Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Az elválás szükségszerű? fórum

Az elválás szükségszerű? (beszélgetős fórum)


12. mtt80 (válaszként erre: 1. - Alexcheca)
2008. márc. 6. 15:41

Szia!

Szerintem, ha mindkét fél szeretné továbbra is tartani a kapcsolatot, akkor megmaradhat a barátság. Saját tapasztalatból tudom. Én már férjhez mentem, gyereket is szültem, még is megmaradtak a barátnőim, akikkel régen lógtam, pedig ők még egyedülállóak. Persze ritkábban találkozunk, de azért havonta egyszer legalább megoldjuk valahogy. Ezenkívül telefonon is tartjuk a kapcsolatot.

Szerencsére annyira nem távolodtunk el egymástól és hidd el nem csak babás témákról szoktunk beszélgetni.

11. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 3. - Alexcheca)
2007. nov. 26. 08:28
Miért kellene versenyezned velük?Sok babás anyuka arról panaszkodik,milyen rossz az hogy elmaradnak a régi barátok,a játszótéri anyukákkal pedig csak babadolgokról lehet beszélgetni....maradj neki az a barát,akit más is érdekel,hisz ugyanaz a fiatal nő aki eddig volt,csak gyereke született...attől függetlenül az ami eddig összetartott benneteket,miért veszne el?
2007. nov. 26. 07:59

Én itt a címet arra használnám, hogy segítsetek, mi a procedúrája a férjtől való elválásnak?


Van 3 közös gyerekünk, akik 14, 13, 11 évesek.

Egy lakótelepi lakásban élünk, amit közösen vettünk, s van rajta kb 5 mFt millió kölcsön.


Ha beadom a válópert, akkor mi lesz a következő lépés? Mi várható? Milyen lehetőségeim vannak?

Bármilyen tanácsnak örülnék.

9. Panna1 (válaszként erre: 1. - Alexcheca)
2007. okt. 2. 11:05
Nekem is van egy ugyanilyen barátnőm. Szerintem megmaradhat a barátság, de tényleg mindkét fél kell hozzá. Mi csak 4-5 havonta tudunk találkozni, de az a jó benne, hogy akkor is olyan jókat tudunk beszélgetni, mintha napi kacsolatban lennénk. Átalakult az egész, az biztos, de mindig örülünk egymásnak, ha össze tudunk hozni egy pár dumcsizós órát.
2007. okt. 2. 10:54
Bocs, ennyire azért nem, csak megakadt a gép.
7. Rozália (válaszként erre: 1. - Alexcheca)
2007. okt. 2. 10:54
Félreérthető a kérdés...
6. Rozália (válaszként erre: 1. - Alexcheca)
2007. okt. 2. 10:53
Kicsit félreérthető a kérdés...
2007. jún. 4. 10:57
Én is keresem a barátnőmet,már nagyon régen elvesztettük egymást de nekem azóta sincs igazi barátnőm.Neve:Dobrocsi Erika,ha valaki ismeri irjon nekem.Budapesten élt,vagy él.
4. f124753f33 (válaszként erre: 1. - Alexcheca)
2007. máj. 29. 22:26
Nekem is volt egy nagyon jó barátnőm szakközépben. Aztán leérettségiztünk, új környezet, új társaság, sőt még új ország is. Néhány napja megtaláltuk egymást ugyan iwiw-en, de szerintem ez már nem lesz az mint rég :(
3. alexcheca (válaszként erre: 2. - 0b099f6590)
2007. máj. 29. 22:23
Az a baj, hogy nem is egy városban lakunk,ő most el van foglalva a babával(ami természetes,és egyáltalán nem haragszom ezért rá),én viszont szeretném kitombolni magam(ez eddig kimaradt)A faluban, ahol lakik,néhány velle egyidős lány is most szült nemrég.Én nem versenyezhetek velük, hisz nekünk már nem igazán lesz közös témánk...
2. 0b099f6590 (válaszként erre: 1. - Alexcheca)
2007. máj. 29. 22:17
ha dolgozol rajta és mindketten akarjátok, akkor megmarad
2007. máj. 29. 22:06
Volt egy nagyon jó barátnőm a gimiben.szinte két test, egy lélek.Aztán kikerültünk onnan,egyetemre mentünk, őt eljegyezték és nemrég gyereket szült.Én most kezdek élni.Megmaradhat egy ilyen barátság, vagy már csak távolodni fogunk?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook