Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Kinek mi a véleménye Rubint Réka újságjáról? fórum

Kinek mi a véleménye Rubint Réka újságjáról? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6 7
2012. nov. 17. 21:11
drága, hazudnak benne és nem veszem meg szemétbe valóóóóóóóóóóóóó
203. Naomagic85 (válaszként erre: 202. - Tempest)
2010. júl. 19. 10:18
:D
202. Tempest (válaszként erre: 199. - 9bbc382386)
2010. júl. 19. 00:03
Ezek szerint nem tudsz véleményt mondani az újságról... Akkor vagy eltévedtél, vagy a topic címét nem olvastad?!
201. Tempest (válaszként erre: 200. - Naomagic85)
2010. júl. 19. 00:01
Ez így igaz, hányan vannak akik munka, és eredmények nélkül tesznek zsebre nagy pénzeket a nagy semmiért. Lehet Őket nem szeretni, de azt el kell ismerni, hogy megdolgoztak azért amit elértek, és amit mondanak ( a pár másik fele is ) az működik, ettől még nem kell követni, de működik. Persze irigyek mindig lesznek. Meg olyanok is sokan vannak akik a részletekben, meg a külsőségekben elvesznek, már ott elakadnak, hogy hogy néz ki, hogy beszél, milyen a hangja, stb. hát a hangja mindenkinek olyan amilyen stb..., de ezektől a dolgoktól nem látják nem hallják a lényeget. Mégegyszer mondom, nem kell Őket szeretni, sem követni, ha valakinek nem jön be, egyszerüen tovább kell menni és békénhagyni. És azokat is békénhagyni akiknek bejön. Ez szerintem mindenre érvényes.
200. Naomagic85 (válaszként erre: 198. - F303be5590)
2010. júl. 18. 23:25

Ez nem majmolás kérdése...

Szerintem az, aki megdolgozik a sikerért, az meg is érdemli, hogy jól keressen, és ez nem csak a fitnesz/táplálkozás területére érvényes.

Ha a Te szakmádban leteszel valamit az asztalra, nyilván Te is feljebb kerülsz a ranglétrán, és így Te is megteremtheted a saját anyagi biztonságodat. Rajtad áll... Irigykedni mindig könnyebb, mint a saját életünket jobbá tenni! :P

2010. júl. 14. 22:20
Van ilyen?Hát...nem fogok rákeresni :)
2010. júl. 14. 20:09
amíg vannak akik majmolják rubint rékát és a hasonszőrűeket, addig ezek baromi jól fognak élni
197. jolie (válaszként erre: 6. - 63d4878d37)
2010. júl. 5. 21:24
Azzal hogy megveszed az újságot és hallgatsz a jó tanácsra még nem fogsz úgy kinézni mint Réka.
2010. máj. 6. 14:32

4 hét alatt egészen pontosan 5,3 kg ment le, még 2 napom van a 30-ból. Szerintem szép eredmény! :) Nagyon örülök!!!

Centikben is mértem, derék 76 cm-ről 69 cm-re változott, a csípőbőségem pedig 106-ról 97 cm-re. Meg vagyok elégedve, bár csípőről még 5-7 cm-t le akarok faragni.

Ja, és köszi a gratulációt! :)

195. 305b730624 (válaszként erre: 193. - Naomagic85)
2010. máj. 6. 11:06

Gratulálok az 5 kilóhoz:)

Én imádom a tornáit, de sajnos nem érzek változást, holott már olyan régóta tornázok RR-ra. de nem baj, nem adom fel:) Tudom, hogy a kitartó munkának meglesz az eredménye:)

Amúgy cm-ben mérted a változást?

194. 305b730624 (válaszként erre: 192. - F60ebb6099)
2010. máj. 6. 11:04

A receptek tényleg nagyon jók:) Csak én nem szeretek főzni, és lusta is vagyok, úgyhogy inkább salátákat, virslit,meg olyan kajákat eszem, amiket hamar össze lehet dobni:):D

Meg össze-vissza vagyok suliban is, úgyhogy időm sem lenne úgy étkezni, ahogy az a nagy könyvben le van írva, a reggelim az soha nem marad el:) De ebédre sajnos nagyon ritkán szoktam főtt kaját enni:( de megpróbálok ezen változtatni:)

193. Naomagic85 (válaszként erre: 184. - Marcipán88)
2010. máj. 5. 16:44
Eddig 5 kg-t sikerült leadnom, és kb. a 10. napi tornázás után kezdtem el azt érezni, hogy már nem kínszenvedés, és a 15. naptól pedig már megőrülnék, ha nem tornázhatnék! :)
192. f60ebb6099 (válaszként erre: 191. - 305b730624)
2010. máj. 5. 15:56

Eddig jól állok, bár még csak a 3. napomban vagyok benne, de teljesen OK. Tetszik, hogy nem kell éhezni, az adagokkal is ki vagyok békülve. Mai ebéd az ollyan fini lett, hogy csak na! :) Mozzarelás omlett, rántott gomba + ránott brokkoli, zöldfűszeres mártogatóssal. Páromnak is ugyanezt csináltam,ő nem fogyózik,eszik hozzá kenyeret is. Délben kaptam tőle egy sms-t, hogy nagyon-nagyon ízlett neki az ebéd! :))

Sajna a boltban ahol bevásároltam a hozzávalókat még nem volt patiszon és cukkini se, de így is elég adag lett belőle! Ráadásul 1 kg gomba helyett csak fél kg-osat vettem, de simán jól laktunk.

Holnap is ezt fogunk ebédelni. :))

Te hogyan csinálod? Mindent úgy eszel ahogy le van írva? Könnyű betartanod?

191. 305b730624 (válaszként erre: 190. - F60ebb6099)
2010. máj. 5. 12:43

Nekem olyan 20-30 perc kell az újságos gyakorlatokhoz, de sajnos mostanában azokat nem tartottam be.

De az 5. napos feladatoknál nagyon, nagyon megizzadtam:D Úgyhogy biztos használnak, csak csinálni kellene:S

Amúgy hogyan állsz az étkezéssel?

2010. máj. 5. 08:55

Ma reggel pótoltam az elmaradt újságos Réka-tornát.(eredetileg mára pihenőnep lenne, de a DVD-s tornák után sajna már nincs időm az újságos tornára is, így a pihenőnapokon pótolom és-vagy a konditermes napokon).

Lemértem az időt, hogy nekem mennyi időbe telik, amig megcsinálom. Bemelegítéssel együtt kb. 15-20 perc volt, úgyhogy nem nagy idő, munkába menet előtt simán le lehet zavarni ;)

2010. máj. 4. 23:02

Sajna úgy tűnik megint elhanyagoltam az ujságban található tornát, csak a dvd-s csipő meg comb lett meg, bár már érzem az izomlázat. Helyett volt ma egy jó kis hastáncórám, ez is egész jól átmozgatott :)

Megcsináltam holnapra a rántott zöldséget-az omlettel é a mártogatóssal, hú nagyon jól néz ki, meg is kóstoltam egy picit blől, hm...azt hiszem tényleg igaza volt Rékának, jókat eszünk! :))

188. Tné
2010. máj. 4. 20:58

Sziasztok!


Ide tévedtem ehhez a fórumhoz amit végig olvastam.(nagy nehezen mert ez a vita kész téboly).A Norbiról és a Rékáról nekem annyi a véleményem hogy ők ebből élnek mint a többi ilyen fitneszes.A update viszont működik az én történetem 3 éve júniusban 14 87kg december 72kg.Persze abba hagytam .A súlyom idén kezdett felkúszni most 82kg így újra kezdtem egy hete és 2,5kg mínusz.Ja és csak arra igyekszem nagyon figyelni este csak hús- zöldség.

2010. máj. 4. 20:00
Kitartás mindenkinek! Gondoljatok arra, hogy mindjárt itt a bikiniszezon:)
186. 305b730624 (válaszként erre: 183. - F60ebb6099)
2010. máj. 4. 20:00

Én elvileg április 17-től álltam neki, de sajnos hétvégente mindig bűnöztem, így most újra elkezdtem.

Holnap lesz a 8. napom,az étrendet nem tartom úgy be, ahogy az újságban le van írva, de igyekszem az Update szerint étkezni:) A tornákat meg imádom, úgyhogy azzal nincs gond:)

A hastánc biztos jót tesz a csípődnek, és a kitartásnak meglesz az eredménye:)

185. 305b730624 (válaszként erre: 181. - Naomagic85)
2010. máj. 4. 19:56

Tiszta ügyes vagy:)

Igyekszem betartani az Update elveit:) és a tornákat:)

Ma folyadéknapot tartottam, de elég jól bírtam, csak egy almát ettem:D Most még megiszok fél liter zöld teát, aztán mára teljesítettem a követelményemet.

Igaza van Rékának: az újságban írja, hogy amit ma kitűztél magad elé célt, azt teljesítsd:) Nekem ez ma megvolt:) Persze szoktam bűnözni, de igyekszem helyrehozni.

184. marcipán88 (válaszként erre: 181. - Naomagic85)
2010. máj. 4. 17:05
Mennyit sikerült fogynod? Hányadik nap után érezted azt, hogy már nem olyan nehéz és nem szenvedsz?
183. f60ebb6099 (válaszként erre: 179. - 305b730624)
2010. máj. 4. 16:03

Az a helyzet, hogy sajna csak 152 cm vagyok és hozzá jelenleg 58-59 kg. :(

Szeretnék fogyni is legalább 10 kg-t, formásodni is.

Főleg a combom az, amivel nem vagyok kibékülve, azon látszik legelőször, ha egy picit is hízok...olyan bumfordi :(

De igazából minden testrészemre ráfér a fogyás meg a formálódás, egyedül a derekammal vagyok kibékülve, mert az mindig arányosan vékonyabb.

A tornák mellett hastáncolok is, talán így a tornákkal vegyítve hamarabb lesz hatása...

Pillerke, te hanyadig napnál jársz most?

2010. máj. 4. 14:47
Te hogy állsz, Pillerke?
181. Naomagic85 (válaszként erre: 180. - 305b730624)
2010. máj. 4. 14:46

Naná, hogy csinálom! :D

Ma van a 27. napom! :) És már nem érzek egyáltalán késztetést, hogy megszegjem :)

Most annyi van, hogy kicsit átmenetem türelmetlenbe, szeretnék egyből karcsú lenni, de nem ugorhatom át a fokozatokat :)

2010. máj. 4. 14:26

Naomagic te hogy állsz az alakformálással?

Más nem is csinálja?

179. 305b730624 (válaszként erre: 178. - F60ebb6099)
2010. máj. 4. 14:26

Szia! Én igyekszem betartani a 30 napot. De sajnos másodszorra kezdtem bele és így is csaltam a hétvégén. A tornákat betartom, kivétel a konditermeset, helyette inkább futok egy kicsit.

Az étrendet én sem úgy csinálom, ahogy le van írva, éppen ahogy alakítani tudom a napomat, vagy attól függ mi van a hűtőben:) Szerintem nagyon jó az újság, nekem is nagyon tetszik a lelkizzünk rész. Remélem most már be tudom tartani nagyjából, legalább a tornás részt,ha az étrendem más is, de nagyjából tudom mit szabad és mit nem enni:)

Amúgy mennyit szeretnél leadni? Vagy csak formásodni akarsz?

Nekem a combomból és a popsimból kellene minél többet leadni:) De mára már sajnos a hasamon is van felesleg és a karomon is, remélem sikerül megszabadulnom ezektől a plusz kilóktól:)

2010. máj. 4. 12:57

Sziasztok!

Én is megvettem az újságot és sok érdekes és hasznos dolgot találtam benne.

Elkezdtem a 30 napos programot is tegnap, bár nem teljesen ugyanúgy, mint ahogy le van írva. Pl. Lesz, hogy 2 napra főzöm az adott ebédet, mert ha pl. aznap tökfőzeléket vagy céglát kell enni, az úgysem fog menni, mert nem szeretem. Vagy épp nem ananászt eszem uzsonnára, hanem kiwit. A gyümölcsjoghurtokat meg nem szeretem, helyette natúr joghurtot eszem pár szem gyümölccsel, vagy kis zabpehely müzlivel. A tornákat a konditerem kivételével igyekszem úgy végigcsinálni, ahogy Réka ajánlja, bár tegnap csak a 40 perces dvd-t csináltam meg, mert nem volt időm a többire. De ma igyexem megcsinálni amit a 2. napra ajánl.

Tetszik az is, hogy minden nap van "lelkizzünk" rovat, ahol tartja az emberben a lelket, hogy ne adja fel.

A tegnapi nap teljesen rendben volt, egyáltalán nem éheztem, az adagok is rendben voltak. Az edzéstől is nagyon jól érezte magam egész nap, jól esett.

Ma még csak a popsi+comb edzésen vagyok túl.

Ma is a tegnapra előírt ebédet ettem. Reggeli is rendben volt.


Csináltam magamról egy fényképet és lemértem magam tegnap reggel, hogy aztán lássam mennyit változtam.

Van még valaki aki csinálja a 30 napos programot?

2010. ápr. 28. 23:47

Köszönöm a bíztatásokat:) Sokat segített:)

Tovább folytatom, és betartok mindent ebben a 30 napban, most már nem bűnözhetek!

2010. ápr. 28. 21:24
Nekem csak az a bajom a Norbi és a Réka féle receptekkel hogy 4 adagnak annyit írnak amennyit egyedül meg tudnék enni.:)Amúgy sok fincsi van benne.
175. Naomagic85 (válaszként erre: 171. - 305b730624)
2010. ápr. 28. 21:16

Szia!


A fogamzásgátlóra fogni valóban csak kifogás, nem gátolja a fogyásodat. Talán annyiban, hogy visszatartják a vizet, de ezt kiküszöbölheted vízhajtó teákkal például.

3 héttel ezelőtt még én is így voltam, de már nem tudnék letérni a "helyes" útról. Nekem is az U1 kódú élelmiszerek fogyasztása vált be.

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook