Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Első baba születése után változott valami köztetek? fórum

Első baba születése után változott valami köztetek? (beszélgetős fórum)


1 2
60. galanika (válaszként erre: 58. - Kylling)
2013. jún. 1. 22:19
nalunk is detto,frankon ez a helyzet a feleseket leszamitva
2010. ápr. 26. 14:09

Sziasztok!

Nekünk másfél éves a kislányunk,és a születése óta nálunk jobb a sex.Valahogy sokkal bensőségesebb.Izgalmasabb is hiszen nem lehetünk akármikor együtt csak ha ő már elaludt.Az apró jelzések,összekacsintások addigra,már tisztára izgalomba hozzák az embert.:)

58. kylling (válaszként erre: 57. - Rictor)
2010. ápr. 21. 17:19

az igazsághoz sajnos hozzá tartozik, hogy az utóbbi egy évben naponta iszik. eleinte csak 1-2 sör, most már 3-4 üveg naponta plusz 1-2 feles. mellette rengeteget dohányzik, így havonta a kasszából súlyos tízezresek mennek el erre, amire most nagy szükségünk lenne. talán ezért is kezd tele lenni a hócipőm!

és pasis napok hetente többször is vannak, én még egy percre sem hagytam egyedül a gyermekével! :( ezvan.

57. rictor (válaszként erre: 55. - Kylling)
2010. ápr. 21. 08:22
gondold át a dolgokat és azután lépj valamilyen irányba.én is sokat nyeltem de megérte.bízom benne nálatok is rendbe jön minden,később pedig a párod megfogja hálálni a lényeg az hogy nem szabad emiatt annyit streszelni.Azt mondom ha eljárna kocsmázni,csajozni,vagy bármi olyan ami a házasságotok rovására menne akkor simán útilapu talpára de így megfontolandó a helyzet.nálunk sokat segített az is hogy egy kicsit engedtünk a "pórázon"beszéltem az egyik ismerősünkel hogy csináljanak pasis programot a férjem előszőr nemet mondott majd elmesélte,hogy az egyik haverja kitalált egy horgászást és nemet mondott és visszakérdeztem hogy miért is mondott nemet majd a válasz az volt nélkülünk nem akar menni.ekkor mondtam neki azt hogy menjen mert neki is jár egy kis kikapcsolódás nem mindig velünk kell törődni tegyem hozzá nem azt mondom hogy el kell hanyagolni de az embernek kell egy kis szabadság. Azóta csinálunk ilyen napokat és szerintem ez is segített.Vala hogy úgy érzem nem csak a nőknél van szülés utáni depi hanem a pasiknál is.A tipikus családapáknál is előfordulhat csak ezt nem ecseteli az orvostudomány.Szeretnének megfelelni az elvárásoknak és pszichésen annyira belemerülnek,hogy teljesen felemészti őket.Segíteni kell nekik kizökkenni a mindennapok nyomása alól.Próbáljátok ki hátha jó-irányba fogja vinni a kapcsolatotokat.De megemlítem amikor van egy pasis nap legyen utána egy csajos nap is mert kelőmben a visszájára sülhet el a dolog.neki is és neked is ki kell kapcsolódni.
56. Tina87 (válaszként erre: 55. - Kylling)
2010. ápr. 18. 22:06

hát sajnálom...de ha úgy érzed akkor azért szállj ki a dologból, lehet mással jobb.

Kitartást :)

55. kylling (válaszként erre: 54. - Tina87)
2010. ápr. 18. 10:32

ááá, dehogy!! nem lehet vele beszélni az ilyenekről! sem!

de azért köszi az érdeklődést! :) majd csak alakul valahova, egyre inkább ezt mondogatom. most már édesanyám is észrevett valamit (pedig próbáltam titkolni) és mondta, hogy náluk mindig lesz helyünk. szóval így állunk... :(

54. Tina87 (válaszként erre: 53. - Kylling)
2010. ápr. 17. 10:10
Mi a helyzet, történt változás, vagy beszéltetek legalább a dologról?
53. kylling (válaszként erre: 51. - Ficu00)
2010. ápr. 16. 13:12
:) de jó! :)
52. Tina87 (válaszként erre: 51. - Ficu00)
2010. ápr. 15. 17:08
:)
51. Ficu00
2010. ápr. 15. 17:07
kisfiunk 7 hónapos múlt, nálunk nem változott a helyzet. igazából kb 2-3 hét volt szülés után, amikor én gondolatban is egyfolytában a fiammal voltam elfoglalva, de ennyi. utána visszálltam a normális kerékvágásba és ugyanúgy érdekelt és érdekel most is mindenki aki szülés előtt is fontos volt. beszélgetni is úgyanúgy szoktam a párommal, szexelni is ugyanannyit szexelünk, ugyanúgy csavargunk stb. szóval lett egy gyerekünk, de az életünk ugyanúgy megy tovább. csak most már hármasban csavargunk... :)
50. Tina87 (válaszként erre: 47. - Rictor)
2010. ápr. 15. 17:02
szerencsés :)
49. kylling (válaszként erre: 47. - Rictor)
2010. ápr. 15. 14:19

:O azért ez valahol még mindig a jobbik variáció! :)

sok boldogságot! :)

2010. ápr. 15. 11:22
nalunk elso gyerek utan nem, inkabb eskuvo utan. aztm parom h eskuvo ota nem bujok ugy mint reg stb de elso gyerek utan ugyanaz maradt. masodik gyerekkel mar faradtabb lettem
47. rictor (válaszként erre: 1. - Kylling)
2010. ápr. 15. 09:09
Szia nálunk is változott a helyzet és két évünkbe telet mire kihúztam belőle az igazságot.Félt hozzám nyúlni így jó ha 2-3 havonta voltunk szexuálisan együtt és amikor már tele lett a hócipőm a kérlelésekből feltettem a kérdést vagy te vagy keresek egy pasit aki megadja azt amire vágyom.Azóta minden rendben van köztünk mostanra a 8.évet tapossuk együtt és van még egy gyermekünk.
2010. ápr. 15. 00:00
Jó éjszakát mindenkinek! :)
45. kylling (válaszként erre: 44. - Tina87)
2010. ápr. 14. 23:58

Köszi!

Én is remélem, hogy jobb lesz! én is makacs vagyok, pedig Édesanyám mindig mondogatja: a családi békét csak a nő tudja fenntartani.. ha ehhez hízelegni kell, akkor hízelegni kell! (de ha nem nagyon megy????)


Megyek, elteszem magam holnapra!

Jó éjszakát! :)

44. Tina87 (válaszként erre: 43. - Kylling)
2010. ápr. 14. 23:51

ez nagyon rossz.

nem tudom mi a helyes.Én elég akacs vagyok és én inkább az egyedül létet választottam mintsem egy örülttel éljek.

Kívánom, hogy jobb legyen azért, babó miatt is :)

43. kylling (válaszként erre: 42. - Tina87)
2010. ápr. 14. 23:48
Én sem akarom elhinni, hogy semmi más nem jár a fejében! hogy e miatt képes elveszíteni, hogy e miatt még a Babájával sem foglalkozik! Tisztára kifordult önmagából! :(
42. Tina87 (válaszként erre: 41. - Kylling)
2010. ápr. 14. 23:45
Hátnem udom én fél évig bírtam ezt, és az utsó eset betette az ajtót nálam.Habár nálunk sex baj nem volt, minden más viszont igen.Ezt nem tudom hogy tolerálnám, de nem hiszem el hogy nem értik meg.
41. kylling (válaszként erre: 38. - Tina87)
2010. ápr. 14. 23:35

Alig fél éves a kisbabám.

Nem lehet vele beszélni erről, mert szerinte csak egy probléma van: szex. Nekem fáj, neki kell (sokszor). Ha nem kapja meg, ha egy nehéz nap után nem vagyok egy vadmacska, akkor napokig nem szól hozzám, de este elvárja a produkciót így is!

Mióta megszületett Picúr, azóta tart. :( Kaki a helyzet. Ja! És ő nem iszik (szerinte, ami mégis lecsúszik, az jár neki! :( a számla meg csak gyűlik....)

40. Tina87 (válaszként erre: 39. - Kylling)
2010. ápr. 14. 23:33
nem is :P egy normális elég lenne...csak jönne már :D
39. kylling (válaszként erre: 37. - Tina87)
2010. ápr. 14. 23:27
Pont elég volt ez az egy..... Ne is legyen több ilyen! :)
38. Tina87 (válaszként erre: 36. - Kylling)
2010. ápr. 14. 23:27
Mióta tart ez az állapot?Beszéltetek már róla?Picurod mekkorka?
37. Tina87 (válaszként erre: 35. - Kylling)
2010. ápr. 14. 23:25

jóvanna :P

de amúgy nincs más idősebb ismim :P

36. kylling (válaszként erre: 34. - Tina87)
2010. ápr. 14. 23:25
Lassan már nem tudom, érdemes-e. De azért teszek még egy próbát. Nem szeretném csak úgy feladni. Ha már oly sok mindent megéltünk.
2010. ápr. 14. 23:23
naaaaaaaaaa! ugye!!!!! (Neked is idősebb volt a párod! ;) )
34. Tina87 (válaszként erre: 32. - Kylling)
2010. ápr. 14. 23:23

Úgy legyen :)

Remélem ti meg megoldjátok problémák nélkül...

33. Tina87 (válaszként erre: 31. - Kylling)
2010. ápr. 14. 23:22
8 éves koromig nekem sem volt :P
32. kylling (válaszként erre: 30. - Tina87)
2010. ápr. 14. 23:21
De lehet találsz egy igaz APÁT! :) És mint a mesékben: boldogan éltek míg meg nem.....
31. kylling (válaszként erre: 30. - Tina87)
2010. ápr. 14. 23:19
Barátnőmre! :) Neki sem volt mintaapukája, és nemrég beszélgettünk pont erről, hogy neki mindig idősebb barátai voltak. Azt mondta, Apakomplexusa van :)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook