Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2 éves gyermeknek program Debrecenben? fórum

2 éves gyermeknek program Debrecenben? (beszélgetős fórum)


2010. ápr. 16. 08:47
Azt sajnos nem tudom...
4. sheli (válaszként erre: 2. - Misz)
2010. ápr. 15. 22:19
Köszi de van konkrétan olyan hely ahol hétvégén is van foglalkozás ? Én eddig csak játszóházat találtam.
2010. ápr. 15. 10:02

"Kedves Ismerőseim!

Szeretnélek tájékoztatni Titeket, hogy a zenebölcsi új helyszínnel bővült: Debrecen, Csapó u. 19. (Oázis csengő) Itt szerdai napokon van foglalkozás 9.30-tól. Bővebb is olvashattok a z.b.-ről: [link]

Jövő héten újabb helyszínen is elkezdődik a dalolás, mondókázás, vidám ölbeli játékok gyakorlása A Méliusz-központban (Db. Bem tér 19.) keddi napokon 10.15-től várlak nagy szeretettel Titeket Édesanyák és kisebb-nagyobb Babák!

A Születés Hete országos rendezvénysorozat debreceni helyszíne idén főként a Fórum lesz (persze több helyszínen is lesznek programok). Ha szeretnétek ezen részt venni és zenebölcsizni, találkozhatunk. (?) Pontosan Anyák napján lesz: 2010. 05. 02. vasárnap 11.00 a Fórumban (még nem tudom,ezen belül hol, az időpont is változhat)

2. misz
2010. ápr. 15. 08:02

A bábszínházba szerintem 3 éves kortól érdemes elvinni a picit. akkor is csak akkor, ha hosszú ideig képes egy dologgal játszani otthon. Különben nem fogja bírni végigülni.


Vannak zenebölcsik, babatornák, akár hétvégi időpontban is.


Most nem jut más eszembe, de még majd gondolkozom. :)

2010. ápr. 14. 23:09

2 éves gyereket hova lehet hétvégén elvinni?

Ha rossz az idő? Debrecenben lakunk.

Bábszínház leköti már ilyen korban?

Köszi.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook