak nem szabad feladni. Mi 10 ÉVET vártunk az első gyerkőcre!!!!! Soha nem adtuk fel!!! Pedig bejártunk tolnától-baranyáig mindent, és mindenkit, és a végén lemondtunk róla, és lássunk csodát, 2009.01.13-án megszületett egészségesen a kisfiunk, nemsokra rá, megint teherbe estem , és 2010.04.15-én megszületett a kislányunk, ő is egészségesen. Mostmár arra kell vigyáznunk, hogy nehogy megint teherbe essek.

Biztatok mindekit, hogy soha ne adjátok fel, tudom, hogy nehéz, de ne görcsöljetek!!!!!!!!!!!!!!

2010. ápr. 18. 21:05
köszönöm mindenkinek a hozzá szólást.Nika21
12. Anita2. (válaszként erre: 11. - *Haynee*)
2010. ápr. 16. 09:42
Köszönöm szépen!:))
11. *Haynee* (válaszként erre: 7. - Anita2.)
2010. ápr. 16. 08:22
:( Sok sikert!!!!!!!!!!
2010. ápr. 15. 19:19
Nézzetek meg esetleg alternatív módszereket is: van jógagyakorlat, amely termékenységfokozó, természetgyógyász stb. Szerintem mindent végig kell próbálni egy beavatkozás előtt.
2010. ápr. 15. 19:08
Kitartás! Szerencsére még fiatalok vagytok, és biztosan össze fog jönni!
2010. ápr. 15. 18:20

soha nem szabad feladni soha de soha

ettől csak erősebb leszel, majd meglátod

hasonló a helyzetünk mint a tiétek csak én pcos vagyok és IR-em van

nekünk a lombikot sem csinálják addig amíg a ciszták ott vannak, azok pedig nem mozdulnak sajnos

csak annyit tudok mondani, hogy kitartás és kitartás

7. Anita2. (válaszként erre: 1. - F6ff10d3d9)
2010. ápr. 15. 18:15

Szia!


Soha nem szabad feladni! Nálunk sem lehet természetes úton baba, túl vagyunk három inszemináción, két lombikon és júliusban ismét belevágunk egy újabb lombikba. Én 34 éves leszek az idén, eszem ágában sincs feladni, amíg van erőnk - minden téren - próbálkozni fogunk. Mindezt lassan 6 év sikertelenséggel a hátunk mögött.

Ti pedig tényleg fiatalok vagytok még, hogy feladjátok. Amiket szedtek, hasznosak.


Miért csak 1 év múlva lesz a lombik?

2010. ápr. 15. 18:08
Egy baráti pár - mindeketten elmúltak már 30 évesek- is kb 8 éve próbálkoznak, hasonló problémája van a srácnak is.Néhány sikertelen lombikon is átestek... Most pedig van egy gyönyöű 1,5 hónapos kislányuk:-) Ne djátok fel...
5. 7a1c4d35f1 (válaszként erre: 1. - F6ff10d3d9)
2010. ápr. 15. 16:46
nem akarok megbántani senkit, de ha két év alatt spontán nem jött össze, nem sok esély van rá....Igaz, majd azzal fognak elhessegetni, hogy jajj még olyan fiatal vagy, van még időd. De ne hagyd magad. Lombikkal is évekig eltarthat a siker!!! Csak ne roppanjatok bele se lelkileg, se anyagilag..erre vigyázzatok.
2010. ápr. 15. 15:34
Sok sikert! Nekem van egy barátom, aki egy baleset miatt kerekesszékes, eltört a gerince. MOst terveznek babát a párjával, de mivel megszűnt nála az ejakuláció, így kénytelen levetetni spermát és beültetni. A gond csak az, hogy évekkel ezelőtt volt a balesete és fogalma sincs, hogy egyáltalán termelődött-e azóta is sperma, és ha igen, akkor megfelelő minőségű-e. Most megy el megvizsgáltatni és belevágnak a dologba. Ő is kicsit fél, hogy eredménytelen lesz, vagy nem sikerül, de nem adja fel, és te sem tedd!!!
3. *Haynee* (válaszként erre: 1. - F6ff10d3d9)
2010. ápr. 15. 15:05
Sok sikert. Sajnos a férjemnek 0 a spermiumszám, úgyhogy nekünk még 50% esélyünk sincs, sőt 1 se. Hajrá, ne adjátok fel.
2010. ápr. 15. 15:00
gyere át hozzán beszélgetni pozitív teszten innen és túl várunk szeretettel!!
2010. ápr. 15. 14:57
2éve hogy nem esek teherbe.Páromnak mozdulatlan és kevés spermája van, meg is erbe. müttöték herebiopsziával. Azt mondták, hogy csak lombik lehet igy is 50%-az esélye. De én még bizok a természetbe, és most e-vitamint, cinket, maca vibet, c-vitamint szed, én pedig:e-vitamin, cink, folsav, c-vitamin, valaki valami segitséget vagy tapasztalatok, hogy mit próbáljunk még ki. lombik is csak 1év mulva lesz ha addig nem jön össze.23éves vagyok, párom 24. most lesz az esküvönk is. Köszönöm a válaszokat. Nika

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook