Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Gyermekeitek által kerültetek már mások előtt kellemetlen helyzetbe? fórum

Gyermekeitek által kerültetek már mások előtt kellemetlen helyzetbe? (beszélgetős fórum)


27. Miramira77 (válaszként erre: 26. - Orsóka78)
2011. dec. 21. 14:39

Ilyenkor kell azt mondani, hogy a "néni" szó nincs a repertoárban.

Egyedül utaztam nemrég a lányommal a vonaton. Nem voltak sokan, így szabadjára engedtem, pörgött, alvás után volt.

Egy huszonéves sráchoz odament, aki a szőrmés kabátját az ölében tartotta.

Reagálni sem volt időm se nekem se a srácnak.

A kislányom belemarkold a prémgallérba, nekidörgölte az arcát (a srác ölébe hajtotta a fejét), felnézett a fiúra, olyan igazi flörtölős mosollyal: mmmm.......ciccca. Közben villogtatta mind az öt fogát.

Annyira aranyos volt a helyzet, hogy kitört belőlem a nevetés, olyan jó horkantósan.

Anyakoca is jelentkezett.

2011. dec. 21. 14:13

Cipős dobozt kértünk az egyik áruházban. Kihozta egy nő a raktárból és odaadta nekünk. A nő kissé férfias volt: rövid haj, karakteres arc. Kislányom (20 hós volt akkor): ANYA BÁCSI! Én: Néni, drágám, néni. Ő: NEM, ANYA! BÁCSI!

Gyorsan tovatoltam a bevásárlókocsival (mintha ott se lettünk volna). :D

25. Juca78
2011. dec. 1. 18:49

Bevásárló központba pénztárnál a gyerkőcöm rámutatott az óvszerre, és megkérdezte mi az. Szerencsére kevesen voltak mellettünk.

Viccesen próbáltam reagálni, de mikor az előttem fizető sráccal összenéztünk (aki nem mellesleg nagyon helyes volt) nagyon elpirultam.

Természetesen finoman elmondtam neki mire való.

24. 9bbaa658f2 (válaszként erre: 19. - Annaaa)
2011. máj. 14. 07:52

Egyszer én is jártam így jó rég volt.Friss elváltként a fiúkkal mentem a búcsúba és csak 10 000 ft-osom volt ami akkor jött be,mivel tudtam hárman háromfelé fognak szaladni így úgy döntöttem út közben a presszóban felváltatom a pénzt,nehogy ott rosszul adjanak vissza kihasználva szemem

inkább a gyerekeken.Elég sokan voltak bent a presszóban kértem váltsák fel a pénzt.Kicsi fiam jó hangosan megkérdezte:-Anya nem iszol semmit?

Én azt hittem elsüllyedek.Kimentünk és kérdeztem mikor látott már engem presszóban inni.Ő erre ja apa szokott.Így lettem én is alkesz ....

23. Anka71
2010. ápr. 15. 15:37

Nyáron ráérősen sétáltunk haza 2 éves lányommal a postáról. Minden fát, minden bokrot, minden csigabigát megnéztünk. Egyszer csak elborult az ég, és elkezdett szemerkélni az eső. Meggyorsítottuk a lépteinket, de akkor már szakadt. Gyorsan felkaptam a gyermeket, és futottam vele, közben morogtam: "Szarrá ázunk..."

Rá egy hónapra lánykám az anyukámnál nyaralt. Átmentek a sarki kisboltba, mamát akkor szolgálta ki az eladó. Közben ki volt tárva a bolt ajtaja, elkezdett esni a nyári eső. Kislányom csengő hangon, komolyan megszólal: "Esik eső, megint szallá ázunk!"

Szegény, aranyos, komoly anyukám csak nézett nagyot, a boltos srác majd megpukkadt a röhögéstől.


Mikor anyu mesélte nekem, mondtam neki, hogy "ja, azt tőlem hallotta a lányom". Anyám mondta, hogy "el sem hinném." (Jól ismer, hogy milyen szabadszájú vagyok.)

2010. ápr. 15. 15:25
dundiégó...ez aranyos..
2010. ápr. 15. 14:31

Engem szintén nagyfiam égetett be a játszótéren a nyáron nagy tömeg és éppen elővettem a pogácsát amit nekik vittem de neki előre megmondtam hogy ő nem kap amíg meg nem ette a gyümölcsöt vitatkoztunk egy darabig majd el kezdett üvölteni hogy " De miért nem adsz enni iszonyú éhes vagyok!!!!"

Minden szempár rámeredt döbbenet az arcokon majd jó nagy röhögés, mert egyrészt fiacskám nem kicsit dundiégó, másrészt mindenki ismert minket így pontosan tudták hogy ez nem így van, de azért még sokáig emlegették a játszin!

20. Sodrika (válaszként erre: 19. - Annaaa)
2010. ápr. 15. 14:28

Ez nagyon jó!

:DDDD

19. Annaaa
2010. ápr. 15. 13:35

Nálunk öcsémmel volt egy vicces sztori...

Tudni kell a szüleimről, hogy egyáltalán nem isznak alkoholt..még családi alkalmakkor se pl. egy pohár pezsgőt..

De régebben nem volt ez így.... (de akkor is csak 1-1 pohár valami volt családi alkalmakkor)

Aztán egyszer anya kijelentette, hogy ő többet nem fog inni egy pohárral se, mert egészségtelen..stb. és ő megvan nélküle teljesen..akkor meg minek károsítsa magát?


És a sztori...


Öcsém lehetett kb. 5-6 éves, mikor családostul elmentünk valamelyik áruházba nagy bevásárolni...

Hétvégére jött hozzánk a család vendégségbe így elmentünk az italos részlegre és vettünk egy üveg bort.. Mire az öcsém hangosan felkiálltott (vagy inkább ordított), hogy

"De anya megígérted, hogy többé nem iszol!!!!!!"

Ezt azóta is emlegeti anya, hogy ez volt a legégőbb dolog az életében, akkor kb. a fél áruház azt hitte, hogy alkoholista.

2010. ápr. 15. 11:37
Sziasztok! Az én kislányom 2.5 éves volt amikor idekerült hozzánk! És sajnos elég csunyán beszélt...próbáltuk leszoktatni de 1 hét után nem várhattunk csodát! 1 hét elteltével mentünk a Te..oba vásárolni és a gyerekruhák között mentünk el! Erre felkiáltott: "ANYAAA ENYÍM VÓT A SZAROS BUGYOGÓÓÓ" Majd elsülyedtem hozzáteszem szombat délután voltak vagy ezren! Hla Istennek ma már tudja hogy nem bugyogó hanem bugyi, és nem szaros hanem kakis,,és még a többi:)
17. Sodrika (válaszként erre: 15. - 2ed619333f)
2010. ápr. 15. 10:16
Ez szerintem nagyon aranyos én a helyedben finoman (tekintettel a gyerekre) elküldtem volna a jó édes anyjába a csajt! Enyhén szólva!
16. Sodrika (válaszként erre: 13. - 2cb2af252b)
2010. ápr. 15. 10:14
Ez aranyos! :DDDD
2010. ápr. 15. 09:10

Az egyik üzletben sorbanállásnál mögöttünk állt egy fiatal pár. A kisfiam odaszólt a srácnak, hogy: ő az én anyukám, Szilvinek hivják, mindig jó az illata és tesz szint a szemére (tehát sminkelek), finom hammákat főz és ő a legszebb a világon.Szerinted is?

A srác nevetett, a csaj meg gúnyosan odaszólt, hogy: He-he, nem kéne ilyen nyiltan a gyereket felhasználni ismerkedésre...

Csak megjegyzem, h van párom, ilyen meg sem fordult a fejemben. Azért majd elsüllyedtem a kb 20 figyelő szempár előtt:D

2010. ápr. 15. 09:01
Az én kisfiam az oviban azt mesélte, hogy látta anyát pucéran puszilkodni egy bácsival. És, hogy amikor észrevettem, azt mondtam neki, hogy bújjon oda ő is....azt se tudtam, hogy röhögjek vagy égjek, mert semmiféle rajtakapás nem volt..óvatosan megkérdeztem, hogy kiknek mesélte el. Elsorolt pár lány csoporttárs nevet és az egyik óvónénit...megkérdeztem mit szóltak..Hát a lányok csak néztek, Judit néni meg azt mondta, hogy "legyetek csendben" :DD Persze rá egy hétre kiderült, hogy apás hétvégén a fiam az apjánál rákattintott a gépen vmi olyan oldalra, ahol egy szőke néni volt látható...
2010. ápr. 15. 08:34

Bankban áll a tömeg, hátam mögött a biztonsági őr.

Lányom megtapogatja az apját, aztán megszólal:

-Apán nincs melltartó.

Mire észbe kapnánk, elkezd engem tapogatni, majd kiabálni:

-De Anyán van! Anyán van melltartó!

Nem voltak a bankban, épp csak százötvenen : )

2010. ápr. 15. 07:22
nem.
2010. ápr. 15. 06:17
Most mennem kell majd még jövök storyk-kal!
10. Sodrika (válaszként erre: 8. - Punku1)
2010. ápr. 15. 06:16

He-he hát igen a gyerek őszinte!

Erről eszembe jut hogy én gyakran mondom drágáimnak hogy te büdös kutya gazember, stb, de rendszerint a büdös szó előtte van hát erre milyen szokást vezs fel kicsi fiam folyton azt mondja bárhol bármikor hogy Anya te büdös vagy!

Vajon kitől hallotta???????

Még mielőtt bárki rosszra gondolna jelzem max a parfümtől szoktam bűzleni :DDDD

9. Sodrika (válaszként erre: 5. - 4f8ae69d1b)
2010. ápr. 15. 06:13

Én is röhögtem ne aggódj!

és azóta is bárkinek (azért annyira nem reklámozom) mondom el!

2010. ápr. 15. 00:26

A fiam a liftben a következő kérdést tette fel 4 éves korában : ANYA EZ A NÉNI MITŐL BÜDI?

Khmmmmmmmm pia szaga volt nem kicsit de ezt már otthon beszéltük át :))))))))))))))

2010. ápr. 14. 23:13

Remélem jönnek még a mókás hozzászólások..:)

Nekem még pici a gyerkőc,de biztos lesznek nekünk is érdekes megmozdulásaink..

6. 4f8ae69d1b (válaszként erre: 3. - Botond75)
2010. ápr. 14. 23:11
:))
2010. ápr. 14. 23:10
:))))Remélem,nem baj,hogy kacagok..Gondolom,már azóta te is viccesnek tartod..:)
4. botond75 (válaszként erre: 2. - Sodrika)
2010. ápr. 14. 23:09
Jujj, ez jó.
2010. ápr. 14. 23:08
Falunapon a kétéves fiam becsúszott a pad alá, még előtte megkapaszkodott a tányérba, amit rántott magával. Pörkölt mindenhol, ilyedtemben még a fejét is beütöttem. Körülöttem csupa szuperanyuka.Volt pár "szegény gyerek-micsoda anya" megjegyzés. Borzasztóan szégyelltem magam.
2010. ápr. 14. 23:06
ÓÓÓÓ igen majd 5 éves kicsi fiam a bölcsiben amikor az öcsiért mentünk a váróban egyszercsak letolta gatyáit terpeszbe állt és elkezdte vakarni a fenekét,ami már önmagában is szénné égés esetét vonja maga után de ezután még fogta és megszagolta a kezét! Még jó hogy csak egy anyuka és egy gyerek volt ott az is belső részen talán nem látták bár én konkrétan éreztem hogy süllyedek, fogalmam sincs honnan jött ez neki, ill. de van az egyik ovistársától biztos!
2010. ápr. 14. 23:02
Akár vicces vagy nem vicces dolgok miatt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook